Viimane seriaal, mida vaatasite (mis puudub FV andmebaasist)

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Ronet » 04. Juuni 2010, 13:22

Burn Notice 4x01 "Friends and Enemies" - 9/10
Royal Pains 2x01 "Spasticity" - 8/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas LiveForThis » 04. Juuni 2010, 20:15

Death Note E23-25
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 04. Juuni 2010, 20:16

Misfits S1E1 - Wow. Nagu... mul on raske mõtteid koondada ja õigeid sõnu leida. Nii head sarja algust pole näinud alates Lost'i piloodist ja Misfitsi puhul polnud millekski nii võimsaks absoluutselt valmistunud. Mingil põhjusel oli mul jäänud pigem selline mulje, et Misfits kergelt nokib tolle erilise-sündmuse-tagajärjel-võimed-omandanud superkangelaste teema üle, aga pole sugugi nii. Sarjas on küll huumorit (ja uhh-kui-kuuma-seksi ja ultravägivalda) , kuid see pole üleüldsegi küüniline. Supervõimeid näeb siiani ikka vägagi minimaalselt, kogu reaktsioon tuleneb väga tasemel karakterite ülesehitamisest ja nende keemiast.

See, et võimete avastamine toimub erinevas tempos on ikka nii täppi. Kui kari küünilisi teismelisi, kes jõuga kokku on pandud, peavad oma suurimaid saladusi pingelistes situatsioonides teineteisele avama ja ülejäänud käituvad eale kohaselt, siis tõstab see panused ikka mitmekordseks.

Kui esimene episood peegeldab üleüldist kvaliteeti, siis võib sellest saada üks mu lemmikuid sarju, üleüleüldse.

Soundtracki pean ka hankima otsekohe, väga mitu meelepärast lugu mängis taustal.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas KiiZ » 04. Juuni 2010, 21:10

Jolt rääkis nii ilusat juttu, et võtan ka selle sarja koheselt ette. Better be good :P
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Jolt » 05. Juuni 2010, 00:10

Noh, raputa sellele kiitusele paar tera soola peale, sest mina eeldasin mingit oh-so-funny iroonilist komöödiasarja. AGA ma seisan 95% ulatuses tolle jutu taga ja vajadusel anna siin teemas tuusti.

Üliminispoiler, esimene osa lõpulause on mõnus neljanda seina põtkimine:
Spoiler :
"This will fade away. I'm telling you, by this time next week, it'll back to the same old boring shit."


Et ma pole sit-com'dest liigses vaimustuses oli too metamoment väga mõnus punkt tollele episoodile.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Soprano » 05. Juuni 2010, 09:29

Pilt

Aitan siis Jolt'l promo teha. 1-3 episoodid olid super, neljas oli absoluutne lemmik ja viimased 2 hoidsid taset. Selgelt eristuvad karakterid, must huumor (Nathan ruulib), mõned absurdsed supervõimed, kenad tädid, mitmed tuttavad briti biidid jne. Seriaalimängu kodune ülesanne teile: vaadake Misfits'i, ainult 6 osa!

"See? Babies. That's why I always use a condom. And if the girl looks dirty, I use two."

Spoiler :
Curtis pulled a Desmond/Back to the Future/Butterfly Effect oli ikka OMG kui perfektne osa. Ja lõpuks veel Spider-Man'i tsitaat päästis päeva jeee.

Nathan'i supervõimet nägin kogemata Wikipedia lehelt, kui hakkasin pärast mingit osa soundtracki otsima, oh well. Lahe lõpp oli ikka.


Ääremärkus: Quigley soovitatud seriaalid pole siiani alt vedanud. Tänu talle hakkasin vaatama veel Parks and Recreation't, Party Down'i ja Community't.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 05. Juuni 2010, 23:44

Pilt

The Sarah Silverman Program
S1E04 - Not Without My Daughter
S1E05 - Muffin' Man
S1E06 - Batteries

Viimane tund - Estonia katastroof
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Ronet » 05. Juuni 2010, 23:51

Misfitsist rääkides. Kas ainult mina arvan, et Kelly (Lauren Socha) on sitaks hot tsikk?
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Garli » 06. Juuni 2010, 02:17

Pilt
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Luc » 06. Juuni 2010, 11:55

Jätkan veidi Misfitsi.

Vaatasin ka need 6 imelist osa ära ja olin hämmastunud. Jube kähku sai läbi, kuid sellegipoolest suutis nende väheste osadega tekitada suuremat huvi, kui paljud seriaalid 20+'ga.
Pilootepisoodi vaatasin ära Leveli ja Soprano soovitusel, esialgu ei oodanud küll midagi erilist. Kuid 1. osa oli niivõrd põnevaks tehtud (muidugi, et vaatajaid teenida), et ma lihtsalt pidin ka järgmisi vaatama.
Neljas osa oli arvatavasti parim. Iga kord oli Curtise nägu jälle selline, nagu oleks alasti presidendi vastuvõtul. Neljandas osas oli ka otsene vihje kuuenda osa lõpule, mille tõttu hooaja lõpp oli küllaltki ettearvatav. Sellegipoolest, hästi tehtud.

Ootan pingsalt 2. hooaega.

Level kirjutas:Misfitsist rääkides. Kas ainult mina arvan, et Kelly (Lauren Socha) on sitaks hot tsikk?

Sitaks hot ei ütleks, kuid see pelgalt mu arvamus. Isiklikult eelistan neegritüdrukut.
"Violence is one of the most fun things to watch." - Q. Tarantino
Kasutaja avatar
Luc
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 272
Liitunud: 08. September 2008, 18:53

PostitusPostitas CM-Girl » 06. Juuni 2010, 12:12

The Simpsons s11e1-e4
Without A Trace s1e7-e9
Pimp My Ride s3e1-e8
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Jolt » 06. Juuni 2010, 14:00

Tõmban ka omaltpoolt Misfitsile joone alla... hooaja lõpuks mu vaimustus rauges, kuid vaid veidi. Põhjuseks vast see, et ma olen esimese hooaja lõpu suhtes natukene nõutu. Viimastes osades seati üles väga palju sisuliine, mitte üks suur cliffhanger, mis lähevad otse teise hooaega. Seega peab esimese hooaja täielikuks hindamiseks ka järgmise hooaja ära vaatama.
Spoiler :
Veidi konkreetsemalt häiris see, et surmade hulk kasvas viimastes osades päris suureks - endaga mingeid erilist tähelepanu kaasa toomata, vähemalt näiliselt.


Dialoog on ikkagi super, väga palju helgeid hetki jääb meelde; tegelased on jätkuvalt sümpaatsed ja mõnusalt paljupalgelised; näitlejad on tasemel, sest Nathan ja Simon võiks teoorias olla ka tõsiselt häirivad tegelased. Väga ilmekalt tõestab Misfitsi kvaliteeti viis, millega esimese hooaja peamine vastane üles seatakse, tema tegude motivatsiooni on loomulik ja mõistetav.

Level kirjutas:Misfitsist rääkides. Kas ainult mina arvan, et Kelly (Lauren Socha) on sitaks hot tsikk?


Yeeeah... ma olen ise olen vist pigem Sally-type of a guy. "Fit older woman. Heavy."
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Soprano » 07. Juuni 2010, 09:52

Party Down 2x07 "Party Down Company Picnic" - 7/10
Breaking Bad 3x12 "Half Measures" - 8/10
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Kickflick » 07. Juuni 2010, 11:22

Skins 1x02
How I Met Your Mother 4x01
How I Met Your Mother 4x02
How I Met Your Mother 4x03
How I Met Your Mother 4x04
How I Met Your Mother 4x05
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 07. Juuni 2010, 11:23

Desu nôto 25-28
Family Guy 8x01-14
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Telejutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist

cron