Elm Streeti luupainaja

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Elm Streeti luupainaja

PostitusPostitas Ralf » 17. Märts 2010, 17:54

Elm Streeti luupainaja
A Nightmare on Elm Street (2010) (2010)

Film viib meid Elmi tänavale, mille teismelised elanikud satuvad suurde ohtu, kui neid asub unenägudes jälitama salapärane moondunud mees, kes kannab käes teravate nugadega varustatud kinnast. Kui ta su unes tapab, sured sa ka päriselt. Nancy Thompson (Mara) ja tema sõbrad peavad leidma viisi sarimõrtsuka tapmiseks, kuna ärkvel pole võimalik igavesti püsida.

"Elm Streeti luupainaja" on USA slasheriklassikute hulka kuuluva samanimelise kaheksakümnendate õudusfilmi uusversioon, kus sedapuhku mängib ikoonilist Freddy Kruegerit Jackie Earle Haley ("Watchmen").

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas snufffy » 27. Aprill 2010, 19:29

loodan , et tuleb hea :P
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

PostitusPostitas rauls » 27. Aprill 2010, 22:23

snufffy kirjutas:loodan , et tuleb hea :P
Ralf kirjutas:Kui sul on midagi asjalikku öelda, siis ütle. Kui ei, siis ära postita.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Ralf » 09. Mai 2010, 20:38

Väga halb. Harry arvustus Ain't It Cool News'is tekitas minus eksiarvamuse, et see võib olla korralikum kui tüüpiline Platinum Dunes'i junn, kuid tõtt-öelda on kõik teised selle produktsioonifirma üllitised minu arust isegi paremad. Isegi "Friday the 13th" uusversioon istus mulle rohkem.

Juba Jackie Earle Haley on päris kohutav. "Watchmen"-is ja "Little Children"-is on ta suurepärane, kuid Freddy Kruegeri rolli ei suutnud ta küll mitte mingisugust eri- ega isikupära tuua - selle versiooni Freddy meenutas mulle rohkem mu isa joomakaaslasi kui unenägudes noorukeid mõrvavat psühhopaati.

Mis veel? Üritati jäljendada mitmeid originaalversioonis leidunud stseene ja põruti üsna haledalt. Peale Katie Cassidy olid kõik näitlejad täiesti ebasümpaatsed, isegi Kyle Gallner, kes mulle harilikult oma nappides filmirollides meeldib. Kõige jubedam oli Rooney Mara mängitud Nancy. Nõnda toredast naiskangelasest oli tehtud kogu aeg iPod'ist emomuusikat kuulav hädavares. :(

Samuti käisid mulle väga närvidele need lugematud jump scare'id! Need olid umbes iga kolme minuti tagant. Oleks need siis veel originaalsed ja ootamatud olnud, aga ei! Kusjuures saal hüppas päris mitu korda, endale mõjus üsna rängalt vaid üks sellistest momentidest (hoiatan teidki ette - see on siis, kui Nancy vaatab arvutist selle asiaadi videopäevikut!).

Ainsa positiivse küljena võin välja tuua paar päris hästi lavastatud stseeni (eriti algus kohvikus).

2/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Soprano » 09. Mai 2010, 20:46

Siinkohal on see tard naerunägu ainuõige: :D @ Ralf
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ralf » 09. Mai 2010, 20:49

Soprano kirjutas:Siinkohal on see tard naerunägu ainuõige: :D @ Ralf

Kõik on Harry Knowlesi süü... :P
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas ruut » 09. Mai 2010, 20:56

Ralf kirjutas:Samuti käisid mulle väga närvidele need lugematud jump scare'id! Need olid umbes iga kolme minuti tagant.


http://www.youtube.com/watch?v=XXse_3F7LJM

P.S. Can't wait to see and complain! (Y)
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas rauls » 09. Mai 2010, 22:14

Läksin eile siis ebaõnnestunud "Das weisse Bandi" seansilt otse Plazasse, kus igati sobival ajal linastus Elm Streeti uusversioon. Minu arvamus on suht lühike: sitt õudukas. Eile oli äärmiselt kehv kinopäev.

3/10
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas mechacrowley » 09. Mai 2010, 22:22

ei saa aru kuidas suudsid 2ra rikkuda selle filmi. vanad elm streedid olid ikka palju lõbusamad. nägid palju rohkem huvitavaid kille ja yleyltse olid lõbusamad. uues aga freddy lihtsalt lõi mitut inimest lihtsalt küünisega kõhtu.
Positiivne aga oli aga see et film ei olnud sama halb kui 5-es elm street.
Kasutaja avatar
mechacrowley
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 30. Aprill 2010, 16:54

PostitusPostitas Forzelius » 10. Mai 2010, 00:43

Oli tõesti kehv. Aga mulle Rorschach meeldis. Sobis häälega. Ja tema naljad olid ainsad, mis filmile 5/10 päästis. Muidu suht jube käkk küll.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas eerik » 10. Mai 2010, 01:18

Forza kirjutas:Ja tema naljad olid ainsad, mis filmile 5/10 päästis.

Oled mõnele filmile üldse alla viie punkti ka andnud?

Uuendus: filmipäeviku andmete järgi 4 korral 113 isegi oled. :pööritus:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas MNC » 10. Mai 2010, 06:07

Mehad mis te mulate.
Haunted Flower ütleb, et tegemist on ilgelt hirmsa filmiga.

Kõige kurvem on muidugi see, et vähemalt minu jaoks on tegemist ikkagi MUST SEE filmiga, ehkki ainuüksi treiler pani mul juba kõhus keerama - /irony on jah, just sellepärast et see oli TOTALLY SCARY. /irony off
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas snufffy » 10. Mai 2010, 14:30

kommentaare lugedes tundub et jätan kinno minemata :D & sõbranna ütles kah et mõtetu film , niiet .
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

PostitusPostitas Kickflick » 10. Mai 2010, 16:11

snufffy kirjutas:kommentaare lugedes tundub et jätan kinno minemata :D & sõbranna ütles kah et mõtetu film , niiet .

Word! Ma ka mõtetuid filme ei vaata, mõttetutele viskan ikka vahel pilgu peale :)...
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 10. Mai 2010, 16:45

Kickflick kirjutas:
snufffy kirjutas:kommentaare lugedes tundub et jätan kinno minemata :D & sõbranna ütles kah et mõtetu film , niiet .

Word! Ma ka mõtetuid filme ei vaata, mõttetutele viskan ikka vahel pilgu peale :)...

Samas pean nentima, et täna hommikul vaadatud "House of the Dead" oli nii halb, et sellest kirjutamisel tundub õigekirja kasutamine lausa üleliigne pingutus. :(
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 72 külalist

cron