Bradley Cooper

8.5 / 10

2 hindajat

Hindamiseks pead olema sisse logitud!

Sündinud: 05.01.1975 (43-aastane)
Sünnikoht: Philadelphia, Pennsylvania

Pärast Georgetowni Ülikooli lõpetamist aastal 1997, asus Bradley pürgima oma kauaaegse unistuse poole - saada näitlejaks. Ta sai sisse New Yorgi Ülikooli, kus ta asus draamat õppima ja omandas bakalaureuse kraadi. Ta on öelnud, et juba oma näitlejakarjääri algusaastatel soovis ta saada professionaalseks näitlejaks mitte raha põhimõttel, vaid ta oli tõesti südamega asja kallal. Tema esimene debüüt teleekraanil oli seriaalis "Seks ja linn".

Loe rohkem

Osalenud filmides:

Täht on sündinud
Täht on sündinud

A Star Is Born

2018
Galaktika valvurid Vol. 2
Galaktika valvurid Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
Sõjakoerad
Sõjakoerad

War Dogs

2016
Aloha
Aloha

Aloha

2015
Tagasi tippu
Tagasi tippu

Burnt

2015
Kuva veel (23)

Osalenud seriaalides:

Kõrvalnähud
Kõrvalnähud

Limitless

2015
Alias
Alias

Alias

2001

Lingid

Jaga / Prindi

  • Jaga Facebookis
  • Jaga Twitteris
  • Jaga Deliciousis
  • Lisa lemmikutesse
  • Prindi
  • Saada e-mailiga