Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Unenäod

PostitusPostitas Defexer » 22. September 2011, 00:39

Üpris huvitav on pigem see, et öösel näen unenägu, silmad lahti tehes mõtlen sellest natuke ja kui voodist välja tulen ja paar tegemist teen siis täiesti meelest läinud kuid kohtade või nimede järgi meenub taas. Näiteks oli nii, et Pärnulinnas oli mingi ürituse moodi mäss, kus ainult ühtepool teed sai käia kuna teiselpool olid mässulised terariistadega. Ise olin ühereisibussijuures kus oli rahvast ning reisijuhiks oli naine, kellega ma seal semmisin ning öösel mingiaeg läksin enda bussiga koju ja bussipeatus oli rüüstatud, mahajäänud käekotid. Niipalju kui ma sealt asju sain võtsin kaasa ja läksin kodupoole kuid teepeal tulid vastu mässulised kes mind märkasid ja kelleeest ma end ära peitsin ja end of story, kuna äratuskell helises. Kuid kõik see unenägu meenus mulle nii, et selle bussipeatuse vastas on üks puhvet ja kui ma sealt tulin ning autosse istusin ja otse ees paistis see samune puhvet, siis meenus kõik stoori.
Teine unenägu oli selline, et üks mu parimatest sõpradest, kes pole vist elus põhimõtteliselt kordagi kaklenud kakles linnas mingi tüübiga ja ta oskused olid sellised, nagu oleks ta väga kursis mis löök ja kuidas kaitsta. Siis viisime teise sõbraga ta koju ning rääkisin veel ühele sõbrale ja rohkem väga ei meenugi, kuid see unenägu tuli samuti samal päeval meelde kui ma juhuslikult tööl olin ja kella poole üheteist ajal helistas see samune sõber, kes kakles ning laksult kui tema nime nägin meenus terve unenägu.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Unenäod

PostitusPostitas Pixie » 28. September 2011, 00:51

Viimati nägin, et koolis läks kliinilise keemia praksis midagi väga valesti. Mkm, üldse ei toitnud mu hirmu reedese päeva ees, millal üle pika aja see praks toimub.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Unenäod

PostitusPostitas Zinera » 28. September 2011, 09:32

Soprano tõi mulle raamatuid lugeda, kahjuks andsin need kohe tagasi, sest need tundusid eriti igavad olevat. :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Unenäod

PostitusPostitas Soprano » 28. September 2011, 15:36

ingrids kirjutas:naljakas, nägin täna und, kus mingil aiapeol olid kõik filmiveeblased koos ja enamus nägid välja nagu nende avatarid... kõige rohkem, keda mäletan olid millegipärast just rauls, IlseV, Level, Avp_75, Soprano ja Forza

Gang-pae kirjutas:Nädal aega tagasi nägin unes, et kaks tüüpi tulid mulle külla. Väitsid end olevat Hülss ja Soprano. Siis koostasime mingeid filmiedetabeleid ja kuulasime Guitar Wolfi. Filmiveeb hakkab vaikselt unenägudesse tungima.

Zinera kirjutas:Läksin hea tujuga kinno ning sain seal kokku - üllatus - Filmiveebi meeskonnaga, kuid Kaido ütles, et film mida vaatama läheme jääb hetkel saladuseks, saalis annab alles piletid kõigile. Kõik olid nõus ja siis läksimegi, ning saalis siis Kaido ütles, et filmiks on Paranormal Activity 2, aga kuna ma juba esimese filmi ajal täiega kartsin ja lisaks ei vaadanud seda pimedas kinosaalis, ütlesin, et ei taha seda vaadata. Siis võeti mind kinni kahe suurema filmiveebilase poolt (kes iganes need ei olnud)ja tariti kinosaali, olin kohustatud seda filmi vaatama. :))

Dream kirjutas:Unenägu nr.2: Nägin Sopranot unes. Ja ta lihtsalt magas mu unenäos terve aja.

Zinera kirjutas:Soprano tõi mulle raamatuid lugeda, kahjuks andsin need kohe tagasi, sest need tundusid eriti igavad olevat. :))

Spoiler :
Ralf kirjutas:Ma nägin ükskord unes - ja ma ei tee nalja - et me kogemata tapsime ühe filmiveeblase ära (ei nimeta, kelle) ja sundisime üht teist filmiveeblast teda maha matma (taas jätan nimetamata). Unenäo meeleolu oli sellest süngest asjaolust hoolimata väga positiivne. :D

IlseV kirjutas:Aga, ingrids, kunagi talvel nägin midagi sarnast, kus ka filmiveeblased, avatari nägudega kusagil kõledas korteris koos olid ja vist plaanisime miskitsugust pidu. Mäletan, et korteris tapeeti ega midagi polnud, selline jubedavõitu hruštšovka, aga toas oli ääretu ja pagana mugav diivan + suur laiekraan teises toanurgas.

CM-Girl kirjutas:Nägin täna imelikku unenägu seoses Filmiveebiga . Oleks tore kui mäletaks täpsemalt mida nägin .


Mõndasid lühendasin, aga point jääb alles. :)) Lisaks on siit vähemalt ühe kasutaja unenägu puudu. ;-)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re:

PostitusPostitas Spellbound » 29. September 2011, 01:00

Jolt kirjutas:Keegi lucid dreamingut on saavutanud?


Kaks korda. Väga weird. Alati oli üks ja sama asi, mille abil sain aru, et nägin und. Teine kord oli hullem - karjudes ärkamine 8)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 29. September 2011, 01:48

Mul nii detsibellseks pole läinud, kui Spellboundil, kuid lucid dreamingut olen saavutanud ikka. Hakkasin kontrollima, mida edasi teha jne. Kõik oli võimalik. Was fun. Lausa mittu korda on õnnestunud see.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Wisegirl » 01. Oktoober 2011, 15:51

Ohjah, nägin öösel vastu neljapäeva unes, kuidas lasksin kassi aknast tuppa ning kogu tema olekust õhaks no-siin-ma-nüüd-olen-tunnet. Ja täna hommikul ärkasin kell 7:10, sest ma raudkindlalt "kuulsin" akna taga tuttavat näugumist. Viirastas, kedagi polnud seal.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 02. Oktoober 2011, 14:08

Liikusin Rakveres ringi Derekuga ("American History X"), olin Danny kehas/rollis vms. Teises unenäos oli Barbossa. Olime minu vanaema juures. Mingi tagaajamine oli vist. :irw:
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas Pixie » 03. Oktoober 2011, 18:03

Täna öösel nägin, et Jason Sudeikis koos oma perega(?) parkis auto mu vanaema korteri elutuppa. Kordagi ei näinud ma selles probleemi, et auto ei peaks sinna ära mahtuma või kuidas see sinna sattuma peaks... Ja enamus unenäo ajast mõtlesin sellele, et ma ei mäleta, mis eelnevalt juhtus.

Kui nüüd kirja panna, tundub palju imelikum, kui hommikul ärgates arvasin. :D
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ronet » 03. Oktoober 2011, 20:20

Nägin mingit UNAIRED (?) Breaking Bad'i osa.

Spoiler :
Gus tahtis Mike tappa, kuid mees jõudis põgeneda. Walter ja Jesse duo sai kolmanda liikme.

Rohkem suurt ei mäleta.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Unenäod

PostitusPostitas Pixie » 05. Oktoober 2011, 09:58

Unenäos lugesin õppejõu e-kirja mu referaadi kohta. Üldiselt jäi rahule, aga kohati esines faktilisi vigu. Ja siis oli mul neet lõua ja alahuule vahelisel alal. Päris valus oli ja üritasin seda ära võtta.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Unenäod

PostitusPostitas Kermit » 05. Oktoober 2011, 10:28

Kirjutan ka paar elamust. Ma olen patsient, kel on diagnoositud insomnia. Vastavad uinutid mõjuvad kohati. Võin olla magamata päevi. Seejuures magama jäädes ma näen unenägusid ülimalt harva.

Üks öö ma aga nägin und, mis pani mind kellegi teise kehasse. Ma tundsin emotsioone ja tundeid, mis kuulusid ühele noormehele. Episoodid, mida läbi elasin, oli nt hommikusöök(mul oli blond ema, pikka kasvu isa, noorem õde ja vend, kes käisid koolis). Siis nt trepist ülesminek maja teisele korrusele. Maja ise asus kusagil eraldatud kohas, kuusemetsa sees. Veel on klipid auto tagaistmel kooli sõidust. Mina istusin taga, kõrvalistuja taga. Vend oli minu vasakul küljel ja õde istus juhi tagaistmel. Oli veel mõned hetked, kuid need on ähmased ja neid kirjeldada ma ei suuda. See oli emotsionaalselt hästi tugev unenägu :)

Lucid dreami ma pole näinud. Küll aga olen korra kogenud astraalkehasse sisenemist. Tugeva keskendumise järel tundsin, kuidas kuklas hakkas tekkima kõrge pinisev heli, mis muutus hetkega peaaegu kõrvulukustavalt valjuks. Nagu ülelaetud kondensaator teeb. Kahjuks see kogemus katkes sel hetkel, kui tundsin kukkumistunnet. Ehmusin ja olin jälle siin :)
Rohkem pole seda suutnud, kuna ei suuda lihtsalt piisavalt keskenduda.
Kasutaja avatar
Kermit
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 80
Liitunud: 17. Märts 2010, 23:28

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 08. Oktoober 2011, 12:44

Spoiler :
Pilt


:irw:
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas Pixie » 13. Oktoober 2011, 10:07

Paar päeva tagasi nägin jõuluteemalist unenägu. Olin vanalinnas, mis oli segu Tallinnast ja Tartust. Oli mingi valge hoone, kus toimus kas laat või näitus. Ülemisel korrusel kohtasin oma tädi, kes istus peolaua taga. Kutsus mind ka enda juurde. Just siis, kui sööma asusin, helises äratuskell.

Ja täna nägin, et olin haiglas. Esialgu vist aitasin kas patsientidega tegelada või kuidagi kolida. Igatahes hakati tegema igasuguseid imelikke uuringuid ning otsustati, et mulle peab operatsiooni tegema. Hea, et ma ei usu sellesse, et unenäod meile midagi "öelda" püüavad.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 14. Oktoober 2011, 12:08

Olin maanteel. Vasakul minust olid sõdurid ja tank. Järsku käis kõmakas ja üle minu pea lendas auto. Läksin teisele poole teed. Liikusin edasi. Nägin, et puid võeti üles. Kohtusin ema, vanaema ja teiste sugulastega.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist