Narvas avatakse uus ja moodne kino

Array

Uus kõrgetasemeline kino avatakse Narva elu keskpunktis, Ida-Virumaa moodsaima kaubandus-keskuse Astri juurdeehituse kolmandal korrusel. Laienenud kaubanduskeskus, kus suurt rõhku on pandud meelelahutusele, on värskendav ja tervitatav uuendus piirkonnas, mille elanikel on seni oma vaba aja sisustamise võimalusi nappinud. Uue kino operaatoriks on MPDE AS.

?Forum Cinemas Astri? kuulub Eestis samasse kinodeketti Tallinnas asuvate kinodega ?Coca-Cola Plaza? ja ?Kosmos? ning Tartus asuva kinoga ?Ekraan?. Forum Cinemas ketti kuulub Soomes, Eestis, Lätis ning Leedus kokku enam kui sada kinosaali. Forum Cinemas kinokett kuulub Põhjamaade juhtivasse meediakontserni SanomaWSOY OYj. Sarnaselt teistele uutele Forum Cinemas ketti kuuluvatele kinodele pakub Narva kolme saaliga kino filmisõpradele maailmatasemel tehnilist kvaliteeti, mugavust ja head teenindust. Rikkalikud kogemused kinode projekteerimisel tagavad selle, et iga istekoht saalis on parim ? selle eeldusteks on seinast seinani ulatuvad ekraanid ning tooliridade tavapärasest kõrgem tõus.

Ligi 10 meetri laiused, veidi kumerad kinoekraanid tagavad projektorivalguse ühtlase jaotumise, mille tulemuseks on tavapärastest lameekraanidest selgem ja teravam pilt. Tänu ridade kõrgemale tõusule on kinokülastajaile tagatud täielik vaateväli ekraanile, istmeridade vahel on piisavalt ruumi jalgade väljasirutamiseks. Mugavate, pehmete ja kõrge seljatoega toolide küljes on hea tava kohaselt joogitopsi hoidikud, mis suurendavad kinokülastaja mugavustunnet veelgi.

Filmide demonstreerimisel tagavad kõrgekvaliteedilise heli maailma parimad Dolby Digital heliprotsessorid ja Kling & Freitag kõlarid. ?Forum Cinemas Astri? kolm saali (147-, 131- ja 131-kohaline) hakkavad filmisõpradele pakkuma rikkalikku filmivalikut igale maitsele ? kino avafilmide hulgast leiab meelelahutust igas vanuses filmisõpradele: nii lastele, kui täiskasvanutele, nii noortele, kui vanema generatsiooni esindajatele. Erinevalt senisest on nüüd Ida-Virumaal võimalik maailmatasemel kino külastada igal nädalapäeval. Uue kino avafilmiks on igas vanuses vaatajale mõeldud animakomöödia ?Jääaeg 2: suur sula?, mis jõuab Narvas ekraanile nii eesti- kui vene keelde dubleeritud versioonidena.

Lisaks filmile ?Jääaeg 2? kuuluvad uue kino avarepertuaari veel Oscaritega pärjatud suurejooneline armastuslugu ?Geisha memuaarid? (Memoirs of a Geisha), viimase aja kassahitte parodeeriv ?Õudne film 4? (Scary Movie 4) ja uus Vene põnevusfilm ?Jaht piraajale? (Ohota na piranju), peaosades staarid Vladimir Mashkov ja Jevgeni Mironov. Mainitud linalood on üksnes mõned nimetused pakutavast, filmiprogramm tõotab tulla mitmekesine ja huvitav. Lähemast tulevikust võib lisaks tuua sellised näited nagu 5. mail kinodesse saabuv ?Võimatu missioon III? (Mission: Impossible: III) ja 19. mail ekraanidele jõudev ?Da Vinci kood? (The Da Vinci Code). Nende ja paljude teiste puhul on tegu fännide poolt pikisilmi oodatud linateostega, mis jõuavad Forum Cinemas Astri kinosaalidesse mitte ainult samaaegselt Tallinna, vaid ka kogu muu maailmaga.

Kõik suuremad kassahitid hakkavad edaspidi uues kinos esilinastuma samaaegselt Tallinna ja Tartuga. Kõik filmid on varustatud eesti- ja venekeelsete subtiitritega. Sarnaselt Coca-Cola Plazaga hakkavad uues kinos toimuma igakuised beebihommikud pisipõnnidega kinno tulevatele emmedele-issidele. Beebihommiku raames korraldatavatel seanssidel põleb saalis poolvalgus ning filmi heli on tavalisest vaiksem, et mitte lapsi ehmatada. Kuna nendel seanssidel ei pane keegi pahaks, kui lapsed veidi häält teevad, on need suurt populaarsust kogunud üritused heaks vahelduseks lastega kodus olevatele vanematele. Lisaks on plaanis juurutada igakuised perepühapäevad, mille raames linastuvate filmide põhirõhk on laste- ja perefilmidel ning seanssidele kehtib tavapärasest soodsam perepühapäeva erihind.

Piletihinnad annavad olulise eelise pileti internetist ostvatele klientidele ja on uues kinos argipäeviti kella 17:00-ni 40 krooni, alates 17:01 ostes e-Voucheriga internetist 55 krooni ilma 70 krooni. Laupäevadel, pühapäevadel ja riiklikel pühadel on piletihind kella 14:00-ni 40 krooni, 14:01 ostes e-Voucheriga internetist 55 krooni ilma 70 krooni. Perefilmidel kehtib igal kellaajal 30-kroonine lapsepilet kuni 12-aastastele filmisõpradele. Kinopiletite ostmine on tehtud filmisõpradele äärmiselt mugavaks ? lisaks eelmüügile piletikassadest on võimalik pileteid soetada ka internetist. Kodulehel www.superkinod.ee on võimalik reaalajas näha vabade kohtade arvu, piletiostul on võimalik istekohti ise valida.

Kui ostetud piletid samal hetkel välja trükkida, ei ole kinno jõudes enam vaja järjekorras seista ning kinosaali saab suunduda ilma, et peaksid eelnevalt järjekorras seisma. Internetist kinopileti e-voucheri ostnud filmisõpradele on õhtused kinopiletid eriti soodsad?vaid 55 krooni! Esmakordselt Eestis tuleb Narvas kasutusele kinopileteid väljastav ATM.

Toimetas: Robert
4. aprill 2006, kell 17:54

Jaga / Prindi

  • Jaga Facebookis
  • Jaga Twitteris
  • Jaga Deliciousis
  • Lisa lemmikutesse
  • Prindi
  • Saada e-mailiga