Brad Pitt läheb missioonile?

Filmiuudised

Samal ajal, kui Ben Affleck on ametis osatäitjate otsimisega tõestisündinud pantvangidraamal põhinevasse filmi "Argo", püüab ka Warner Bros. oma sarnaseid teemasid puudutavat linateost "Missioon" (The Mission) tagant kiirustada. Stuudio loodab näha filmi peaosas Brad Pitti ning lavastajatoolil meest nimega David O. Russell ("Võitleja", "Kolm kuningat").

Erinevalt samanimelisest 1986. aasta filmist ei räägi antud linalugu teps mitte Hispaania jesuiitidest Lõuna-Ameerikas. Film jälgib pikalt planeeritud operatsiooni nimega Jaque – missiooni, mille käigus tegid mitmed valitsused, salaorganisatsioonid, diplomaadid ja sõjaväeüksused kuue aasta vältel koostööd, et leida 15 Kolumbia džunglites varjatavat pantvangi.

Inimröövide taga oli partisanirühmitus FARC, kes hoidis aastaid vangis muuhulgas Kolumbia endist presidendikandidaati Ingrid Betancourti ja kolme ameeriklast, olles tabamise vältimiseks pidevas liikumises ning aheldades vangid ööseks kaelapidi puude külge.

Et Brad Pitt on mees, kellel tööpakkumisest puudust ei tule (hetkel on ta ametis linateose "World War Z" kallal), ei saa praeguses staadiumis veel muidugi lubada, et ta filmis ka tõepoolest kaasa teeb. David O. Russelli järgmiseks filmiks peaks saama "The Silver Linings Playbook", samuti ootavad järjekorras "Old St. Louis" ja Disney "Maleficent". Samas tasub meeles hoida, et ka juba üles korjatud projektidest on Russell varem teinekord loobuda otsustanud. "The Missioniga" on see hirm küll väiksem, kuna produtsendina on Russell projektiga nii või naa seotud.

Praeguse hetke seisuga on stuudiol igal juhul olemas stsenaarium, mille autoriks Peter Landesman ("Trade"), ja produtsendid, kelleks on Lorenzo di Bonaventura ja sageli Steven Soderberghiga koostööd tegev Scott Z. Burns. Niisiis võib arvata, et sõltumata sellest, kes lõpuks ühel või teisel pool kaamerat koha sisse võtavad, läheb käesolev projekt tootmisse üsna pea.
www.forumcinemas.ee

Toimetas: Soprano
1. juuli 2011, kell 19:07

Jaga / Prindi

  • Jaga Facebookis
  • Jaga Twitteris
  • Jaga Deliciousis
  • Lisa lemmikutesse
  • Prindi
  • Saada e-mailiga