Auhinnaline seriaalimäng - juuni 2010

Siin võite alustada ja osa võtta kõikvõimalikest filmimängudest, viktoriinidest jms.

Moderaator: Meeskond

Auhinnaline seriaalimäng - juuni 2010

PostitusPostitas Soprano » 01. Juuni 2010, 19:54

Olen ise sama üllatunud kui teie, et seda mängu nüüd vedama hakkan. Mõtlesin ikka selle aasta vahele jätta, aga siin ma olen.

Reeglid:
- Vastused saata filmimang@gmail.com Kindlasti tuleb lisada oma foorumi kasutajanimi.
- Iga õige seriaal annab 1p. Tavaliselt küsin korraga 3 seriaali.
- Pildid tulevad iga päev, nädalavahetustel harvem. Vastamiste tähtaeg on kell 23:00.
- Oma vastuseid võite alati täiendada/parandada.
- Mäng kestab 21. juunini ehk 3 nädalat.
- Auhinnaks on kinopiletid kahele parimale.

Kommentaarid mängu raskuse, seriaalide (mis nähtud, nägemata või tahaks näha) jms. kohta on rohkem kui teretulnud. Igas järgnevas voorus saab need siis ära trükitud. Kommentaarid elavdavad mängu tohutult, et palun kirjutage kasvõi paari sõnaga. Muidu on nagu igav ühepoolne vestlus.

Ka seekord korraldan sama mängu SubClubi foorumis. Need, kes on mõlemas foorumis kasutajad, võivad loomulikult mõlemas mängus korraga kaasa lüüa. Eelmisel aastal unustasid ajapikku kõik ühes või teises foorumis vastuseid saata. Ärge unustage! ;-) Jätke lihtsalt meelde, et Filmiveebis käib vastus mailiga ja SubClubis privaatsõnumiga.


Pilt Pilt Pilt
(klikkige suuremaks)

1. voor
Mis seriaalid on piltidel? (3p)

Vastamise tähtaeg on 2. juuni kell 23:00 (kui mängijad on vähevõitu, siis pikendan esimese vooru aega)
Vastus saata filmimang@gmail.com + oma kasutajanimi + kommentaarid omal soovil.

Arutelu käib nagu ikka vastavas teemas.

Jõudu ja jaksu!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 03. Juuni 2010, 01:27

Esmalt tuleb öelda, et olen teie kommentaaridega ülirahul! (Y)
Mängijaid: 17 (Y)

Vastused:
"Black Books" (2000-2004) - õigeid vastuseid: 10/17
"Dollhouse" (2009-2010) - õigeid vastuseid: 14/17
"Glee" (2009-????) - õigeid vastuseid: 15/17
Glee on siis mul endal nägemata, aga on plaanis kunagi.


Kommentaarid:
Spoiler :
Ralf kirjutas:Niisuguse tempoga võiks selle saidi varsti "Seriaaliveebiks" nimetada, kuid tore, et nüüd ise ka mängida saan, ehkki minu teadmised televisiooni osas on kaasfoorumlastega võrreldes üsna kesised.

Seebiveeb!

ingrids kirjutas:Mõtlesin, et proovin ka siis. Tavaliselt magan alati alguse maha ja ei ole viitsinud poole pealt alustada, aga seekord siis twitterist lugesin, et uus mäng hakkab. Olks pikk jutt, s*tt jutt,

1. Black Books (see oli kerge)
2. Dollhouse (võtsin su seriaalipäeviku lahti ja hakkasin vaatama, mis võiks olla ja leidsingi näed)
3. Glee (kah suht lihtne leid)

Go Twitter Go! Ja seriaalipäeviku sirvimine oli nutikas.

0ll kirjutas:Ma ei peaks tegelikult osalema (tihti levist väljas, näod ei jää meelde ja lähen närvi, kui midagi meelde ei tule), aga pulli pärast võiks.
Otsustasin et ei kuluta ühegi pildi vaatamiseks rohkem kui 10 sekundit ja vastused kohe teele, hiljem parandusi ei tee, isegi kui midagi meelde tuleb...

edit: Njah, kena algus, 18 minutit hiljaks. Ühtlasi üks protseduuriline küsimus: mis gei aeg see 23.00 on? Midagi seoses öörahuga :)

Siis saan enne südaööd uue vooru üles, millega ma täna küll räigelt failisin, aga see selleks.

Jolt kirjutas:1. Black Books
2. Justified - No ilmselt vale, sest et kui küsida Justified'i siis peab loomulikult keskenduma kaabule või Timothy Olyphantile või sarnasele, aga see pilt ei paku eriti ohtralt infot kui va et too naisterahvas on somewhat Natalie Zea moodi - only much more pretty. Aga kui saaks pihta, siis oleks küll olyphantastic.
3. gLee - see telesari röövis Party Downist ühe lahedaima karakteri, nuuks.

Mulle meeldib Jane Lynch'i asendus teises hooajas vaat et rohkemgi. Äge mutt see Megan Mullally.

JazZ- kirjutas:Sue Sylvester'i näoilme viimasel pildil väljendab suurepäraselt minu emotsioone juhul, kui järgmistes voorudes pole kõik pildid "Cougar Town'ist".
Okou, tegelt jätka samas vaimus, Soprano (st, pane üles neid pilte, mida ma tean). :)

Mis tänasest voorust arvad? :P

Forza kirjutas:You rule, et korraldad, aga ma viimane inimene, kes osa võtab sellest. Esimene on muhe, tho

I am disappoint (N)

rauls kirjutas:Ma jätan seriaalimängu vahele. Olen sellel alal äärmiselt nõrk ja päris iga õhtu pole niivõrd aega ka, et vastuseid otsida. 1. voorust küll leidsin 3. pildile suht kiirelt vastuse, kuna teadsin näitlejannat. Aga muidu kiitus Sopranole, et viitsid korraldada seda! (Y)

Kurb, et sa ei mängi... mingeid seriaale sa teaksid kindlasti.

eerik kirjutas:3. Eeldan, et pildil on Jane Lynch ja dresse võiks ta kanda sarjas "Glee"?

IlseV kirjutas:2. Lost

Esimesel pildil olin NIIII kindlasti seda meest kusagil näinud; lõpuks tuli vastus meelde (kui ikka on õige) teise (seljaga tüübi) juuste järgi.
Teine on huupi.
Kolmas peaks olema raudbetoonpolt kindel.

SerialsFinder kirjutas:1. kohta vihjeid ei soovi anda või üldse võiks mõnigi vihje olla, aitäh.

Olen kuri ja paha ega anna mingeid vihjeid.

LiveForThis kirjutas:Esimene on .....midagi, mida ei tea.
Teine on varakult lõpetatud ja lõpu poole minu jaoks väga armsaks muutunud Dollhouse
Kolmas on IMDB piltide põhjal Glee :D

Spellbound kirjutas:2. Kindlasti Dollhouse. Dichen Lachmani ehk Sierrat on väga raske unustada :)
3. Tundub nagu oleks tegu Glee`ga. Lynchi on niivõrd...hmmm...haige mõrra näoga, et tedagi on raske unustada

Väga lahe algus. 2/3-st pole paha, ehk meenub esimene veel enne õhtut.

CM-Girl kirjutas:Positiivne , sellest võtan hea meelega osa. (Y)
Kolmas oli lihtne , olen seda seriaali näinud , kuigi aint esimese osa aga siiski . Esimene on niii tuttavlik aga ei tule meelde.
EDIT:Täiesti juhuslikult tuli meelde mis seriaaliga võib tegu olla teise pildi puhul . :))

0ll kirjutas:1. The Mighty Boosh?

Garli kirjutas:2. Dollhouse (juhtusin kogemata Dollhouse IMDb lehele ja seal oli see sama pilt kohe olemas. Muidu poleks teadnud.)

Quatermain kirjutas:Esimest ma ei teadnud, Pure Pwnange pakun. Kuigi arvan, et tegu on ikkagi mingi briti huumoriga.

hint kirjutas:3) üldse ei tule meelde, mingi vihane eit kuskil lõbusas sarjas, kellegi ema vist. pakun esialgu "rescue me", vb parandan homme kui tuleb midagi paremat meelde, näod ja nimed ei ole tugevaim külg mul.

hint kirjutas:Pakun too kolmas äkki "Arrested Development" pigem, ei tule täpselt meelde ikka.
Eile olin liiga segi, et teisi väga kommenteerida, aga esimene oli easy, teine tundus tuttav. nagu ka hetkel kolmas, aga teise suutsin siiski meelde tuletada, et kus ma toda eite näinud olen, oma vaadatud sarjade listi uurides.

taffex kirjutas:ma kavatsen selle seriaalimängu lukku panna

LOST



Nüüd aga ÜLLATUS!
Punktitabelit te veel ei näe... Avaldan selle iga 3. vooru järel, mis teeb mängu põnevamaks. Õigete vastuste ja kommentaaride järgi saate muidugi mingi ettekujutluse, kes õigesti vastasid jne.


Pilt Pilt Pilt

2. voor
Mis seriaalid on piltidel? (3p)

Vastamise tähtaeg on 3. juuni kell 23:00
Vastus saata filmimang@gmail.com

Kirjutage ja joonistage mulle ikka edasi siis!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 03. Juuni 2010, 23:33

Liitus 1 uus mängija. (Y)

Vastused:
"The A-Team" (1983-1987) - õigeid vastuseid: 9/18
"Twin Peaks" (1990-1991) - õigeid vastuseid: 9/18
"Scrubs" (2001-2010) - õigeid vastuseid: 13/18

Hannibal'i maskeeringute osas oli mul TOHUTU valik nagu isegi teate. See karvane tundus olevat vähe raskem, aga õnneks siiski äratuntav nagu vastustest selgus. Lisan kaks pilti: esimene ilma prillideta (on kergem?) ja teine üldse ma-ei-tea-mis maskeering... Viimase oleks peaaegu arvamiseks pannud.
Spoiler :
Pilt Pilt

Mis puutub aga mu Cougar Town'i petekasse ;-), siis mul oli TOHUTU tahtmine panna üks neist kahest pildist, aga see oleks teinud võimatuks? Esimesel pildil pole isegi kitlit and whatnot.
Spoiler :
Pilt Pilt

Ahjaa, Duchovny on kena tädi või mis? ;-)
P.S. Nägite tema selja taga olevat maali... vihjepoisu?


Kommentaarid:
Spoiler :
JazZ- kirjutas:Tere, Soprano! Kirjutan Sulle juba teist korda. :)

Igatahes siin on minu 2/3 (jah, 3 on uus 10) vastused:

1) Pilt, mis mulle arvatavasti igaveseks mällu süüvib, tänu selle väga-väga pikale uurimisele, lootes leida mingitki uut juhtlõnga, mis tõele veidi lähemale viiks. Aga ei leidnud. Koloriidi järgi arvestades mingi vanem seep (kindlapeale ka väga tuntud), aga mine sa tea- äkki on petekas ja on hoopis LOST või midagi. Jack'il oli vist küll vahepeal veidi habetunum periood. Või siis on see "HIMYM'i" Barney järjekordne maskeering kõrvalseisva stjuardessi (?) nailimiseks. Okou, suutsin loodetavasti pinge üles kruvida, aga vastust paraku ei tea. Võib ju loota, et kolme tunni jooksul tuleb veel mingi välgatus, aga BLOODY vaevalt.

2) Esimene mõte oli, et pildil olev naine on koletuttav. Täpselt ei tea, keda meenutab, aga no ikka väga tuttav on. Siis jõudis lõpuks kohale: "See on ju Esme Twilight'ist!" Aga kohe pärast seda, et wait, Twilight pole ju seep. Ja isegi kui oleks, siis soengu järgi otsustades ei kuulu sari enam sellesse sajandisse. Umm...
Ja pärast kiiret googeldamist sai ka selgeks, mis vea ma teinud olin... Naine oli hoopis mees, David Duchovny nimelt. What a tweeest. Kui suurem "X-Files'i" fänn oleksin olnud, oleks see taipamine ehk veidi varem kohale jõudnud. Pildil siiski "X-Files" pole, vaid hoopis "Twin Peaks."

3) "Scrubs"- Progress on märgatav, juba sammukene "Cougar Town'ile" lähemale ja puha. (Y)

Konkurents oli küll megatihe, kuid see oli vooru parim kiri! (Y)

Kadii kirjutas:Kahju, et eilsed maha magasin, oleks kaks punkti saanud, aga mis seal ikka.

1) Esimene on ilmselt 'A-Team'
2) Ei ole küll vaadanud, aga kuna pildil on David Duchovny ja ta on seal päris noor, pakun 'X-Files', kuigi tundub kahtlane.
3) Scrubs

Mind pani täiega imestama, et Black Booksi kõige vähem teati, seda peaks küll iga filmisõber vaatanud olema.

Kasutaja Kadii (tegin selle mängu pärast spetsiaalselt kasutaja :D

Tere tulemast mängu ja foorumisse! (Y)

hint kirjutas:Seekord pakun puhta huupi, pole aega otsida ka.

1) a-team
Peaks olema vähemalt 20%'line tõenäosus, et nii totaka maskeeringu taga on hannibal. Lisaks pilt tundub 80ndate sarja kvaliteet.

2) MacGyver
Noh a-rühma juba pakkusin, oleks loogiline ihmemies ka otsa loopida ju.

3) Kiirabihaigla
Ei tea rohkem haiglasarjade nimesid kui see ja grey anatoomia. Ja teine see ei tundu olevat. Seda eite tegelt raudselt tean ja oleks aega, suudaks vb õige/kindla vastuse ka välja otsida.

Igastahes ma tõmban ootamatult saaremaale nüüd, seal vaevu elekter, rääkimata netist, seega järgmised 3 vooru ei osale.

Kahju, et osaleda ei saa.

Garli kirjutas:Esimene pilt on küll täielik mõistatus. Ei oska midagi pakkuda ega midagi otsida enam.

Teine on Twin Peaks. Kusjuures kui pilti nägin, siis teadsin koheselt, et olen sedasama pilti varem kuskil arvustuses näinud ja teadsin et keegi vilmuveebast on seda kindlasti vaadanud. Igatahes sinu eelmise aasta päeviku sirvimisel jõudsin lõpuks selleni, et guugeldasin Twin Peaksi ning leidsingi arvustuse Twin Peaksist kus seesama pilt olemas oli.

Kolmas... esimese hoobiga oleks muidugi Kuugarit lahminud, aga siis hakkasin mõtlema, et nagunii mingi trikiga küsimus. Friendsi välistasin koheselt (Cox'il polnud seal sellist soengut (vist)), siis uurisin Dirt'i kohta, mis oli samuti vale ning jõudsin lõpuks Scrubs'ini ning sain IMDb'st sellele kinnitust, et toosama pilt just sealt pärineb.

Jolt kirjutas:1. Too maskeeringute teema on selge klassika... ei tea, kas nad seda filmis ka utiliseerivad. Kui langevarju otsas kõlkuva tangiga lennukite langetamine ei ole liiga debiilne, siis ei peaks maskid probleemiks olema. Seoses sellega andsin endale lubaduse, kui A-Rühma filmis on Godzilla, siis vaatan selle kinos ära.
2. Ma pole seda sarja paraku veel näinud, kuid isegi see suht kontekstist välja rebitud pilt annab atmosfääri täiega hästi edasi. Esimese hooga vaatasin, et kas too oli neist kolmest Twin Peaksi iludusest kõige kesisem? Guess not.
3. I.M.D.b. - yo.

Level kirjutas:1. The A-Team - Väiksena A-Rühma vaadates ei tundnud ma kunagi maskeeritud Hannibali ära. Suuremaks saades sain aga kohe aru. Kusjuures, selle pildi pealt on teda isegi suht raske ära tunda. Ta silmad reetsid. Tho tegelt.. ma pole ikka päris kindel kas tegu on A-Rühmaga. Aga jään selle vastuse juurde.

2. Twin Peaks - Oh blinn. Sellega madistasin ikka tükk tükk aega. Näen vist unes ka seda screencappi. Alguses mõtlesin, et mingi Kirgede Torm või miski Rosamunde Pilcheri pask. Lõpuks katsin kättega pildil olevad juuksed ära ja ennäe kes vastu vaatas.. David Duchovny!

3. Scrubs - Tean, et Cox guest staris seal eelviimane hooaeg vms.

ingrids kirjutas:2. Ok see oli vaevanõudev. Vaatasin ja vaatasin, et maru David Duchovny näoga "tädi" on, aga olin suht kindel, et ei ole tema. Samas ei andnud rahu ka ja lõpuks guugeldasin välja, et ikkagi on David ja sari siis Twin Peaks.
3. Esimese hooga arvasin, et haa Cougar Town, siis aga vaatasin, et see kittel on kuidagi kahtlane ikka ja kolasin siis veits imdb's ja pakun Scrubs hoopis.

0ll kirjutas:Pilt nr. 1 on hea näide, miks see mäng mulle ei sobi :) Tunnen ära isegi sõduri käiseembleemi (6th Army), aga võtmetegelane on ilmselt hoopis see habemik, keda ma tuvastada ei suuda
Superlambipakkumine: Magnum, P.I.

Pilt nr. 2 - Ei tunne
Superlambipakkumine 2: Twin Peaks

Pilt nr. 3 - ohtlik, viimasel ajal on palju juttu Cougar Townist, seega see oleks liiga ilmne vastus. Järelikult midagi muud... KUI sa just ei soovigi, et me nii arvaks!
"Scrubs" läheb lukku.

IlseV kirjutas:1. Monty Python's Flying Circus
2. Californication
3. Cougar Town

:(
Spellbound kirjutas:A - Team, alguses vaatasin, et miks oled sa seriaali mängu pannud pildi Planet of the Apes`i filmidest :D
Californiacation??
Taaskord andis vastuse vana sõber IMDB ja seda kohe esimese klikiga, tegemist on Scrubs`iga

CM-Girl kirjutas:1. A-Team
Väga lihtne . Ainus seriaal mida olen näinud nii palju kordi.

eerik kirjutas:1. Ei kujuta ette, mis sari see olla võiks. Pakun "The Wire".
2. "Twin Peaks", selle tunneb ainuüksi koloriidi poolest ära.

Ralf kirjutas:1. M A L C O L M I N T H E M I D D L E

Ralf kirjutas:PAKUN REMINGTON STEELE VEEL

ÄKKI ÕIGE

KAHTLEN

TÜÜP OLEKS NAGU

PIERCE
BROSNAN

KÕRV KALPIDJ KARP, DEFEKT PAREMAKÕRVAKLAPI ALGUSES ON JUHE KATKI VEITS

TROLOLOLOL

taffex kirjutas:põnev mäng on põnev

LOST


IRC'u boonus:
Spoiler :
Kui olin eile alles ametis uue vooruga, siis käis IRC'us selline tekst...

[23:52] <@Ralf> Jane Lynchi võiks ikka ära tunda ffs
[23:52] <@Garli> ei võiks
[23:53] <+Jaz> ei viici ära tunda
[23:53] <+Jaz> etc
[23:53] <IlseV> :D
[23:53] <@Garli> party down vä
[23:53] <IlseV> ei viitsi
[23:53] <@Garli> aa
[23:53] <@Garli> glee
[23:53] <+Jaz> aa
[23:53] <+Jaz> oli v?
[23:53] <@Ralf> ei ole nii
[23:53] <IlseV> TEGLET?
[23:53] <+Jaz> ma panin ühikarotid
[23:53] <+Jaz> DAMN
[23:53] <@Ralf> neetud, ma arvasin, et A-Rühm
[23:53] <+Jaz> lauri pedaja nägu oli imho
[23:53] <IlseV> poleks arvanudki, panin õnne13,
[23:54] <IlseV> nii alma nägu oli, mitte lauri pedaja
[23:54] <@Ralf> mulle meenutas Hannibal Smithi küll
[23:54] <@Ralf> haha kusjuures nad ongi sarnased
[23:54] <+Jaz> Hannibal Lecter?
[23:54] <@Garli> hivemind...
[23:54] <@Garli> tahtsin ka lecter kirjutada
[23:54] <@Ralf> ei, Hannibal A-Teamist
[23:54] <@Ralf> oli ju Smith
[23:54] <@Garli> lecter oli
[23:54] <@Garli> leesmann oli
[23:54] <IlseV> a kus sigar oli?
[23:54] <IlseV> ei olnud a team
[23:54] <+Jaz> Hannibal Lecter pole A-Teamis?
[23:55] <@Ralf> ei ole
[23:55] <+Soprano> irw


Ja Ralf lõpuks ise ei arvanudki A-Rühma ära, kuld.



Punktitabel juba järgmises voorus!


Pilt Pilt Pilt

3. voor
Mis seriaalid on piltidel? (3p)

Vastamise tähtaeg on 4. juuni kell 23:00
Vastus saata filmimang@gmail.com + oma kasutajanimi
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 04. Juuni 2010, 23:40

Mängijaid on juba 19, kusjuures Subclubis on 30. Marss järgi!

Vastused:
"Arrested Development" (2003-2006) - õigeid vastuseid: 13/19
"Monk" (2002-2009) - õigeid vastuseid: 13/19
"Psychoville" (2009-????) - õigeid vastuseid: 8/19

Vaadake seda Psychoville klippi: http://www.youtube.com/watch?v=FCbnxX7VEuU
Supermaaaan :P


Kommentaarid:
Spoiler :
IlseV kirjutas:Kõigepealt soovin avaldada suurt nördimust Teie filmimängu suhtes. MIS TÄHENDAB, ET COUGAR TOWN OLI PETEKAS??? Tsiteerides klassikuid: Kas sellist mängu ma tahtsingi??? Ei/Jah???
(Back to normal business, ilmselgelt kirjutas eelneva mitte-mina)

Niisiis, vastused:
1. "Arrested Development" (kuigi see võib jälle mingi Cougar Towni sarnane petekas olla ning õige vastus on hoopis mingi "Santa Claus Comeback vol2: Evil daughter and mr. Santa strikes back by singing karaoke")
2. "Monk" (kuigi see võib jälle mingi Cougar Towni sarnane petekas olla ning õige vastus on hoopis mingi muu 56st (movies included) osalisest, keda ta mänginud on)
3. "Dunno" (<- Season 1 on imo lihtsalt awesome. Eriti finale, eks? :7)(kuigi see võib jälle mingi Cougar Towni sarnane petekas olla ning õige vastus on hoopis Psychoville, kuna see väljalõigatud kaader on lihtsalt bloody british väljanägemisega)


Mkay, kolmanda vastusega panustan siiski kommentaaripunktidele rohkem, arvestades eelmist nullivooru ja olematut kirja.

Oleksin pidanud kohe alguses tegema reegli, et heade kommentaaride eest saab lisapunkte. (N) Ja nüüd said vist petekast sellise õppetunni, et enam ei vasta kunagi valesti!

JazZ- kirjutas:Hei, Soprano, mu kõige lemmikum kirjasõber! :)

Su ees on vastused, su enda küsimustele (Ines ftw!):
1) "Arrested Development"
2) "Monk", juhul kui see järjekordne petekas pole...
3) Ei tia :( -Nagu hakkab juba traditsiooniks saama, on ikkagi igas voorus üks pilt, mida võib hullumiseni passida, aga ära ei arva (nüüd ma tean, mida Willam "Mallratsist" kannatama pidi). Igal juhul olin lõpuks juba nii meeleheitel, et mõtlesin pildi välja printida ja tänavale inimestelt küsima minna ega nad ei tea, mis sarjast see on. (Asi jäi katki ainult selle tõttu, et mul printerit pole.) Ehk siis- kui ma seriaalimängu viimaseid voore psühhoneuroloogiahaiglas ei lõpeta on WIN.

Su eeees on vastuseeeed lalalaaa. (Y) irw @ tänavale küsima, kuid ideel on jumet... Peaks mängu auhinnaks vist printeri loosima, siis oled järgmiseks mänguks all set ja WIN on sinu!

Jolt kirjutas:1. Arrested Development - "well, yes, but i'm afraid i prematurely shot my wad on what was supposed to be a dry run - if you will - so i'm afraid i have somthing of a mess on my hands" Tobias Fünke, the never-nude analrapist. Super sari, mille täit geniaalsust ma vaatamise käigus otsekoheselt ei mõistnudki. Läks mingi aeg ja siis avastasin, et see on mu lemmik huumorisari ja üleüldse sarjade top3's.
2. Monk - See on igatahes esimene sari, millele mõtlen Ted Levine'i nähes. Sarjanäitlejatega jah see teema, et kogu selle pika aja pärast, mis veedame nende karakteritega, paelub mälu mingiks hetkeks karakteri ja näitleja võrdlemisi lahutamatult kokku. Ja kuigi Ted Levine (sama võiks öelda Evangeline Lilly kohta The Hurt Lockeris , kuigi seal langes tema osaks TAASKORD täiega tühine karakter) on tasemel näitleja ja ma ei ole Monki sisuliselt vaadanudki, siis Shutter Island'i puhul lõhkusid stseenid temaga täiega neljandat seina. Silence of the Lambs'i juures seda muret pole, tho.
3. Little Britain - Pole seda sarja näinud, aga nii koledad inimesed lihtsalt peavad olema britid ja seega selline pakkumine. Mul oli millegipärast jäänud mulje, et see sari ei ole absoluutselt minu maitsele, aga kui kunagi kui filmiveebis arutlus parima narraatori üle, sarjades, ja pakkusid toda siis tekkis isegi huvi. Millalgi kunagi jõuan kõigi nende lühikeste briti sarjadeni, mis ammugi plaanis.

Saad end lohutada sellega, et Level pakkus ka valesti Little Britain. Hea briti seep, no vähemalt 1. hooaeg on puhas Au. Kuskil teises hakkas nagu kordama vaikselt. Psychoville soovitaks hetkel vist rohkem...

Garli kirjutas:Esimene on kerge. Arrested Development.
Teine. Karvane tunne, et jälle mingi trikiga pilt, aga pakuks ikka Monk.
Kolmas. Hea pähkel. Seriaalipäevikute pikaaegsel brausimisel (ülikasulikud asjad ikka) jõudsin lõpuks Psychoville'ni.

0ll kirjutas:Õhus on nullivooru hõngu...

1. see tüüp on riides nagu Neil Flynn (WTF)
"The Middle"

2. Naisel on noore Melissa Leo laup ja lõug (WTF), kes mängis kunagi sellises sarjas nagu
"Homicide - Life on the Street"

3. Pildil kaks ebameeldivat tölli, järelikult maailma inetuim rahvas - inglased. Pilt värske, seega pigem midagi uuemat. 1/7 võimalus, et tegemist on sarjaga
"Psychoville"

Raju reedet!

LiveForThis kirjutas:1. Bateman piilub seal, seega äkki Arrested Development?
2. Seda vahvat vuntsi ei saa kunagi unustada e. Monk.
3. Jahh, inglise seriaal vist, aga mis see küll olla võiks.

Spellbound kirjutas:1. Huupi! Arrested Development, peaks vaatama hakkama, neid hea järjest ette võtta, sest üks osa ainult 30 minni.
2. Monk, vanasti kui kuulsin või nägin nime Ted Levine, siis meenus see sari, aga pärast The Silence of the Lambsi nägemist pole miski olnud enam sama. Would you fuck me? I'd fuck me. I'd fuck me hard ja siis peeglistseen. Võeh...
3. Ei oska isegi pakkuda

Kadii kirjutas:3) Pshycoville (tsekin üle, tundub äge :D)

Vaata kindlasti, teine hooaeg tuleb ka sel aastal.

Level kirjutas:1. Arrested Development - Nüüd on juba mitu kuud möödunud AD vaatamisest. Arvan, et sari känseldati õigel ajal. Head Briti komöödiad ei kesta ka kaua.
2. Monk - Leland oli mu lemmik
3. Little Britain - ? Nagu oleks tuttavad näod. Muud ei oska pakkuda.

CM-Girl kirjutas:2.Monk -Kes siis ei tunneks ära Capt. Leland Stottlemeyeri :D
(Season 8 - "Happy Birthday, Mr. Monk" - Ted Levine as Capt. Leland Stottlemeyer and Virginia Madsen as Trudy "T. K." Jensen)

eerik kirjutas:2. Ei kujuta jällegi ette, mis sarjaga võiks tegemist olla. Kahtlesin "Prison Breaki" ja "Las Vegase" vahel, kuid otsustasn siiski "Las Vegas" pakkuda.

taffex kirjutas:Seekord läks viimasega juba väikeseks pusimiseks.

LOST




Punktitabel

9p - taffex
8p - Level, Ralf
7p - eerik, Garli, JazZ-, Jolt
6p - Kadii, Spellbound
5,5p - lendav
5p - 0ll, CM-Girl, IlseV, ingrids
4p - kyky89, LiveForThis, Quatermain
3p - hint
2p - SerialsFinder

Boldis on selles voorus punkte saanud mängijad.

Liitke oma punktid igaks juhuks kokku, kuigi mul ei tohiks vigu olla. Word! Excel! Powerpoint!
P.S. Andsin uutele mängijatele Kadii ja lendav 0,5p eelmiste eest, mida nad oleks teadnud ja kirjas mainisid. Loodan, et keegi pole selle vastu.


Pilt Pilt Pilt

4. voor
Mis seriaalid on piltidel? (3p)

Nädalavahetuse Boonusküsimus:
http://www.hot.ee/thequeen/seep01.mp3
http://www.hot.ee/thequeen/seep02.mp3
http://www.hot.ee/thequeen/seep03.mp3
Mis seriaalide tunnuslood need on? (3p)

Vastamise tähtaeg on 6. juuni kell 23:00
Vastus saata filmimang@gmail.com + oma kasutajanimi


Vaadake siis palju seepe nädalavahetusel!
Saan ka nüüd ühe teenitud vaba päeva. 8)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 07. Juuni 2010, 00:14

See oli siis kahe erandiga HBO voor.
Sopranode lugu ei saanud pikalt lasta, sest lüürika otsimine pole just kõige keerulisem. Jacob'ga ei suutnud kedagi trikitada, sest tõesti sellise näoga ta Lost's ei olnud. Ning goatee'ga onu puhul oli õlekõrreks film Slumdog Millionaire.

Vastused:

Pildid
"24" (2001-2010) - õigeid vastuseid: 8/19
"Supernatural" (2005-????) - õigeid vastuseid: 14/19
"True Blood" (2008-????) - õigeid vastuseid: 11,5/19

Lood
"Oz" (1997-2003) - õigeid vastuseid: 6/19
http://www.youtube.com/watch?v=wO_sId4JOAg

"The Sopranos" (1999-2007) - õigeid vastuseid: 8/19
http://www.youtube.com/watch?v=NUT07eZoXPw

"The Pacific" (2010) - õigeid vastuseid: 10/19
http://www.youtube.com/watch?v=UtmAiNG2Lxk


Kommentaarid:
Spoiler :
JazZ- kirjutas:Hei, Soprano! Pole sulle juba päris kaua kirjutanud. :(

VASTUSED:
Esimese ja kolmanda sarja leidmisele aitas kõvasti kaasa Garli kekutamine vahetult pärast neljanda vooru ülestulekut, kuidas see voor nii easy on ja tema kõiki pilte teab. Nii et tuli lihtsalt paar Garli lemmikseepi läbigoogeldada ja KÄES.
(Vastavalt siis esimesel pildil "24" ja kolmandal "True Blood".)

Teine pilt on kusjuures jälle üsna hea pettemanööver, arvestades, et Mark Pellegrino on mänginud freakin' igas teises seebis. Aga nii lagunenud oli ta vast ainult Luciferina "Supernaturalis".

Tunnuslugudest esimest ja teist ei tea, kuigi mõlemad on koletuttavad (samas pole enam päris kindel, kas sellepärast, et neid tõesti kuskil varem kuulnud olen või lihtsalt seetõttu, et praegu neid oma 100 korda järjest läbi mänginud olen.) Kolmas peaks olema "The Pacific", mille avatiitrid on ühed võimsamatest, mida näinud olen. Juba ainult nende põhjal läheb see nimekirja kui KINDEL must-see seep.

Garli ei osanud jah oma suud kinni hoida. :(

0ll kirjutas:1. http://www.youtube.com/watch?v=ztwlVwHcnFY#t=0m14s
"24"

2. nädalavahetusel jäi mingi vana Dexteri osa ette ja ei tulnud meelde seda eksmeest mänginud mehe nimi, otsisin IMDB-st ENNE kui mängu lahti tegin :)
"Supernatural"

3. nägin 40 minutit tagasi ühes muus sarjas
"True Blood"

Üks mu kolmest supervõimest on muusika äratundmine, seega lootsin siit lihtsaid punkte, aga millegipärast tean ainult ühte...
1. "OZ"
2. See ei ole lugu, vaid lihtsalt plärin, sobiks sarjale "NCIS: Paldiski". Pakungi seda.
3. Kolmveerand tundi järjest kuulasin, ja ei tulnudki meelde (meeletult närvis olen hetkel) Sarnaseid elemente West Wing, Dr Quinn, Väike maja preerias, Dünastia jne aga pole ükski neist. Viimasena tuli meelde Apollo 13 theme, mis on kahjuks film...
Ei paku midagi!

Alati tuleb midagi pakkuda!

Spellbound kirjutas:1. Mõni seep lõunamaalt? Meeletu armastus? Mingi tunnete torm vms?
2. Lagunev Lucifer külmunud peegli ees ehk Supernatural
3. Tuttav, väga tuttav, vähemalt nägu küll, sarja tean vaevalt, aga nägu nimega ikka kokku ei vii. Tuleb seekord 1 punkt siis

Kolmas lugu on The Pacific, EPIC!!!

Kadii kirjutas:Oh siit tuleb ikka jube nõrk ring, ei olnud üldse aega süveneda :(

1) Ei tea, kuigi näeb välja, nagu oleks mingi kohtu või kriminullsari, ei oska midagi pakkuda.
2) Päris hull trikikas, aga iga Lost fänn teab, et Jacob ei saanud niimoodi viga :D Supernatural hoopis.
3) Seda ootan juba ammu, übersari True Blood :)

Tunnuslood on üks suur null :(

IlseV kirjutas:1. "24"
2. "True Blood"
3. "-"

Andsin sulle 0,5p True Blood'i eest.

Garli kirjutas:Esimene: Anil Kapoor ning tema epic hair seriaalist 24.
Teine: Lagunevas vessel'is (nagu näost näha) Lucifer seriaalist Supernatural.
Kolmas: Ilus Lizzy Caplan seriaalist True Blood.

Pika juutubitamise tagajärjel leidsin teise teemaloo üles ja see peaks The Sopranos olema. Esimest üritasin ka otsida, aga tulutult. Annan alla. 5 punkti peaks siiski ära tulema.

CM-Girl kirjutas:2.Supernatural
Selle arvasin täitsa juhuslikult ära. Mõtlesin ja mõtlesin et kust seriaalist see pilt olla võiks. Ja siis järsku tuli pähe "Supernatural".Vaatasin järgi ja oligi . pole kyll seda seriaali vaadanud aga see on Filmiveebis päris popp . :D

3.True Blood
Vaatasin sinu seriaalipäevikut , sealt jäi silma seriaal "Party Down" , vaatasin netist kes selles kaasa teevad ja sattusin Lizzy Caplani peale , uurisin kus ta veel kaasa on löönud ja leidsin seriaali "True Blood" . ;)

Level kirjutas:1. Oz - good times

ingrids kirjutas:Ühtegi ei teadnud kohe vastata, aga kõik näitlejad piltidel tundusid vähem või rohkem tuttavad ja õnneks oli aega otsida ka. Kuigi võttis omajagu aega, leidsin kõik üles ilusti-kenaste:)

Bonus round:

1. Huga Chaka Bingo Bango I Don't Want to Leave the Jango...
2. The Sopranos!
3. Lost?

lendav kirjutas:3. party down

1 theme - Oz - adebisi's hat? how does it work??

Ralf kirjutas:1. Mad Men

Ema on sul Mad Men.


taffex on LOST?



Punktitabel
Tuleb pärast 6. vooru.


Pilt Pilt Pilt

5. voor
Mis seriaalid on piltidel? (3p)

Vastamise tähtaeg on 7. juuni kell 23:00
Vastus saata filmimang@gmail.com + oma kasutajanimi
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 08. Juuni 2010, 00:16

Vastused:
"Freaks and Geeks" (1999-2000) - õigeid vastuseid: 12/19
"The IT Crowd" (2006-????) - õigeid vastuseid: 10/19
"House M.D." (2004-????) - õigeid vastuseid: 14/19

Esimesel pildil oli siis Biff Back to the Future'st.
Bill sööb, vaatab telekat ja naerab (Y)
0118 999 881 999 119 725 3 (Y)



Kommentaarid:
Spoiler :
JazZ- kirjutas:Hei, Soprano!!!

Saadan vastused seekord tagantpoolt ette liikudes, et hullult põnev oleks:

3) "House M.D." IlseV'd tsiteerides- Kui see järjekordne kuugari stiilis petekas pole.

2) "FAAAATHER!"
Haha, tõmbasin haneks, jah? See oli lihtsalt tsitaat, mitte sarja nimi. Sari peaks hoopis "The IT Crowd" olema, (kui see järjekordne kuugari stiilis petekas pole).

1) Nii, esiteks teadsin pilti nähes, et olin seda onkut kuskil näinud. Teiseks olin täiesti kindel, et mingis seebis, mida ma väga regulaarselt vaadanud pole. Ehk siis olin jumala veendunud, et eks ta mingi "Gray anatoomia" ole.
Aga siis juhtus ime, (mille välja rääkimine loodetavasti mängust kõrvaldamist kaasa ei too)- nimelt näitasin pilti oma õele, ilma suuremate lootusteta mingit abistavad tagasisidet saada... aga sain vastuseks hoopis kõige ilusamad sõnad, mis ma tema suust kuulnud olen: "Loll, kuidas sa siis seda ei tea!"
Ja esimest korda elus olen temaga ka täiesti nõus- loll olen ma tõesti. Ise väidan kogu aeg, et see on üks mu kõige lemmikumaid seepe ja puha, aga pilti ära ei tundnud. Häbi-häbi, püksis käbi. "Freaks and Geeks"

FAAAATHER

IlseV kirjutas:Kõigepealt pean muidugi Oscari vääriliselt tänukõne kirjutama selle poole punkti eest, mida mulle valevastuse eest jagatakse. Tahaksin tänada selle eest peakorraldajat Sopranot, operaatorit Sopranot, mänedžeri Sopranot, režissööri Sopranot ja kõiki teisi Sopranosid, kes selle mulle tagasid.

Aga nüüd ka midagi asjalikumat:

1. Freaks and Geeks - Coach Ben!
2. The IT Crowd - Douglas! (matustele tulek -> "FAAATHEEEEEEEEEEER" + see konkreetne käeliigutus -> hahahahahahahhaa)
3. House M.D. - Kutner!

FAAATHEEEEEEEEEEER

eerik kirjutas:1. Freaks and Geeks - head asjad lõppevad vara, nii ka F&G. Väga kahju, et see juba enne esimese hooaja lõppu canceli sai. :(
2. The IT Crowd - see on vist hea koht meeldetuletuseks: 4. HOOAEG ALGAB 25. JUUNIL!!!
3. House M.D. - ma pole kindel, kas see MD seal lõpus käib aga IMDb's oli nii ja ma ei viitsi mujalt kontrollida.

Jah, kõik IT Crowd'i vaatama!

Garli kirjutas:1. Kõige raskem neist. Aga tark internet ütleb, et Thomas "Think, McFly, Think!" Wilson mängis mingisugust keskkooli treenerit seriaalis Freaks and Geeks.
2. Tükk aega mõtlesin, et kus kurat ma seda lõusta näinud olen. Siis meenus IT Crowd. Igaks juhuks suurisin netis ringi natuke ning selgus, et see ongi IT Crowd mitte nt. Mighty Boosh kus ta ka mänginud on ja mida sa samuti vaadanud oled. Et siis.. The IT Crowd.
3. Kõige kergem. Kal Penn'i tunneb vast igaüks ära. Kumar ikkagi ju. Aga seriaaliks on House M.D.

PS! ma enam ei kekuta kunagi kas voor on kerge või mitte.

Ralf kirjutas:Esimese pildi puhul tunneb Biff Tanneni kohe ära, samas pole ma seriaalis endas täiesti kindel, kuna ehkki tal on pildil vile käes, on ta treenerit mänginud vähemalt kahes seriaalis. Julgen oletada, et tegu on "Freaks and Geeksiga", kuna tegu on sarjaga, millega sa ka ise tuttav oled. Üleüldse seisneb minu üldine edu selles mängus pildil olevate näitlejate ära tundmises. Kolmandal pildil oleva sarja tundsin aga momentaanselt ära, sest ehkki minu huvi kadus House'i vastu kohe, kui 4. hooajas uusi tegelasi tutvustati (sh. ka kaadril olev Kutner), olen ma siiski selle sarjaga suhteliselt hästi tuttav. Tahaks veel mainida, et mul on hetkel nõme isu mustade oliivide järele ja hakkan kohe vaatama filmi The Green Mile. Tom Hanks suudab urineerimisprobleemidega tegelasi suurepäraselt mängida.

Nii, olin seekord tubli ja kirjutasin ka kommentaari. ^____^

Jolt kirjutas:1. Freaks and Geeks - üks absoluutseid lemmiksarju. See kuidas Bill vaatab peale kooli Dallast on nii tuttav. Mu rutiin oli analoogne - tulin koolist koju, tegin mingi kiire ja kergesti valmistatava söögi, ronisin teleka ette, panin mingi tõsise teleklassika mängima ja lisaks sellele õppisin paralleelselt kõigega. Kuivanud makaronid ja ketšupiplekid kuskil töövihikute vahel oli liiga pidev asi.
2. -
3. House - ehk Harold & Kumar'i spin-off või Losti stiilis flash-sideways. Mis oleks saanud, kui Kumar oleks oma isa käsule allunud ja reaalselt arstiks hakanud. Teiste tegelaste backstoryt on päris palju, aga muidu üpris muhe lähen-telekast-mööda-ja-vaatan-5-min-kaupa stiilis sari.

Kadii kirjutas:Superkombo seriaalivalik :D

1) Freaks and Geeks. Ma ei ole veel otsustanud, kas on hea, et seda tehti ainult üks season. Ilmselt pigem hea, sest nii ta jääb suurepäraseks. Edasiste hooaegadega oleks asi juba ära venitatud ja mõttetuks tehtud. Enamus sarjadele tuleks panna piirang neli hooaega, edasi on juba mõttetu venitamine.

2) The IT Crowd

3) House M.D. Penn lasi ennast välja kirjutada, et poliitikasse minna, mõttetu.

hint kirjutas:1) Freaks and Geeks

Teisi ei tea. Kolmandat vb tean, aga ei tule meelde. Btw see eelmine voor oleks nagu kuskilt mu sarjapäevikust võetud umbes, kõik 6 kas suurte lemmikute hulgas või väga hiljuti nähtud, kahju et maha magasin tolle vooru.

CM-Girl kirjutas:1.Freaks and Geeks
Mõtlesin jupp aega et kuidagi tuttavlik.Eivaadanudki alguses kohe mis tal käes on,hiljem korralikult vaadates nägin et vile on käes,mõtlesin et tegemist treeneriga.Otsing sõna sisse ja loodan et leidsin õige vaste . (:

2.The IT Crowd
Vabsee vedas sellega . Mõtlesin et vaataks seda seriaali edasi , teine hooaeg oli pooleli jäänud , hea et otsustasin edasi vaadata, sain nüüd teisele pildile vastuse.Õnne peab olema. :D

3. House M.D
Lihtne , pildil tegemist ühe mu lemmiknäitlejaga + need osad kus ta kaasa tegi olid parimad .

LiveForThis kirjutas:1. Krt, see lõust on tuttav.
2. Juhul kui tegu on Danny McBride`ga, siis see on Eastbound & Down.
3. Kumar mängib arsti e. Dr. House

Spellbound kirjutas:1. Tuttav nägu, aga muidu...i got nothing
2. Täiesti 0, absoluutne 0
3. House M.D.
House. RoadHOUSE! hahahahahaha

Teine voor järjest 1 punkt sarjade eest, high five

taffex kirjutas:lol, olin nädalavahetusel maal ja magasin eelmise vooru maha.

LOST



Punktitabel
Tuleb homme.


Pilt Pilt Pilt

6. voor
Mis seriaalid on piltidel? (3p)

Vastamise tähtaeg on 8. juuni kell 23:00
Vastus saata filmimang@gmail.com + oma kasutajanimi

Seebid suru jalgpall vastu muru!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 09. Juuni 2010, 01:08

Vastused:
"The Venture Bros." (2003-????) - õigeid vastuseid: 12/20
"Avatar: The Last Airbender" (2005-2008) - õigeid vastuseid: 15/20
"American Dad!" (2005-????) - õigeid vastuseid: 15/20


Kommentaarid:
Spoiler :
Jolt kirjutas:1. The Venture Bros. - Mis saaks, kui ühte kehasse koondada Arnie, Stallone'i, JCVD ja Chuck Norrise round-house kick'i awesomeness? Keda kotib, sest olgem ausad, Brock Samsonile sellest tüübist vastast poleks. Muide, mu iPod'i nimeks on Brock.
2. Avatar: The Last Airbender - Ma ei mäleta enam, kas see suht meta mõte mainiti ära Peer Gynt'st või kus, aga me kõik teame filme/sarja vaadates, et peategelane ei saa surra keset lugu. Oskuslikult koostatud filmid/sarjad kannavad meid - eriti kinos, kus vähemalt minu taju ajast suhtkoht puudub - nii kaasa, et me unustame selle hetkeks. Teine variant on see, et kõrvaltegelased suudetakse teha sedavõrd sümpaatseks, et me kardame nende pärast. Too pilt pärineb vist II hooaja finaalist ja kuigi ma ei suutnud vaadates seda osa vaadates unustada, et III hooaeg eksisteerib, põdesin ma nende tegelaste pärast päris täiega. Jätkuvalt, hämmastavalt hea sari.
3. American Dad! - meh.

Mitu korda peab ütlema, et American Dad pole meh. Unustage üldse ära, et selle taga on Seth "Teen sitta Family Guy'd" MacFarlane. Täiesti võrreldamatud seriaalid juba mitu hooaega. AD on konstantselt naljakas, samal ajal kui FG on parim okserefleksi testija (mõningate eranditega).

JazZ- kirjutas:Yo, Soprano!

1) Kas see on Farmi-Gabriel, kes kaadrisse ilmus?
"The Venture Bros"
2) Kas Ralf hakkas kohe pärast viienda vooru ülestulekut M. Night Shayamalalalalalanist jaurama? (Hakkas.) BÄNN???
"Avatar: The Last Airbender"
3) "American Dad"

Ralf sai HOIATUSE, veel üks eksimus ja PUNANE KAART. GAME OVER, MAN.

0ll kirjutas:lol, olin esmaspäeval tsüklis ja magasin eelmise vooru maha

1. Ei tea. A midagi peab pakkuma, nii et:
"Ивашка из дворца пионеров" (Союзмультфильм)

2. Netis liikudes jääb pidevalt mingi kiilaka pilt ette, loodan, et on sama tüüp
"Avatar: The Last Airbender"

3. kuni üle-eelmise (või eelmise) hooajani oli päris naljakas...
"American Dad"

Level kirjutas:1. The Venture Brothers - Pole ise veel vaadanud. Ei tea kas ka tulevikus plaanin.
2. Avatar: The Last Airbender - Vaatan selle vist enne filmi ära. Suht epic tundub olevat. Sõna 'Airbender' häirib. Avatar: The Last Guy Who Bent Over
3. American Dad - Üks väga hea osa oli AD'l. Camp Refoogie vms.

IlseV kirjutas:1. The Venture Bros
2. Avatar: (aga mitte see AD Blue Man Groupi rip-off, vaid) The Last Airbender
3. Esimesena mõtlesin kohe Family Guy peale, aga siis tuli see vana hea kuugari vembutembukas meelde, nii et äkki on 3as hoopis American Dad.

Sorry, võtke mind meeskonda või mitte, aga suurt kommentida ei jõua, liiga väsinud.

Spellbound kirjutas:1. Stripperella

LiveForThis kirjutas:1. äkki ongi Stripperella?:D
2. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaang e.(SPOILER) Aang sai hullult haavata e. 2. hooaja lõpp e. Avatar: The Last Airbender
3. American Dad e. ...

Ralf kirjutas:Ei viitsi seekord eriti kommenteerida. :(
Loodetavasti on "American Dad" õige, mitte "Family Guy".

taffex kirjutas:*yawn*

LOST



Punktitabel

20p - Level
19p - eerik, Ralf
18p - Garli
17p - JazZ-, Jolt
16,5p - lendav
15p - taffex
14,5p - IlseV
14p - Kadii
13p - CM-Girl
12p - ingrids
11p - 0ll, Spellbound
9p - LiveForThis
4p - kyky89, Quatermain
3p - hint
2p - SerialsFinder
1p - kigents

Boldis on selles voorus punkte saanud mängijad.

Pilt Pilt Pilt

7. voor
Mis seriaalid on piltidel? (3p)

Vastamise tähtaeg on 9. juuni kell 23:00
Vastus saata filmimang@gmail.com + oma kasutajanimi
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 10. Juuni 2010, 00:35

Vastused:
"Entourage" (2004-????) - õigeid vastuseid: 9/20
"Misfits" (2009-????) - õigeid vastuseid: 9/20
"The Flight of the Conchords" (2007-2009) - õigeid vastuseid: 7/20

Õige koht tegemaks The Flight of the Conchords promo (Misfits sai juba foorumis korralikult, kusjuures nüüd oli näha, kes tegid oma kodutöö.).

Aga Conchords on kaks hooaega puhast Au'd, rohkem kahjuks või õnneks ei tehtud:
Hurt Feelings ja Hurt Feelings (Reprise) + veel kümned ja kümned lood.


Kommentaarid:
Spoiler :
Jolt kirjutas:1. Entourage - Ülikeeruline oli leida. Turtle - nii paistab tegelase nimi olevat ja kui õigesti mäletan oli Human Gianty tüüpidel plaanis temaga mingi ülimuhe lõik filmida, aga tüübi jaoks oli see solvav - oli tuttav, aga ega ei mäletanud küll, et kuskohast ma teda teadma peaks. Igatahes, mina olen asjast nii aru saanud, et esimestel hooaegadel on see täiega väärt sari aga viimastel imeb lurinal. Ja seepärast ei vaata ma seda ilmselt mitte iilagi.
2. Misfits - 2. osa ja selle vahekulminatsiooni wtfness. Robert Sheehan on muide ka Red Riding trilogy's väga kõvv, seal mängib ta rohkem taustategelast, kes suure osa ekraaniajast viibib mingis uimas. Sellest hoolimata on tema osatäitmine Andrew Garfieldi järel meeldejäävaim.
3. The Flight of the Conchords - võibolla kõige kummalisema nimega sari ja seepärast vaatan kindlalt.

Garli kirjutas:1. Obvioosselt on tegu Entourage'ga.
2. Kuna see poiss on Robert Sheenan siis peaks tegu Misfits'iga olema. Plaan endalgi seda sarja vaatama hakata lähiajal.
3. Flight of the Conchords arvatavasti.

Level kirjutas:1. Entourage - Kurba triviat: IRL Turtle suri hiljuti ära.
2. Misfits - Suht kindel.. aga võin ka eksida.
3. Flight of the Conchords - Mulle Murray eriti ei istunud

IlseV kirjutas:Vastused:
1. Entourage
2. Misfits
3. Mad Men (?)

Leiustrateegia:
1. Mälu.
2. Värskelt meeles.
3. Kahtlane.

Kadii kirjutas:Ei tohi asja nii hilja peale jätta, siis ei saa millegagi hakkama. Seekord ainult 1 vastus.

3) Flight of the Conchords. 'And Murray... yes, present, thank you...'

ingrids kirjutas:1. Kolmandale vastust otsides leidsin esimese hoopis, ma loodan vähemalt, et leidsin, ega ma päris kindel pole, aga pakun siis The Entourage. Algul tahtsin millegi pärast The Wire pakkuda, tundus nagu oleksin toda tüüpi seal näinud.

2. Selles olen kindel, et on Misfits.

3. Ei tea ja ei oska midagi pakkuda ka.

lendav kirjutas:easy as a pie

taffex kirjutas:sa võiksid teha erivooru kus kõik kolm on LOST

LOST



Punktitabel
Tuleb pärast 9. vooru.

Pilt Pilt Pilt

8. voor
Mis seriaalid on piltidel? (3p)

Vastamise tähtaeg on 10. juuni kell 23:00
Vastus saata filmimang@gmail.com + oma kasutajanimi
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 11. Juuni 2010, 02:36

Vastused:
"How I Met Your Mother" (2005-????) - õigeid vastuseid: 12/20
"3rd Rock from the Sun" (1996-2001) - õigeid vastuseid: 14/20
"My Name Is Earl" (2005-2009) - õigeid vastuseid: 8/20


John Lithgow "trikika" kohta niipalju, et mul oli juba tema üks pilt Dexter'st välja otsitud ja trikk oli selles, et otsustasin seekord mitte trikitada ning panin ikka Kolmas kivi päikesest, mis oli oodatult kõige äraarvatuim pilt mängus (Subclub's). Pärast eelmise vooru vastuste põuda oli teile seda süsti vaja. :P

My Name Is Earl üritasin seevastu teha võimalikult raskeks ja pildil oli ühes osas kaasa löönud Jason Priestley, keda kõik "Beverly Hills, 90210" seebi vaatajad peaksid une pealt teadma.

Jamie-Lynn Sigler teine pilt järjest oli ka hea trikikas eks...
Nüüd aga: What's in the box?! (Y)



Kommentaarid:
Spoiler :
IlseV kirjutas:Kuigi esimesel pildil on obvioosselt Robin oma girlfriendidega, mõtlesin, et äkki on tegi cougari petekaga ning küsitakse jälle midagi muud, nagu The L Word võimisiganes teise nimega sarja. Aga siis, do'h, ei olnudki see petekas ja tegu ongi HIMYM'iga, nii et korraldaja konstruktiivset laadi mõtetest on nüüd raske välja arvata, kas tegu oli topeltpetekaga või polnudki midagi. Korralik vastus siis How I Met Your Mother.

Teine on 3rd Rock from the Sun, millest ma jään vist terveks eluks mäletama algusmuusikat (ok, see võib meelest ära minna), Sally jubemadalat hääletooni (njh, see võib ka meelest ära minna) ning JGL'i pikki juukseid (ok, see võib-olla võib ka meelest ära minna).

Kolmandat... jälle ei tea... shame on me. Aga kuna see onuke piilub välja telgist, võib olla tegu nt The Amazing Race suvalise osaga või mulle teadmata sarjaga, mille plot'i tutvustatakse stiilis "üllatunud matkajate igapäevast rutiini tragikoomilises võtmes: elu, surm ja kõik, mis jääb nende vahepeale".

Kadii kirjutas:Haha, ma ütlesin, et varem tuleb alustada :D Hea kombo jälle.

1) How I Met Your Mother. Kui ma seda sarja vaatama hakkasin, oli see üks maailma parimaid, aga olgem ausad, viimane hooaeg ei olnud kõige säravam. Asi hakkab juba liialt venima. 'Näitame korra selle ema pahkluud ja siis saab jälle hooaja otsa teha, kõik ikka vaatavad'

2) Kunagine lapsepõlvelemmik '3rd Rock from the Sun'. Ma olin päris üllatunud, kui hiljem teada sain, et French Stewartil (Harry) ei ole tegelikult nii kissis silmad :D

3) Ja kuna kunagi sai pärast kooli vaadata 90210t koguaeg, siis oli ka see mees tuttav. Häbilugu on tegelikult see, et My Name Is Earl on ka üks lemmikuid mul ja teda ma üldse ei mäletanud seal. Sellest sarjast oli natuke kahju, et ära lõpetati, aga samas täpselt õige aeg, et asi halvaks ei läheks.

lendav kirjutas:for fuck sake man, you and me, we're fucking done professionally

1. how i met your mother - maailma halvim "komöödia", hands down. see on muidugi tore, et kõik wiki listid usa, kanada, austraalia sarjadest sai läbi vaadatud, kus võiks olla mingitki märki bitchide sarjast. aga et ülejäänud bitchid seal pildil on lihtsalt statistid... WHO KNEW
2. kolmas kivi päikeselt - just eelmine nädal mõtlesin, et praegusel ikaldusel tasuks just see uuesti vaatamist
3. my name is earl - 21. sajandi hitler valib oma geenipuhastuse projektiks selle sarja fännid

CALLED IT!

Garli kirjutas:1. Lebo. How I Met Your Mother. Ei viici rohkem kommida.
2. Oleksid võinud trikika teha ja võtta nt. John Lithgow'i pildi mõnest Dexteri episoodist. Kindlasti oleks keegi õnge läinud. See pilt on aga hoopis 3rd Rock from the Sun'ist. Lahe sitcom.
3. Päris tükk aega ragistasin ajusi, et meelde tuletada kus ma seda venda näinud olen. Beverly Hills otseloomulikult. Antud pildi otsimine võttis natuke aega, aga leidsin (vist) üles ning see peaks My Name is Earl olema.

Level kirjutas:1. How I Met Your Mother - Viimased hooajad on suht nõrgad olnud
2. 3rd Rock from the Sun - Endiselt väga naljakas sari
3. My Name is Earl - Viimased Earl'i osad on siiani vaatamata

JazZ- kirjutas:Yo, Soprano!

1) "How I Met Your Mother"- WOOOOOOOO!!!!!
(Btw, täitsa woo-girl'i tunne on, sest mu googeldamisskillid on LOST ja seega ülejäänud kahte seepi ei tea. Nii polegi mul muud teha kui WOOO'da.)

ingrids kirjutas:1. How I Met Your Mother
2. 3rd Rock from the Sun
3. Kui Priestley oleks vähegi enda nägu sellel pildil, siis oleks vastuse leidmine imelihtne olnud, aga kuna ta pole no absull-null enda moodi seal, siis oli ikka väga väga pikk otsing ja põhimõtteliselt täiesti juhuslik leid. Aga jahm My Name Is Earl oleks siis mu pakkumine.


Olks, see ya later alligator, in a while crocodile!

Spellbound kirjutas:1. How I Met Your Mother, whooooo girls
2. 3rd rock from the sun
3. dunno

LiveForThis kirjutas:How i met your mother, üks kuldaväärt sari ikka, hakka või nutma kui hea
Paar episoodi näinud, aga tundus hea 3rd rock from the sun
Ei meenu mitte kuskilt

CM-Girl kirjutas:2.3rd Rock from the Sun
No kes Dicki ei teaks . :D
3.My Name Is Earl
Jason Priestley tunneb ikka ära,karvane või mitte . ;d

Jolt kirjutas:Senini kõige keerulisem voor + absoluutne vaba aja puudumine.

2. 3rd Rock from the Sun
3. It's Always Sunny in Philadelphia

0ll kirjutas:Jälle üks voor vahele...
1. Ausalt öeldes ei tunne selle pildi pealt kedagi ära, aga sellised värvid on ainult sarjal
"How I Met Your Mother"

2. Kui see nüüd mingi ilge petekas pole, siis üks mu kunagisi lemmikkomöödiaid...
"3rd Rock from the Sun"

3. Tean, aga ei tea... Järelikult:
"Lost"

LOST
taffex kirjutas:kolmas oli päris raske, kuna see tegelane oli vaid ühes osas. õnneks on mul üliinimlik mälu.

LOST



Punktitabel
Tuleb homme.


Pilt Pilt Pilt

9. voor
Mis seriaalid on piltidel? (3p)

Vastamise tähtaeg on 11. juuni kell 23:00
Vastus saata filmimang@gmail.com + oma kasutajanimi

Viimane "tööpäev" ja siis saat(m)e nädalavahetusel jälle ühe puhkepäeva. ;-)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 12. Juuni 2010, 00:30

Vastused:
"Extras" (2005-2007) - õigeid vastuseid: 12/20
"The Office" (2005-????) - õigeid vastuseid: 8/20
"Parks and Recreation" (2009-????) - õigeid vastuseid: 11/20

Extras ja Parks and Recreation piltidega osalesite mu väikeses eksperimendis, kuidas vastuseni jõutakse. Nagu selgus oli google paljudel parimaks sõbraks.

Ron Swanson presidendiks!
Kes pole veel aru saanud, siis ma heartin Parks and Recreation't.

Lõpetuseks viimane hea nali The Office's: book face.


Kommentaarid:
Spoiler :
Jolt kirjutas:1. Extras - Kate Winsleti osa on lemmik, tollest sarjast, ja väga ebameeldiv üllatus oli, et see osutus self-fulfilling prophecy'ks.
2. The Office - mitte just Office säravaim hetk, kuid andekas siiski. Bookface kestab siiani ka minu mälus.
3. Parks and Recreation - Kui ma oleks pidanud tolle pakkumise tegema ilma võimaluseta netist järgi uurida oleks ikkagi sama sarja pakkunud. Isegi ühtegi osa nägemata viitab koloriit tollele sarjale. Aga Mouse Rat oli ka selgeks viiteks. Kui Office ära lõpetatakse võtan tolle sarja käsile.

BTW see eelmise postituse külge poogitud HIMYM lõik oli nii halb (=nii sit-com'lik selles mõttes, mida mina sit-com'de puhul põlgan), et nüüd kadus mul suhtkoht igasugune huvi toda sarja vaadata. Mission accomplished.

Jeeee @ mission accomplished, kuigi see pole uudis, sest olen sulle sada korda öelnud, et sa ei hakka seda seepi nagunii kunagi vaatama ja valid hoopis Parks and Rec'i, aga milleks sa ootad The Office lõpuni? :shokeeritud:

lendav kirjutas:1. Extras
celebrities i don't like:
chris martin
chris martin again
chris martin's parents
.......................
........................
..........................
..........................
chris martin's ancestors

2. The Office - The Office Season 2 > *
"You don't snipe in Carentan!" paraku jookseb juba neljandat hooaega liiga kaua
3. Parks & Recreations - ^^^ coz there's a new sheriff in town!

Sheriffil on sobilik mobla helin ka: http://www.youtube.com/watch?v=vcoe3PboY_Y

Kadii kirjutas:1) Extras
2) Ei viitsi mõelda ja otsida ja googledada enam, nagunii ei võida :D
3) Tegid meelega googeldamise nii lihtsaks? Parks And Recreation

Vaatasin tänu üleeelmisele voorule Misfitsi esimest osa, päris äge oli, vaatan millalgi edasi ka.

Jeeee @ Misfits.

JazZ- kirjutas:Tre, Soprano!

1) "Extras"
2) Sorry for being dumb :(
3) "Parks and Recreation"

"Sorry for being dumb" teise hooaja finaal oli OMG eks! (Y)

Level kirjutas:1. Extras - Are you having a laugh?
2. The Office US - Office Halloweeni themed on alati pwninud.
3. Parks and Recreation - Andy on nii tore

Garli kirjutas:Seni kindlasti raskeim voor. Ei teadnud peast mitte ühtegi (aga esimest aimasin, sest Gervais on pildil) ja pidin seekord kõvasti guugeldamisoskusi rakendama. Igatahes leidsin lõpuks vist kõik üles.

0ll kirjutas:Uh, lõpuks ometi - pildid, mida ei pea isegi suuremaks klikkima.
Jalgpall käib, pole aega pikemalt muljetada...

CM-Girl kirjutas:1.Extras

Chris Martini tundsin kohe ära,vaatasin teist ja mõtlesin kas tegemist Ricky Gervais'ga,oligi.

taffex kirjutas:taas üks voor, kus ei olnud vaja isegi thumbnailidele klikkida.

LOST




Punktitabel

29p - Level
28p - eerik
27p - Garli
25,5p - lendav
24p - Jolt, taffex
21,5p - IlseV
20p - JazZ-, Kadii
19p - ingrids, Ralf
18p - CM-Girl
16p - 0ll
13p - Spellbound
11p - LiveForThis
6p - kyky89
4p - hint, Quatermain
2p - kigents, SerialsFinder

Boldis on selles voorus punkte saanud mängijad.


Pilt Pilt Pilt
Pilt Pilt Pilt

10. voor
Mis seriaalid on piltidel? (6p)

Teisele pildile tuleb vist igaks juhuks anda vihje, et see näitleja oli seriaali ühes osas, mis jätab teile kaks valikut...
Offtopic: see teisel pildil olev onkel on Ralfi face'ga. DISCUSS

Vastamise tähtaeg on 13. juuni kell 23:00
Vastus saata filmimang@gmail.com + oma kasutajanimi


Jalgpalli võite alles siis vaadata, kui vastused on saadetud!
Mina hakkan nüüd True Blood'i edasi vaatama.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 14. Juuni 2010, 00:25

Vastused:
"Married with Children" (1987-1997) - õigeid vastuseid: 14/20
"21 Jump Street" (1987-1991) - õigeid vastuseid: 4/20
"Remington Steele" (1982-1987) - õigeid vastuseid: 4/20
"Moonlighting" (1985-1989) - õigeid vastuseid: 7/20
"Home Improvement" (1991-1999) - õigeid vastuseid: 15/20
"The Persuaders!" (1971-1972) - õigeid vastuseid: 9/20


Teisel pildil oli siis noor...
Spoiler :
Pilt Pilt
Josh Brolin

21 Jump Street staar Johnny Depp oli juba noorena nii Depp'i näoga, et sellepärast ei tahtnud tema pilti panna.
Samal põhjusel ei tahtnud ka Bruce Willis'e (Moonlighting) ega Pierce Brosnan'i (Remington Steele) nägusid näidata.



Kommentaarid:
Spoiler :
Kadii kirjutas:Okei, kaks punkti on garanteeritud, rohkemas pole kindel.

1) No see pilt peaks küll tulema 20/20st. '*Married with Children*'. Mina ei saanud kunagi aru, miks Bud naisi ei saanud, pole tal viga midagi ju :D

2) Mind ilmselt lintšitakse ära, aga vot ei tea.

3) Näeb välja nagu mingi spioonikas, pakun '*Get Smart*', aga ilmselt mitte.

4) Ma küll ei mäleta sellist kohta, aga tegelased on kaugelt vaates jube sarnased Carriele ja Aidanile, seega '*Sex and the City' *.

5) Igavesti salapärane Wilson Wilson Jr. ja Jill sarjast *'Home Improvement'. *Järjekordne pärast-kooli-lemmik :D

6) Olenevalt siis vastuse õigsusest läheb punkt või karistus emale, kes arvas olevat pildil Tony Curtise ühest tema lemmiksarjast 'Kelmid ja Pühakud' ehk *'The Persuaders!'.

*Vaata jah True Blood kähku ära, sest täna öösel tuleb juba uus hooaeg!

Ralfi teemal seda, et minuarust ongi tal selline universaalne nägu, mis alati meenutab kedagit. Alates väikesest Omeni poisist ja noorest Voldemortist vimasest Potterist kuni lõpetades ma ei tea, kellega :D

Jolt kirjutas:1. Married with Children
2. 21 Jump Street - vihje oli, imho, ülearune. Josh Brolini äratundmine ei tohiks probleemiks olla - vastasel juhul shame on you. Ilmselt hakkasid pablama, sest näiliselt pole 80% filmiveebist The Goonies't näinud?
3. Remington Steele - härra vasakul on muidu suhtkoht Ken Marino näoga... aga kunagi ammu meeldis Laura Holt mulle ikka üksjagu palju.
4. Moonlighting - lambipakkumine, puhtalt selle alusel, et on ka vanem sari. Bruce Willis juustega - good times.
5. Home Improvement - Ma ei kujuta eriti ettegi kuivõrd teistsugune olnuks too sari Stephen Tobolowsky'ga peaosas.
6. The Persuaders! - minu mälus oli tegu täiega hea sarjaga kuni nägi mingi hiljuti ETVlt üht episoodi. Absoluutselt täielikult põlgan Roger Moore'i James Bondina.

IlseV kirjutas:Nojah, jälle on mingid huvitavalt kahtlased kuugari pildid välja otsitud (jap, kuugari nali vist kestab kuni mängu lõpuni + iks X 1000000 momenti veel) ning ebamääraselt on vastused tulnud (sest imdb vist aastatel 60-80 ei eksisteerinud, et keegi snapshote sealt väga teinud oleks)

Vastused (võivad üllatada väga vale obskuursusega):
Ülevalt-vasakult: Married With Children
Ülevalt-keskelt:
Ülevalt-paremalt: The Avengers
Alt-vasakult:
Alt-keskelt: Home Improvement
Alt-paremalt: The Prisoner

JazZ- kirjutas:Hei, sopAWAY! (ei viici enam sopranole kirjutada)

1) - OLD
2) "21 Jump Street"
3) "Remington Steele"
Ralf kirjutas:PAKUN REMINGTON STEELE VEEL
ÄKKI ÕIGE
KAHTLEN
TÜÜP OLEKS NAGU
PIERCE
BROSNAN
KÕRV KALPIDJ KARP, DEFEKT PAREMAKÕRVAKLAPI ALGUSES ON JUHE KATKI VEITS

4) "Moonlighting"
5) "Home Improvement"
6) - OLD

Hea pakkumine RalfJazZ-
[spoiler]Selgituseks lugejatele: JazZ- lisas selle "Ralfi kommentaari" ise vastuste sisse. Õigel quote kujul and whatnot, et mul jäi üle ainult copy'da.

Level kirjutas:1. Married With Children - No brainer. Bud'i habet fännasin kunagi lol.
2. 21 Jump Street - Pakuksin ma. Googeldamise tulemusel jõudsin selle pildini. Ei mina seda Depp'i sarja pole vaadanud. Jäägu 80ndatesse.
3. Remington Steele - Äkki on? Naine on küll sama imo. Kuradi raske on neid 80ndate atmosfääridega sarju otsida.
4. Moonlighting - Nagu oleks Bruce ja Cybill + koloriit on sarjaga omane.
5. Home Improvement - Sai samuti väiksena vaadatud.
6. The Persuaders! - vast? Tony Curtis > Roger Moore imo. Palju shefim.

eerik kirjutas:1. Married... Witch Children
2. mul pole aimugi, kes pildil on
3. vasakul olev lõust meenutab Matthew Perryt, pakun The West Wing
4. päris mitu mõtet käis peast läbi, pakun Mad Men kuigi ei usu, et see õige võiks olla
5. pakun Home Improvement
6. The Persuaders

Siiani kõige jubedam voor ja see rikub kõik mu lootused esikolmikus lõpetada. Aga nüüd lähen paariks päevaks minema ega tea, kas vahepeal saangi üldse Internetti kasustada...

Garli kirjutas:Raske voor. taffex tuleb järgi nüüd ju : (
Kindlalt tean ainult kahte pilti. Esimene on Married With Children ja viies on Home Improvement.

Ülejäänud piltidega panen bingot.
Teine: ma ei tea, ma ei oska isegi midagi pakkuda. Tundub nagu mingi vanem noortekas. Ma ei tea.. mingi Melrose Place vms.
Kolmas: tundub nagu mingi krimikas. Huupi Crime Story.
Neljas: ei oska isegi huupi midagi pakkuda.
Kuues: The Persuaders! äkki.

ingrids kirjutas:1. Tuvikesed ehk siis Married with Children ma väga loodan
2. Ralfi näoga poiss ei tule mulle kuskilt meelde, kuigi veits nagu on tuttava näoga, aga ju siis ikka Ralfi näoga ongi.
3. Mütsiga tädi ka ei tea
5. Home Improvement. Wilsoni näovarjamise oskus on ikka tase!

0ll kirjutas:1. see on ju noor härra Bundy
"Married with Children"
2. Meenutab noort Christian Bale'i
"Young Batman - The Series"
3. Vist tean mõlemat näitlejat ja olen seda kaadrit näinud, aga aju lihtsalt ei tööta
4. "Lost!"
5. "Home Improvement"
6. eile öösel ei tulnud und, haarasin riiulist suvalise karbi ja vaatasin seda osa, kus pommiga kohver käe küljes on... nägite, vahel kohe veab
"The Persuaders!"

lendav kirjutas:1. TUVIKESED ehk Married with Children
2. Jacob Twilightist. mingi dark teendrama a la buffy/angel/dawson's creek
3. REMINGTON STEELE
4. Ei mäletagi, et pärast ALF-i oleks taanduva juuksepiiriga mehel olnud säherdune blond kuumitar.
Kuidagi kaudselt peab olema Ally McBealiga seotud...
5. KODU KORDA ehk Home Improvement
6. KELMID JA PÜHAKUD ehk The Persuaders!

http://i41.tinypic.com/24gu1br.jpg

4. PILT ON MOONLIGHTING. bruce willisel maailma kuulsaim hairline.

22:49 hollandis ja pole märgitud, mis ajatsooni järgi vastused :P

dont hate, appreciate =D

Joonistage mulle rohkem! Mulle meeldib pilte saada.

Spellbound kirjutas:1. Married with children
4. Kiilanev pea? Äkki siis Moonlighting
5. Home Improvement, Wilson? Willsoon? Wiiiiilllssooooooon!!!!!!!!!!!!!!
6. Mission: Impossible

taffex kirjutas:rohkem ei tea :S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S

LOST[/spoiler]


Punktitabel
Tuleb pärast 12. vooru.


Pilt Pilt Pilt

11. voor
Mis seriaalid on piltidel? (3p)

Vastamise tähtaeg on 14. juuni kell 23:00
Vastus saata filmimang@gmail.com + oma kasutajanimi
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 14. Juuni 2010, 23:58

Vastused aka hr. vuntsid:
"Allo 'Allo!" (1982-1992) - õigeid vastuseid: 11,5/20
"Blackadder (Goes Forth)" (1983-1989) - õigeid vastuseid: 6/20
"Breaking Bad" (2008-????) - õigeid vastuseid: 11/20

http://www.youtube.com/watch?v=-b1vZ8UJ3os
Breaking Bad 3. hooaja finaal oli täna ja nüüd on viimane aeg kõigil hetkel parima seriaaliga tutvust teha. Puhas Au.

Blackadder'i pildile tuli mitmeid huvitavaid pakkumisi.


Kommentaarid:
Spoiler :
Kadii kirjutas:1) Enamasti tehti selliseid nägusid* Allo Allo*'s.
2) See vastus tuli mulle pähe, kui ma olin juba magama läinud ja korraks üles ärkasin ja siis mõtlesin, et see on ilmselt see ja oligi, ehk siis *Blackadder Goes Forth*. Vot nii palju segab su mäng mu elu :D
3) Selle arvamiseks ei pea isegi sarja näinud olema, kui võtta seda, et mees näeb päris badass välja ja laual on igasugused keemiavahendid ehk siis *Braking Bad*.

0ll kirjutas:Kahe esimese pildiga lähen kergema vastupanu teed, isegi ei proovi mõelda... Kolmandat lõusta peaks kõik näinud olema (kes netis ringi liiguvad) - promo on võimas. Lisaks räme vihje pildil + suur bold "viimane seriaal" - lähed 20/20 peale välja?

1. Allo Allo
2. Allo Allo
3. Breaking Bad

Promo sai tehtud jah, aga BB arvati ikka kõigest 11/20 :(

Level kirjutas:1. 'Allo 'Allo! - Kahju, et ETV seda järsku nii palju leierdama on hakanud. Nagu Kanal 2 Tuvikeste ja Sõpradega tegi. Crabtree oli ftw sell
2. Blackadder - Mõnda osa olen näinud.
3. Breaking Bad - Täna öösel siis season finale. Can't wait!!!!11

lendav kirjutas:1. Allo Allo - süda ütles thumbnaililt, mõistust ei veena ka googeldamisel
2. Blackadder (Goes Forth) - Stephen Fry
3. Breaking Bad - Yeah, Mr White! Yeah, science! - vastan ruttu ära, sest homset finaali ma südamerabanduseta ilmselt üle ei ela

LiveForThis kirjutas:3. Breaking Bad - See sari tundub nii badass, et peaks ikkagi hakkama ka vaatama.

Do it!

ingrids kirjutas:1. Ma ei tea, tundub veits nagu oleks Hubert Gruber Hitlerina, igal juhul, kui on tema, siis on 'Allo 'Allo
2. Pakun, et mingi Fawlty Towers või Monty Python's Flying Circus, pigem viimane siis, kui üldse. Et jah pane siis Monty lukku.
3. Jällegi huupi: Community

CM-Girl kirjutas:1.'Allo 'Allo!
Hitlerit kehastas ta hästi , liigagist . :D
2.Blackadder
3.Breaking Bad
Teadsin et ta on mänginud pereisa seriaalis "Malcolm in the Middle",sealt edasi oli juba lihtne.

IlseV kirjutas:2. A Bit of Fry and Laurie

Teine on vale, I guess...

Garli kirjutas:1. Hogan's Heroes
2. Allo Allo
3. Breaking Bad

viimased voorud on kõik nii rasked olnud : (

Panin sulle 0,5p Allo Allo eest.

Jolt kirjutas:2. Jeeves and Wooster

eerik kirjutas:2. pakun, et see võib vabalt mõni Monty Pythoni lendava tsirkuse sketš olla.



taffex on jälle LOST



Punktitabel
Tuleb homme.


Pilt Pilt Pilt

12. voor
Mis seriaalid on piltidel? (3p)

Vastamise tähtaeg on 15. juuni kell 23:00
Vastus saata filmimang@gmail.com + oma kasutajanimi

1 nädal mängu lõpuni!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 16. Juuni 2010, 03:43

Vastused:
"Gilmore Girls" (2000-2007) - õigeid vastuseid: 10/20
"Californication" (2007-????) - õigeid vastuseid: 12/20
"Firefly" (2002-2003) - õigeid vastuseid: 11/20

Huvitaval kombel tuli Alexis Bledel (Gilmore Girls) pildi kohta mitu kommentaari, et kole pilt and whatnot... sorry siis, aga võtke mind meeskonda. GG'd pole ise näinud.
P.S. Ma pole siiani Garlile andestanud, et ta seriaalide avatiitrite mängus Firefly nii kiirelt maha võttis. :(


Kommentaarid:
Spoiler :
JazZ- kirjutas:Yo, kõige lemmikum kirjasõber Soprano!

Eelmine kiri ei jõudnud kohale sellepärast, et seda ei kirjutatudki kunagi. (WHAT A TWEEEST) Ehk siis- LIFE, ei viicinud etc.
Ok, tõmbasin su jälle haneks. Oma lemmikkirjasõbrale ei jätaks ma NEVER vabatahtlikult kirjutamata. AINUS VABANDUS ON SURM! (Seda tavatses ka meie filmiõpetaja öelda arvustuste mitteõigeaegse esitamise kohta). Kahjuks mul seekord siiski nii badassi vabandust ei ole (yo, ega ma mingi Bruce Willis pole). Igatahes olen nüüd hoopis veidi piiratuma (ehk siis konkurentsiga) arvutikasutusega kohas. Üritan siiski edaspidi tublim olla ja enda parimale kirjasõbrale kirjad ära saata. :)

Ok, nüüd siis asja juurde ka:

1) Loodan väga, et tegu pole järjekordse kuugari stiilis petekaga ja pildil on ikkagi IlseV lemmikseep "Gilmore Girls".
2)-
3) Jällegi, loodan, et tegu pole kuugari stiilis petekaga, sest Morena Baccarin on veel teisteski seepides mänginud, aga vast ikkagi on pildil LiveForThis/Spellbound'i (ja olgem ausad, praktiliselt kõigi, kes seda näinud on) lemmikseep "Firefly".
Take my love, take my land, take me where I cannot stand. I don't care, I'm still free, you can't take the seebimäng from me. (BEAT THAT JOHN KEATS)

See you in another life, brother!

Welcome back, brother! Meil läheb ikka vanaviisi, same old, same old.

Jolt kirjutas:1. Gilmore Girls - Nähtavasti oleks ER ka täiesti pädev pakkumine, kuid pole kumbagi nendest sarjadest näinud ja seetõttu loodan lihtsalt sellele, et sa oled... normaalne. Alexis Bledel - uhh - need stone-cold killeri silmad on überseksikad.
2. Californication - suht lihtsalt kontrollitav, aga paraku pole aega, Dave'i mäletan pigem mingi tuhvli ja korvpalliteemaga nii et LOSTiga vast tegemist pole. BTW, kirjelduse järgi tundub Californication erakordselt halva sarjana.

Ja tegelikult on erakordselt hea sari. WHAT A TWEEEST

lendav kirjutas:1. Gilmore Girls - a kuidagi vana ja jäme näeb välja? she does not master the myspace-angle...
2. Californication - Runklionu - best sidekick since warmachine
3. Firefly

Runklionu!

ingrids kirjutas:1. Mai tea, kui ei ole Gilmore Girls, ses suhtes et, on ju?
2. No lõpuks tuli ära: Californication (ma ei tea miks, aga ootasin juba esimesest voorust peale, et seda küsikisid, teadsin, et no ükskord peab tulema lihtsalt, no ja ei tulnud või? ei tulnud?? tuli!!
3. Firefly, pole näinud ega isegi kuulnud sellest vist, aga kuidagi väga lihtsalt tuli see vastuse leidmine...meeldiv

Level kirjutas:1. Gilmore Girls - Alexis Bledel on nii jube siin pildil miskipärast. Lemmik tsikk oli siiski Lorelai (Lauren Graham)
2. Californication - Hank on nagu Fred Flintstone ja Runkle on nagu Barney Rubble. Ning nende naised/eks-naised vastavalt Wilma ja Betty.
3. Firefly - Päris kindel ei ole. Kuid tundub nagu selle tsiki bordelli sviidi moodi.

0ll kirjutas:Jälle üks thumbnail voor - great success!
1. olen viimasel ajal seda sarja kahtlaselt palju vaatama sattunud - pühapäeva öösiti ETV pealt, selline mõnus "peale pesu küünte lõikamise ja naba puhastamise kõrvale vaatamise" sari
"Gilmore Girls"
2. alguses oli Moody iidol ja suur eeskuju, hiljem hakkas pinda käima
"Californication"
3. Baccarin ei olnud seal tegelikult kõige kuumem tsikk - juba see on märk kvaliteetsarjast
"Firefly"

IlseV kirjutas:V-A-S-T-U-S-E-D:
1. Gilmore girls (kole snapshot)
2. Californication
3. Jap, ei tea neid mehhiko seepe peast kõiki. Äkki on hoopis Merlin, sest vaatasin täna, st eile seda telekast. Nojah.

kigents kirjutas:3. Firefly.
Vähemalt loodan, et on see. Rohkem nagu ei ta, kus Morena Baccarin mängis, peale Stargate-i.

Garli kirjutas:1. Alexis Bledel ju. Ehk siis peaks olema Gilmore Girls.
2. Californication. Ka pikemat aega mõelnud juba et võiks vaadata vms.
3. See on see Firefly tsikk ju. Firefly siis. Algustiitrid ei meeldi endiselt, aga plaanis see seriaal ära vaadata.

Garli kirjutas:1. Alexis Bledel -> Gilmore Girls
2. Californication. Väikestviisi mõelnud, et võiks ka vaadata seda.
3. Firefly. Raudselt vaatan millalgi. Algustiitrid ei meeldi endiselt.

Panin igaks petteks su mõlemad kirjad, esimene jõudis pika hilinemisega. Kasutage kiirkullerit!

Spellbound kirjutas:1. Karen Sisco sari
2. Californiacation. See on ju see kiilakas Seks ja Linnast. Jah, ma olen S ja L vaadanud, aga vastukaalusk võin öelda, et näinud olen maksimum 3 episoodi, hahahaa
3.Otseloomulikult Firefly. Nii kena näitlejat näeb praegu V-s, aga see on nii talumatult jube sari, et ma ei suuda seda isegi tema pärast vaadata.

Kadii kirjutas:3)Mingi vanast ajast, ei tea, pakun Spartacus:Blood and Sand, aga ilmselt pole.

CM-Girl kirjutas:1.ER

taffex kirjutas:3. Firefly (see naine V-s küll nii ilus pole)

LOST



Punktitabel

41p - Level
36,5p - lendav
35p - Jolt
34,5p - Garli
33p - eerik
31p - taffex
28p - Kadii
27,5p - IlseV
26p - CM-Girl, JazZ-
25p - ingrids
24p - 0ll
21p - Spellbound
19p - Ralf
17p - LiveForThis
6p - hint, kyky89
5p - kigents
4p - Quatermain
2p - SerialsFinder

Boldis on selles voorus punkte saanud mängijad.


Pilt Pilt Pilt

13. voor
Mis seriaalid on piltidel? (3p)

Vastamise tähtaeg on 16. juuni kell 23:00
Vastus saata filmimang@gmail.com + oma kasutajanimi


Muide, keegi pole vist siiani andnud tagasisidet teiste kommentaaride kohta... on ju lahe lugeda konkurentide vastuseid and whatnot?
Collini out
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 17. Juuni 2010, 00:21

Vastused:
"Community" (2009-????) - õigeid vastuseid: 11/20
"Bored to Death" (2009-????) - õigeid vastuseid: 10/20
"The Shield" (2002-2008) - õigeid vastuseid: 11/20

http://www.youtube.com/watch?v=1ez9xiDsSX4
Georgenmi kirjutas:fuk christian bale get dis guy 4 the nxt batman movie


Bored to Death pilti oli võimalik kolme näitleja järgi tuvastada, taustal oli siis Schwartzman.
Shield on mul nulliring. okou


Kommentaarid:
Spoiler :
IlseV kirjutas:Heipa! (nagu Krõõpa kirjakotti kirjutaks)

Kõigepealt boonusküsimuse ("Muide, keegi pole vist siiani andnud tagasisidet teiste kommentaaride kohta... on ju lahe lugeda konkurentide vastuseid and whatnot?") vastus (ikka oli ju boonusküsimus, eks eks??? ;] ) -> muidugi on lahe lugeda konkurentide vastuseid. Kõige lemmikumad vastused on need, mis endal totaalselt valed on ja mida teised easypeasylt üles leidsid.

Ja siis selle kolmeteistkümendama vooru vastused:
1. Community (vist). Kui vastus õige, siis see juhtus puhtalt tänu imdb's hängimisele. Põnevam juba kui facebook, aga õige fv'lasena peab vist kommentima, et vilmuveebale jääb veel alla :P
2. Bored to Death (vist). Kui vastus õige, siis see juhtus puhtalt tänu imdb's jauramisele. Põnevam juba kui twitter, aga õige fv'lasena peab vist kommentima, et vilmuveebale jääb veel alla :)
3. The Shield (vist). Kui vastus õige, siis see juhtus puhtalt tänu imdb's tšillimisele. Põnevam juba kui orkut, aga õige fv'lasena peab vist kommentima, et vilmuveebale jääb veel alla :7

Ja omamoodi juba õhtupalvuseks on saanud see, et järjekordseid kuugari-stiilis petekaid ei tuleks enam. Aga finaalmängust võib kõike oodata, samamoodi nagu Põhja-Korea mängudest.

Kõik vastused on õiged (vist).
Krõõpa

JazZ- kirjutas:Hei, Soprano!

1) "Come with me if you don't want paint on your clothes", kitsamas ringkonnas teatud ka "Community" nime all.
2) "Million Dollar Baby" 99,9 % olen kindel
3) Esimese ropsuga oleks "Prison Break'i" pakkunud. Aga siis mõtlesin, et Haywire'il VIST ei olnud seal pihiisa rüüd seljas. Aga siis mõtlesin, et see oli HAYWIRE, kellel oli tihti palju kummalisemaidki ideid. Aga siis googeldasin igaks juhuks natuke. Aga siis tuli välja, et seebiks on hoopis "The Shield", mida oleks tegelikult kohe tagaplaanil oleva onku järgi järeldada võinud, aga minul oli silmi ainult Haywire'i jaoks. (L)(L)

Btw, teiste mängijate kommentaarid on üks põhjuseid, miks seebimängu uusi voore oodata. Tore, et viicid neid lisada etc. :)

"Põnev mäng on põnev."

Jolt kirjutas:1. Community - vaatan tolle konkreetse osa sellel nädalavahetusel ära. Pidi olema peaagu Spaced'i tasemele - paned oma käe alla sellele jutule?
2. Bored to Death - teisel vaatamisel leidsin Schwartzman'i kuskilt taustalt üles ja siis olin juba kindel, et aimasin esimesel korral õigesti.
3. The Shield - tüüp, sa ise polegi vist toda sarja vaadanud? Pole sinuga sellest iialgi rääkinudki. Ma nõus sellega, mis Slashfilmcast'i Wire'i arvustuses öeldi - kui Wire on novell, siis Shield on graafiline novell, kuid selged paralleelid sisuliinide kestvuses on olemas.

Vaata see Community osa ära ja siis räägime edasi kätest and whatnot.

0ll kirjutas:1. Kaader hooaja kõige vingemast osast. (tegelt taoliseid pilte oleks võinud rohkem olla - pilte, mida on võimalik välja nuhkida, isegi kui nägu mingit tulukest põlemaei löö)
"Community"
2. Selle sarjal on superhästi valitud nimi. Ma ei saa aru kuidas nii lahedate tüüpidega (Danson ja Galifanakis?) asi saab nii faking igav olla, ei viitsinud isegi seda lühikest hooaega lõpuni vaadata...
"Bored to Death"
3. Täiesti võõras kaader (väga imelik), aga nii saab jõllitada ainult Räpane Mackey. Chiklis muide sügisest koos Dexteri naisega uues imelikus sarjas http://abc.go.com/shows/no-ordinary-family/buzz/444880
"The Shield"

lendav kirjutas:1. Community - kus on seal sarjas nali, ma ei saa aru LOL!!!!
2. Bored to Death - Ted Danson ja Zach Galifianakis
3. The Shield - ilmeksimatult Vic Mackey piercing pilk ja Chris Martin püha isana nähtavasti.
Also. Loodan Mackey't näha 4. hooaja Breaking Baldis.

Level kirjutas:Community - Viimase aja üks parimaid imho.
Bored to Death - Hea kerge ajaviide. Dansonit oleks võinud rohkem olla. Loodetavasti teiseks hooajaks on see viga parandatud.
The Shield - Wtf. Seda küll ei mäletanud, et Haywire seal pastorit vms mänginud oleks. Nüüd tuli sarja igatsus peale.

ingrids kirjutas:1. Seekord on hoopis Community
2. Hangoveri näitleja oli ilmselt su vihjepoisu, et siis Bored to Death.
3. Räpa-Mackey The Shield

CM-Girl kirjutas:2.Bored to Death
Pildil paistab olevat vananenud Ted Danson ja teda tean ma kahest suurepärasest filmist minu jaoks. (Three men and a baby,Three men and a little lady)
3.The Shield
Kes siis seda kena kiilaspead ära ei tunne. :D

Garli kirjutas:1. Leidsin pärast pikka otsimist. Community.
2. Ei suutnud leida ja jään vastuse võlgu : (
3. The Shield

taffex kirjutas:Parim Community osa.

LOST



Punktitabel
Tuleb pärast 15. vooru.


Pilt Pilt Pilt

14. voor
Mis seriaalid on piltidel? (3p)

Vastamise tähtaeg on 17. juuni kell 23:00
Vastus saata filmimang@gmail.com + oma kasutajanimi
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 18. Juuni 2010, 00:22

Vastused:
"Friends" (1994-2004) - õigeid vastuseid: 9/20
"Seinfeld" (1990-1998) - õigeid vastuseid: 8/20 ja 2x 0,5p
"Curb Your Enthusiasm" (2000-????) - õigeid vastuseid: 10/20

Suutsin ikka mõnda trikitada Seinfeld/Curb Your Enthusiasm'ga, kuigi peaksite eelneva mängu põhjal juba oskama nii läbinähtavaid lõksusid vältida. :P Kõik, kes pakkusid Seinfeld'i kolmandaks, said siiski lohutuseks 0,5p.


Kommentaarid:
Spoiler :
JazZ- kirjutas:Jouu, Soprano!

Okou, kommisin ja panin kolmandale pildile seitsme ka.

1) Jee, tundsin Danny Devito ära. Siis tšekkisin järgi, kus ta mänginud on. Esimesena lõi ette Garli viimase aja lemmikseebi "It's Always Sunny in Philadelphia". Googeldasin siis natuke, aga sarnast pilti (või külmkappi) joht ei leidnud.
Ja nagu prantslased kahtlemata ütleksid- oh mon dieu, quelle twist- ei olnudki Garli viimase aja lemmikseep, hoopis Garli OLD lemmikseep "Friends". I'm sensing a pattern- Danny Devito & whatnot.
Kusjuures olen seda konkreetset osa isegi näinud. Iga kell kutsuks Danny Devito enda pulmapeoeelsele peole. (Peo konkreetne nimi ei tule kahjuks meelde- meestel on poissmeestepidu, aga naistel... Vedas, et tegu on sarja-, mitte "arva-ära-mis-pidu-on" -mänguga.)

2) Jee, alguses ei tundnud üldse kedagi ega midagi ära. Aga siis mõtlesin, et kiila pealaega lühemat kasvu onku... Täpselt Level'i tüüp. Ja pildil on... drummroll please... Leveli lemmikseep "Seinfeld".

3) Jee, tundsin pildi ära tänu varasemale googeldamisele. Kuigi juba pärast teist vooru mõtlesin, et nüüd on küll nii palju seepe läbigoogeldatud, et edasi peaks väga libedalt minema, siis nüüd oli esimene kord, kui sellest majoorsest neti läbikammimisest ka mingit tolku oli. "Curb Your Enthusiasm"

Btw, Soprano, korraldad siin foorumlaste lemmikseepide voore, nii et vähe ei ole, aga ENDA lemmikseepi ei küsigi? Jap, tead küll, millest jutt käib. Kui järgmine voor ka seda sarja pole, siis I DO TEH QUIT.

Kuss... Pilt

ingrids kirjutas:Eelmine kord ma ei märganud su viimast küsimust. Ma siis vastan nüüd tagantjärgi.
Teiste kommentaaride lugemine teeb uute voorude ootamise kõvasti põnevamaks. Eriti meeldivad mulle IlseV'i kommentaarid ja pidev kuugaripeteka mainimine ja sulle ninaallahõõrumine, no lihtsalt ajavad mu iga jumala kord naerma:) Su ustava kirjasõbra Jazzi kirja ootan ka alati ja usu mind, ma olin sama pettunud kui sina, kui Jazz ükskord ei kirjutanud:( Ja siis Jolt, Jolti kommentaarid on ülimuhedad, noh sellised Joltilikult khuulid ja nagu ägedad noh, saad isegi ju aru. Ja üldse kõikide omi on põnev lugeda, kes vähegi viitsivad kommenteerida.

Paar vastust kah siis:

1. Friends, kuigi ma pole Danny Devitoga osa näinud, tundsin kohe tausta ära ja olin kindel, et see Sõprade korter olema peab.
2. Mõtlen
3. Parem oleks, kui see ka tõesti on Seinfeld ja mitte mingi petekas, kuugaripetekas...sest mul on punkte vaja ja IlseV'ile see ei meeldiks. Be afraid, be very afraid...


Ma nüüd siiski lähen magama, sest kuigi võiks ju seda teist vastust veel otsida, siis tegelikult ju ütleb vanasõnagi, et kui tänased toimetused lükata ülehomsesse, siis saab kaks vaba päeva, juhhuu.

Ja siis on veel ingrids'i kirjad. (Y)

Kadii kirjutas:1) See on nii vastik pilt. Esimene mõte on It's *Always Sunny in Philadelphia*, aga pildi kvaliteet on kuidagi halb nii uue sarja jaoks. Samas pole Devito eriline seriaalimees, teine variant oleks Taxi, aga selle jaoks on ta seal pildil liiga vana. Samas Philadelphia jaoks on ta jälle kuidagi liiga noor. Ma jään siiski esimese peale.

2) Ilm on ilus, ma ei viitsi otsida. Kuigi raudselt mingi kuulus sari, endalegi on veits tuttav.

3) Päris hull trikikas, muidugi oli esimene, mis pähe hakkas Seinfeld, aga tegelt on hoopis *Curb Your Enthusiasm*.


Eilsetest pakkusin ära esimese ehk *Community* ja teise ehk *Bored to Death.

Punktid kirjas. Eile andsid kommentaarid ka?

eerik kirjutas:1. Friends või siis F.R.I.E.N.D.S. nagu üks senjoor tavatseb kirjutada.
2. Alguses mõtlesin, et That 70s Show aga siis jõudsin ikkagi järeldusele, et see võiks Seinfeld olla, või siis Steinfeldt nagu see eelnevalt mainitud senjoor tavatseb öelda.
3. Ilmselt siis Curb Your Enthusiasm. Ma ei kujuta ette, kuidas too senjoor seda sarja tavatseb nimetada

Kurbi enda entusiasmi?

IlseV kirjutas:Mkay, iga kord Krõõpale kirjutada ei viitsi, sest ta pole just mu suurim lemmik, seekord kirjutan filmimängule.

Mingid vastused siis, millest mõned on mitteõigemad kui mõned õigemad:
1. Taxi (?) dunno... anyhow, It's Always Sunny In Philadelphia's paistis onu Devito juba tunduvalt vanem.
2. Americas Next Naked Show-off, või noh, tegelikult ikka õiget vastust (vist) ei tea.
3. Curb Your Enthousiasm (vist)

lendav kirjutas:1. FRIENDS - ooooooooh, i see what you did there! frank oli Sunny's kõikvõimalikes ja võimatutes kostüümides, aga võmmina ei mäletanud ja igaks juhuks lappasin imdb listi läbi.
2. SEINFELD - tore sari, kui jerryt poleks http://www.youtube.com/watch?v=vhyGlGgXMxY
3. but guess what, kids - selline sari on täitsa olemas - CURB. YOUR. ENTHUSIASM - KÕIK mis seinfeldis head, on siin veel paremini tehtud. LARRY DAVID ja tema walk... big fan, biiiig fan.
sellel sarjal on sama palju austajaid, kui palju on ühiskonnas coole inimesi, not a percent more =P
the freak book: http://www.youtube.com/watch?v=FbFeSFfvG9A

Level kirjutas:1. Friends - DeVito strippari tegelaskujust hakkas ilgelt kahju.
2. Seinfeld - I was in the pool!!!1 - George Costanza FTW!
3. Curb Your Enthusiasm - Ma olin nii sillas kui see reunion lõpuks tuli. Fucking awesome!

Level ja lendav on kaksikud I tell ya!

Jolt kirjutas:1. It's Always Sunny in Philadelphia - pildi kvaliteeti vaadates tundub täiesti mööda pakkumine, aga mul oli tausta uurimiseks täpselt nii palju aega, et kerisin korra jagu Danny DeVito imdb lehe läbi ja peale Simpsonite ja Karen Sisco polnud seal ühtegi tuttavat nime ja nendest kummastki see pilti ei paista pärinevat.
2. Seinfeld - täielik lambipakkumine ainult selle alusel, et too kiilaspea meenutab kiilaspead järgmisel pildil.
3. Curb Your Enthusiasm - jutu järgi tundub päris meta sari, mingil hetkel vaatan.

0ll kirjutas:Võimalik, et kõige rohkem nähtud seriaal - teatud hooaegu kordusvaadatud mitme eri seltskonnaga, luumurdudega voodirežiimi ajal ka vähemalt ühe korra otsast lõpuni üle vaadanud...
Nende kahe pildi ühte vooru panemine oli viga :) - liiga lihtsad punktid... (samas oleks muidugi lahe, kui ma nüüd valesti vastata suudaks)

1. Friends
2. Seinfeld
3. Curb Your Enthusiasm

järgmised paar vooru jään arvatavasti vahele :(

Kaks vooru ongi veel jäänud :(
Muide, mis seebist sa alguses räägid?

CM-Girl kirjutas:1.Friends
Pakun seda kuna oli periood kus vaatasin "Sõprade" apse (bloopers) netis ja seal oli ka naljakoht kus Danny DeVito oli mundris. :P

taffex kirjutas:Oleks ägedam olnud, kui esimene pilt Danny DeVitost oleks olnud It's Always Sunny'st (tagline: It's Seinfeld on crack.), siis oleks voor olnud Seinfeld special.

LOST



Punktitabel
Tuleb homme.



Pilt Pilt Pilt

15. voor
Mis seriaalid on piltidel? (3p)

Vastamise tähtaeg on 18. juuni kell 23:00
Vastus saata filmimang@gmail.com + oma kasutajanimi

Homme tuleb ÕIGE finaal mitte mingi MM jura!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Järgmine

Mine Filmimängud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

cron