Adam Green

USA, Massachusetts, Holliston

10 / 10

1 hindajat

Hindamiseks pead olema sisse logitud!

Adam Green sündis 31. märtsil 1975. aastal Massachusettsis Hollistonis, ta on USA filmilavastaja, produtsent, stsenarist ja näitleja.

Aastal 2000 lavastas, produtseeris ja kirjutas Green komöödia "Coffee & Donuts", milles ta ka peaosas näitles. 2006. aastal valmistas ta vanakooli õuduskomöödia "Kirves", kus näitlesid Joel David Moore, Kane Hodder, Robert Englund ja Tony Todd. "Kirve" võtsid soojalt vastu nii õudusfännid kui ka tunnustatud kriitikud. Järgneval aastal lavastas Green koos Joel David Moore'iga põneviku "Spiral".
Peale mitmete lühifilmide ja ühe miniseriaaliga tegelemist tegi Green 2010. aastal filmi "Külmunud", mis rääkis suusaliftile lõksu jäänud suusatajatest. Samal aastal lavastas ta ka "Kirve" järje "Kirves 2". Sellest sai esimene film ajaloos, mis halbade arvustuste ja olematu kassatulu tõttu juba avanädalavahetusel kõikide kinode kavadest maha võeti.
2011. aastal lavastas Green ühe viiest filmi "Chillerama" segmendist. Aasta hiljem alustas ta oma telesarjaga nimega "Holliston". 2013. aastal kirjutas, produtseeris ja esitles Green filmi "Kirves 3".