Ment

Ment (2012)

10 / 10

1 hindajat

Sinu hinnang: 10
Seriaali üldine hinne:
Näitlejatöö:
Filmimuusika/helid:
Seriaali sisu:
Operaatoritöö:
Žanr: Komöödia, Draama
Riik: Eesti
Kestvus: 30 minutit

Komöödiasari "Ment" on humoorikas võtmes lugu ühe tavalise politseiniku – Mendi – argielust. Sari käivitub hetkest, mil ametikõrgendust lootnud ja selles kindel olnud Ment (Ago Anderson) saab teada, et tema asemel läheb paremale ametikohale hoopis Mendi kauaaegne patrullipartner, keda peategelane kunagi kõrgelt hinnanud pole. Asi muutub eriti kriitiliseks siis, kui kohale jõuab ka Mendi uus partner, kelleks osutub vigast eesti keelt rääkiv vene naine ("Tantsi tagumik trimmi" saatest tuttav Anna Jankelevitš). Lisaks pingetele ametipostil pole Mendi elu ka kodus lillepidu - naine näägutab, poeg on mõttetu teismeline ning korter viletsavõitu. Kogu selle muserdava olukorra pöörab aga põnevalt helgemaks üks uskumatult keerukas kriminaalasi, mida asub salaja uurima ka Ment.

Sarjas "Ment" mängivad Ago Andersoni ja Anna Jankelevitši kõrval veel Egon Nuter, Külli Reinumägi, Meelis Rämmeld, Marika Barabantšikova, Martin Algus, Vallo Kirs, Jaanus Mehikas, Leida Rammo, mustkunstnik Charlekas ja mitmed teised näitlejad ning avaliku elu tegelased. Vaatamata sellele, et tegu on komöödiasarjaga, näidatakse kõike politseisse puutuvat usutavalt ja suhtutakse politseinike töösse suure lugupidamisega. Huumor koorub tihti välja just vastandlikest olukordadest, millesse sarja peategelased satuvad – siiras soov abistada võib vahel põrgata inimeste eelarvamuste ja mõistmatuse vastu.

"Ment" on supersari kõigile neile, kes jumaldavad situatsioonikoomikat ja head nalja ning on valmis argisekeldusi läbi huumoriprisma vaatama.

www.tv3.ee

Pildid

Jaga / Prindi

  • Jaga Facebookis
  • Jaga Twitteris
  • Jaga Deliciousis
  • Lisa lemmikutesse
  • Prindi
  • Saada e-mailiga