Kannibalide holokaust

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas delete » 05. Veebruar 2010, 12:50

Mulle film igatahes meeldis, olen seda ka teist korda vaadanud 9/10 Tol ajal ikka tehti filme kuidagi julgemalt või siis julmemalt :ülivihane: nt. Nekromantik, Salò o le 120 giornate di Sodoma jne.
Kasutaja avatar
delete
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 120
Liitunud: 24. Detsember 2009, 23:17

PostitusPostitas Piret » 05. Veebruar 2010, 23:40

Minu vähe näinud silmadele oli see üsna realistlik tapmine päris.. huvitav. Üldiselt olen tugevate närvidega, aga loomade tapmist oli küll üsna õõvastav vaadata. Peale filmi vaatamist oli üsna tühi tunne sees ja kohutavalt häbi oli kuidagi inimeste pärast. Film toob siiski päris hästi välja selle, kuidas tsiviliseeritud inimesed pärismaalastega sarnasesid oma julmuselt.
Ja muusika, oi see muusika osa oli hästi tehtud. Eriti kilpkonna tapmisel, andis omamoodi teravust.
"There's nothing a nice cup of hot coffee can't fix." - Piret
Kasutaja avatar
Piret
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 23
Liitunud: 25. Detsember 2009, 18:18
Asukoht: Keila

Re: Kannibalide holokaust

PostitusPostitas Rasmus » 14. Juuni 2012, 22:41

Üsna realistlik oli tõesti. Ameeriklased olid hullemad kui need kannibalid... Kilpkonna tapmine (ja mitte ainult) oli kindlasti kõige hullem. Üldse imelik, et filmides mõjub loomade tapmine palju julmemalt kui inimeste tapmine.
Aga igav hakkas veidi, nii et siis 6/10 näiteks.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kannibalide holokaust

PostitusPostitas Rasmus » 13. September 2015, 14:53

Ma ei tea, mis sorti ennasthävitav tuju mul eile peale tuli, aga otsustasin millegipärast "Cannibal Holocausti" vaadata. Esimesest vaatamiskorrast on möödas üle kolme aasta ja see räige šokifilm on mu hinges vahepeal päris tugevalt kasvanud - väga intensiivne kraam. Teine vaatamine läks vist eelmisest isegi raskemalt, viimase poole ajal oli tõsiselt halb olla. Kilpkonnastseeni ajal tekkis kerge tahe oksendada, aga üritasin oma silmi siiski mitte ekraanilt kõrvale pöörata. Tõsiselt haige teos, aga usun, et sain nüüd mõttele vähe paremini pihta, nii et vääris teistkordset vaatamist küll. Kui filmi esimene pool moodustaks hilisemaga kompaktsema terviku, siis võiks ehk kogutulemust isegi heaks nimetada. Mõtteainet pakub igatahes korralikult.

Kirjutasin blogisse ka, nii et võiksite lugeda, kui vähegi viitsite - /2015/09/cannibal-holocaust.html. Spoilereid pole.

Ralf kirjutas:
KiiZ kirjutas:peale lõppu on kuidagi natuke kurb ja sitt tunne.

Second that.

Trikundeerin.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kannibalide holokaust

PostitusPostitas Ronet » 11. Oktoober 2015, 16:28

Selline halb mekk jäi suhu. Võtsin kohe paar klõmmi pertussini selle peale.

Just see loomade tapmine oli kõige rõvedam. Aga kindlasti üks nendest filmidest, mida peab juba selle kurikuulsuse pärast vaatama.

Paras neile.
Spoiler :
Pilt


5/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 149 külalist