Selgusid Oscari nominendid - Filmiveeb.ee - Eesti suurim filmide andmebaas!
 

Selgusid Oscari nominendid

Sündmused

Selgusid seekordsed Oscari nominendid. Auhindu antakse tänavu välja 90. korda ja 24 kategoorias. Enim nominatsioone kogus Guillermo del Toro "Vee puudutus". Galat juhib tänavu Jimmy Kimmel.

PARIM FILM
"Call Me by Your Name"
"Darkest Hour"
"Dunkirk"
"Get Out"
"Lady Bird"
"Phantom Thread"
"The Post"
"The Shape of Water"
"Three Billboards Outside Ebbing, Missouri"

PARIM MEESPEAOSA
Timothée Chalamet, "Call Me by Your Name"
Daniel Day-Lewis, "Phantom Thread"
Daniel Kaluuya, "Get Out"
Gary Oldman, "Darkest Hour"
Denzel Washington, "Roman J. Israel, Esq."

PARIM NAISPEAOSA
Sally Hawkins, "The Shape of Water"
Frances McDormand, "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri"
Margot Robbie, "I, Tonya"
Saoirse Ronan, "Lady Bird"
Meryl Streep, "The Post"

PARIM MEESKÕRVALOSA
Willem Dafoe, "The Florida Project"
Woody Harrelson, "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri"
Richard Jenkins, "The Shape of Water"
Christopher Plummer, "All the Money in the World"
Sam Rockwell, "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri"

PARIM NAISKÕRVALOSA
Mary J. Blige, "Mudbound"
Allison Janney, "I, Tonya"
Lesley Manville, "Phantom Thread"
Laurie Metcalf, "Lady Bird"
Octavia Spencer, "The Shape of Water"

PARIM LAVASTAJA
Christopher Nolan, "Dunkirk"
Jordan Peele, "Get Out"
Greta Gerwig, "Lady Bird"
Paul Thomas Anderson, "Phantom Thread"
Guillermo del Toro, "The Shape of Water"

PARIM ANIMAFILM
"The Boss Baby" Tom McGrath, Ramsey Ann Naito
"The Breadwinner" Nora Twomey, Anthony Leo
"Coco" Lee Unkrich, Darla K. Anderson
"Ferdinand" Carlos Saldanha
"Loving Vincent" Dorota Kobiela, Hugh Welchman, Sean Bobbitt, Ivan Mactaggart, Hugh Welchman

PARIM LÜHIANIMATSIOON
"Dear Basketball" Glen Keane, Kobe Bryant
"Garden Party" Victor Caire, Gabriel Grapperon
"Lou" Dave Mullins, Dana Murray
"Negative Space" Max Porter, Ru Kuwahata
"Revolting Rhymes" Jakob Schuh, Jan Lachauer

PARIM MUGANDATUD STSENAARIUM
"Call Me by Your Name" James Ivory
"The Disaster Artist" Scott Neustadter ja Michael H. Weber
"Logan" Scott Frank, James Mangold ja Michael Green
"Molly's Game" Aaron Sorkin
"Mudbound" Virgil Williams ja Dee Rees

PARIM ORIGINAALSTSENAARIUM
"The Big Sick" Emily V. Gordon & Kumail Nanjiani
"Get Out" Jordan Peele
"Lady Bird" Greta Gerwig
"The Shape of Water" Guillermo del Toro, Vanessa Taylor
"Three Billboards Outside Ebbing, Missouri" Martin McDonagh

PARIM OPERAATORITÖÖ
"Blade Runner 2049" Roger Deakins
"Darkest Hour" Bruno Delbonnel
"Dunkirk" Hoyte van Hoytema
"Mudbound" Rachel Morrison
"The Shape of Water" Dan Laustsen

PARIM DOKUMENTAALFILM
"Abacus: Small Enough to Jail" Steve James, Mark Mitten, Julie Goldman
"Faces Places" JR, Agnès Varda, Rosalie Varda
"Icarus" Bryan Fogel, Dan Cogan
"Last Men in Aleppo" Feras Fayyad, Kareem Abeed, Soren Steen Jepersen
"Strong Island" Yance Ford, Joslyn Barnes

PARIM LÜHIDOKUMENTAAL
"Edith+Eddie" Laura Checkoway, Thomas Lee Wright
"Heaven is a Traffic Jam on the 405" Frank Stiefel
"Heroin(e)" Elaine McMillion Sheldon, Kerrin Sheldon
"Knife Skills" Thomas Lennon
"Traffic Stop" Kate Davis, David Heilbroner

PARIM LÜHIFILM
"DeKalb Elementary" Reed Van Dyk
"The Eleven O’Clock" Derin Seale, Josh Lawson
"My Nephew Emmett" Kevin Wilson, Jr.
"The Silent Child" Chris Overton, Rachel Shenton
"Watu Wote/All of Us" Katja Benrath, Tobias Rosen

PARIM VÕÕRKEELNE FILM
"A Fantastic Woman" (Tšiili)
"The Insult" (Liibanon)
"Loveless" (Venemaa)
"On Body and Soul" (Ungari)
"The Square" (Rootsi)

PARIM MONTAAŽ
"Baby Driver" Jonathan Amos, Paul Machliss
"Dunkirk" Lee Smith
"I, Tonya" Tatiana S. Riegel
"The Shape of Water" Sidney Wolinsky
"Three Billboards Outside Ebbing, Missouri" Jon Gregory

PARIM HELI
"Baby Driver" Julian Slater
"Blade Runner 2049" Mark Mangini, Theo Green
"Dunkirk" Alex Gibson, Richard King
"The Shape of Water" Nathan Robitaille, Nelson Ferreira
"Star Wars: The Last Jedi" Ren Klyce, Matthew Wood

PARIM HELIMONTAAŽ
"Baby Driver" Mary H. Ellis, Julian Slater, Tim Cavagin
"Blade Runner 2049" Mac Ruth, Ron Bartlett, Doug Hephill
"Dunkirk" Mark Weingarten, Gregg Landaker, Gary A. Rizzo
"The Shape of Water" Glen Gauthier, Christian Cooke, Brad Zoern
"Star Wars: The Last Jedi" Stuart Wilson, Ren Klyce, David Parker, Michael Semanick

PARIM KUNSTNIKUTÖÖ
"Beauty and the Beast" Sarah Greenwood; Katie Spencer
"Blade Runner 2049" Dennis Gassner, Alessandra Querzola
"Darkest Hour" Sarah Greenwood, Katie Spencer
"Dunkirk" Nathan Crowley, Gary Fettis
"The Shape of Water" Paul D. Austerberry, Jeffrey A. Melvin, Shane Vieau

PARIM FILMIMUUSIKA
"Dunkirk" Hans Zimmer
"Phantom Thread" Jonny Greenwood
"The Shape of Water" Alexandre Desplat
"Star Wars: The Last Jedi" John Williams
"Three Billboards Outside Ebbing, Missouri" Carter Burwell

PARIM FILMILAUL
"Mighty River" filmist "Mudbound," Mary J. Blige
"Mystery of Love" filmist "Call Me by Your Name," Sufjan Stevens
"Remember Me" filmist "Coco," Kristen Anderson-Lopez, Robert Lopez
"Stand Up for Something" filmist "Marshall," Diane Warren, Common
"This Is Me" filmist "The Greatest Showman," Benj Pasek, Justin Paul

PARIM GRIMM JA JUUKSURITÖÖ
"Darkest Hour" Kazuhiro Tsuji, David Malinowski, Lucy Sibbick
"Victoria and Abdul" Daniel Phillips ja Lou Sheppard
"Wonder" Arjen Tuiten

PARIM KOSTÜÜMIKUNSTNIKUTÖÖ
"Beauty and the Beast" Jacqueline Durran
"Darkest Hour" Jacqueline Durran
"Phantom Thread" Mark Bridges
"The Shape of Water" Luis Sequeira
"Victoria and Abdul" Consolata Boyle

PARIMAD ERIEFEKTID
"Blade Runner 2049" John Nelson, Paul Lambert, Richard R. Hoover, Gerd Nefzer
"Guardians of the Galaxy Vol. 2" Christopher Townsend, Guy Williams, Jonathan Fawkner, Dan Sudick
"Kong: Skull Island" Stephen Rosenbaum, Jeff White, Scott Benza, Mike Meinardus
"Star Wars: The Last Jedi" Ben Morris, Mike Mulholland, Chris Corbould, Neal Scanlon
"War for the Planet of the Apes" Joe Letteri, Dan Lemmon, Daniel Barrett, Joel Whist

Toimetas: Rasmus
23. jaanuar 2018, kell 16:53

Jaga / Prindi

  • Jaga Facebookis
  • Jaga Twitteris
  • Jaga Deliciousis
  • Lisa lemmikutesse
  • Prindi
  • Saada e-mailiga