Nurjatud tüdrukud

Girls School (2012 – 2012)

5 / 10

2 hindajat

Sinu hinnang: 1
Seriaali üldine hinne:
Näitlejatöö:
Filmimuusika/helid:
Seriaali sisu:
Operaatoritöö:
Žanr: Komöödia, Draama
Riik: Eesti
Osade arv: 13
Kestvus: 45 minutit

"Nurjatud tüdrukud" on kodumaine sari, mis toob vaatajateni elu raskestikasvatavate tüdrukute õppeasutuses - Vaigistu erikoolis. See on põnev, valus, haarav ja samas humoorikas lugu "Vasaku jala reede" tegijatelt, kus löövad kaasa nii tuntud näitlejad kui ka noored tähelendu alustavad osatäitjad.

"Nurjatute tüdrukute" sündmused hakkavad hargnema hetkest, mil õppeasutusse saabuvad kaks uut inimest – Hanna ja Markus. 16-aastane Hanna (Kristiina Toots) on välismaale tööle läinud ja teadmata kadunud vanemate laps, kes jäeti vanatüdrukust tädi kasvatada. 35-aastane Markus Tamm (Märt Avandi) on õpilaste tugiisik, populaarsest telesaatest kuulsaks saanud kriminaalpsühholoog, ekstsentriline naistelemmik ja seiklusrikka minevikuga mees, kel on probleeme truudusega. Tal on omad kiiksud, mis kõrvalseisjatele kohati lausa koomilised tunduvad. Kuigi Markus on naisest Piretist (Evelin Pang) lahus, tükib tolle armukadedus jätkuvalt mehe ellu.

Peategelased püüavad end erikooli kummaliste kivinenud arusaamadega keskkonnas kehtestada, mis on omaette kunst, sest kaaslasteks on veider seltskond õpetajaid ja muid tegelasi ning hulk keerulise saatuse ja vastuolulise käitumisega tüdrukuid.

Videod

Lingid

Jaga / Prindi

  • Jaga Facebookis
  • Jaga Twitteris
  • Jaga Deliciousis
  • Lisa lemmikutesse
  • Prindi
  • Saada e-mailiga