Surmani tüdinenud

Bored to Death (2009 – 2011)

10 / 10

1 hindajat

Seriaali üldine hinne:
Näitlejatöö:
Filmimuusika/helid:
Seriaali sisu:
Operaatoritöö:
Žanr: Komöödia, Krimi
Riik: USA
Osade arv: 24
Kestvus: 30 minutit

Sarja peategelane Jonathan Ames (Jason Schwartzman) on kerget depressiooni põdev noor kirjanik, kes otsustab peale tüdruku käest korvi saamist, et äkki aitab mõõnast välja tulla katse pakkuda kaaskodanikele mõistliku hinna eest eradetektiivi teenust. Paraku on tema ainsaks varustuseks detektiiviromaanidest ammutatud know-how, mis jääb ilmselgelt väheseks, kuid noorsandi entusiasm korvab nii mõndagi.

Ted Danson teeb elurolli NY kirjastaja George Christopher'na, kes on surmani tüdinenud oma kõrgklassi elust ning otsib seetõttu aktiivselt kontakti oma alluva Jonathan'ga, kellega käiakse siis koos peldikus kanepit suitsetamas ja filosofeeritakse naiste, alkoholi ning muude pahede üle.

Kolmas peategelane, Jonathani parim sõber Ray (Zach Galifianakis), edutu koomiksikunstnik, kes elatub suuresti oma naise käest saadud taskurahast, on vast üks vaimukamaid luusereid.

Tegemist on väga kerge minekuga ja huumoriga pikitud seriaaliga, mis on kirjutatud paperback novellide austajalt paperback novellide austajatele. Vihmamantlid ja viski-shotid. Ainult .38 'ne on puudu.