Vale jälgedel

Lie to Me (2009 – 2011)

10 / 10

1 hindajat

Sinu hinnang: 10
Seriaali üldine hinne:
Näitlejatöö:
Filmimuusika/helid:
Seriaali sisu:
Operaatoritöö:
Žanr: Draama, Krimi, Müsteerium
Riik: USA
Osade arv: 48
Kestvus: 43 minutit

Dr. Cal Lightman (Tim Roth) on ekspert kehakeele ja valetamise alal. Tema asutatud eraettevõte The Lightman Group aitab eri seadusorganisatsioone keerulisemate juhtumite juures. Kui on vaja uurida kahtlusaluste näoilmeid ja kehakeelt, et näha, kas viimased kõnelevad tõtt, on suurimad asjatundjad Cal Lightman ja tema kolleegid.
Vaatamata paljude inimeste umbusule kasutab Cal edukalt tema poolt täiuseni välja viimistletud psühholoogilist meetodit, et jõuda tõeni, kuivõrd keerukas selleni jõudmine ka poleks. Tõe otsinguil ja vale jälgedel järgnevad Cal'ile Dr. Gillian Foster (Kelli Williams), kelle probleemne suhe oma abikaasaga tekitab keerukusi ka töökeskkonnas; Eli Loker (Brendan Hines), radikaalselt aus kaastöötaja, kes on inimeste „lugemist“ läbi praktika õppinud ning loomuliku andega Ria Torres (Monica Raymund), Cal'i õpilane ja soosik, kes tihtilugu laseb emotsioonidel oma otsustusvõimet hajutada.
Mõtlemapanevas seriaalis esitatakse tihtilugu paralleele väljamõeldud tegelaskujude valeliku käitumise ning meile reaalses elus teada-tuntud poliitikamaailma suurkujude tegevuse vahel.

www.tv3.ee