Bryan Cranston

USA, California, San Fernando Valley

0 / 10

0 hindajat

Hindamiseks pead olema sisse logitud!

Bryan on näitleja, kelle karjäär on olnud väga värviline. Tema näitlejatöösse kuuluvad rollisooritused alates populaarsete komöödiaseriaalidega, lõpetades Jaapani animasarjadega. Oma teledebüüdi tegi ta juba 8-aastaselt, mil tema nägu võis näha ühes telereklaamis. Kuid hoolimata sellest, tekkis tal huvi näitlemise vastu alles keskkoolis. Pärast lõpetamist läks ta draamat õppima ja kolis Floridasse, Daytona Beach'i, kus ta hakkas teatrites osa võtma suuremajoonelistest näidenditest. Tema teleseriaalidebüüt oli 1983. aastal, mil ta sai rolli seriaali "Loving". Kuid tegemist oli vaid väikse rolliga, mistõttu oli ta peagi sunnitud seriaalist lahkuma ning pärast mida võttis ta ette seriaalid "Airwolf" (1986) ja "Hill Street Blues" (1987), mis samuti jäid tema jaoks lühiajaliseks tööotsaks.

Peagi hakkas Bryan muutuma aina rohkem silmatorkavamaks näitlejaks, kui ta sai rolli seriaali "Raising Miranda" (1988). Järgevatel aastatel näitas Bryan oma näitlemisoskuseid erinevates televisiooni- ja filmiprojektides, kaasa arvatud filmis "Clean State" ja seriaalis "The Louie Show" (1996) ning andis hääle Jaapani animafilmile "Armitage III: Poly Matrix" (1997).

Bryani populaarsus tõusis veelgi, kui talle anti rolle filmidesse "Kes oskab, see teeb" (1996) ja "Reamees Ryani päästmine" (1998). Järgnevalt andis Fox talle peaosatäitjarolli komöödiaseriaali "Imelaps Malcolm" (2000). Viimane kujunes välja vägagi edukaks ning seriaal jõudis kesta koguni kuus aastat. Üks tema kõige silmapaistvam ja märkmimisväärsem roll on seriaalis "Halvale teele" (2008), mille rollisoorituse eest on ta saanud mitmeid nominatsioone ja võitnud ka auhindu.