Mila Kunis - Filmiveeb.ee - Eesti suurim filmide andmebaas!
 

Mila Kunis

Chernovtsy, Ukraina

8.67 / 10

3 hindajat

Hindamiseks pead olema sisse logitud!

Euroopa juurtega Mila Kunis on sündinud 14. augustil aastal 1983. Kui ta oli 7-aastane, kolis tema perekond kokkuvarisenud Nõukogude Liidust USAsse, täpsemalt Los Angelesse, kus tal oli algselt suuri raskuseid kohanemisega, kuna tal polnud õrna aimugi sealsest kultuurist ja keelest.

Juba koolieas näitlemispisiku sisse saanud, võttis ta tihti pärast kooli osa näiteringidest Beverly Hillsi stuudios, samal ajal omandades haridust Hubert Howe Bancrofti Gümnaasiumis. Ühe etenduse ajal, millest Mila osa võttis, märkas teda üks agent, kes hiljemalt tuli temaga jutule ja hakkas temast professionaalset näitlejat looma. Läbi agendi hakkasid talle tulema palju rollipakkumisi ning tema esimeseks telerolliks sai roll seriaalis "Days of Our Lives", millele järgnesid hulga teisigi väikerolle seriaalides ja reklaamides.

Julge otsuse tegi ta siis, kui ta otsustas minna esinemisproovile komöödiaseriaali "Kuumad 70ndad" (1998—2006) rolli jaoks. Julge otsus oli see selles mõttes, et tegemist oli prooviga, millel oli vanusepiirang, 18 aastat, kuid Mila oli to hetkel vaid 14-aastane, mistõttu otsustas ta valetada oma vanuse kohta. Algselt läks vale küll läbi, kuid hiljemalt said seriaali loojad valele jälile. Kuid sellest hoolimata said nad aru, et Mila on rolli jaoks täiuslik, mistõttu otsustasid nad tema eale läbi sõrmede vaadata ning võtsid Mila näitlejameeskonda. Tema otsus oli väga edukas, ta kindlustas endale rolli järgmiseks kaheksaks aastaks. Seriaali vältel suutis ta isegi astuda sisse Fairfaxi Kõrgkooli ning selle edukalt lõpetada.

2002. aastal võttis ta vastu rollipakkumise filmis "Ameerika psühhopaat 2: Ameerika tüdruk", mis jäi oma eelkäijale kõvasti alla, mistõttu otsustati film otse DVD'dele müügilettidele paigutada.

Mitmete aastate jooksul on Mila osalenud ka paljudes muusikavideotes, nagu näiteks Aerosmithi singlis "Jaded" ja The Strokes' singlis "The End Has No End".

Pärast seriaali "Kuumad 70ndad" lõppemist, hakkas tema filmikarjäär ülesmäge minema, osaledes filmides nagu "After Sex" (2007) ja "Moving McAllister" (2007). Pärast filmi "Boot Camp" (2007), sai Mila rolli komöödiafilmis "Unusta Sarah Marshall" (2008), mis kukkus väga edukalt välja. Pärast viimast filmi, võttis ta osa videomänguadaptsioonist "Max Payne" (2008), kus tema rolliks oli vene spioon, kes otsis kättemaksu oma õe mõrva eest. Peale selle on ta veel osalenud filmides "Eli raamat" (2010), "Põrgulik kohting" (2010) ja veel teisteski edukates filmides.