Poliitikanurk

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas d4ncestyle » 25. Märts 2011, 00:05

tabav lause :D ja see videoklipp oli ka hea! nii ongi!
ps! äge avatar.
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas adi » 25. Märts 2011, 01:11

d4ncestyle kirjutas:Mõttetu värk see valimine. Ikka võidab see Usa häälekandja, sest valija on nii lolllllllllllllllll. Nah mina sain aru , et Ansip on mõttetu Brüsseli ori ja ta on juba Eesti riiki reetnud ja nagunii vana punane. Nüüs on ta meid jälle reetnud. Ainult valimiste ajal on ta krdi pede aktiivne. Ära ostetud kukk. Rikas rikkamaks ja vaene vaesemaks. Kas on oluline siis see , et rahvas sobrab prügikastides ja kuradi töötuid lurjuseid hulgub ringi ja kuritegevus kasvab või see , et jumala eest RIIK võlgades poleks. Siis nt lihtrahvale kuidas nad seal kuradi 60e/kg kalamarja õgivad, sp Savipäts seal pingviini paraadil ei käigi ja rahvast ei mõnita Näitab keelt
Ma ei näe kuidas meie riigi areng isegi on tõusnud selle Ansipi valitsuse aeg.


Toon sulle paar näidet.

20 aastat tagasi sai poest mitmeid elementaarseid toiduaineid ainult spetsiaalsete toidukaartide olemasolul ning max 1kg ühes kuus (suhkur, jahu, tatar jne.)

15 aastat tagasi said välismaal puhusereiseidel käia ainult väga üksikud inimesed. Keskmise eestlase sissetulekud võimaldasid maksimaalselt 2 päevast reisi Serena veeparki Soomes või bussireisi Ungarisse.

13 aastat tagasi sai peale soomes tuttavatel külaskäiku kadedusest unetuid öid veetud, meenutades nende elutoas nähtud AV tehnikat, nende köögis pesitsevat nõudepesumasinaid ja kümneid muid gadgeteid millele ma isegi rakendust ei teadnud ning iga peres oleva lapse isikliku arvutit, telekat, cd-playerit ja mängukonsooli. Rääkimata iga pereliikme oma värviliste logodega uhkest 21 käiguga jalgrattast.

Aastal 2011 ei pane keskmise soome inimese kodu enam kedagi ahhetama, me käime tihedamini Egiptuses snorgeldamas kui oma vanavanematel külas ning mul on kodus piisavalt ajaveetmise gadgeteid, et kindustada meelelahutus isegi dushi all olles. 21 käiguga jalgratas on ka.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas eerik » 25. Märts 2011, 01:16

d4ncestyle kirjutas:kuidas ma siis kirjandusvõistlustel sain käia, kui ma nii saamatu kirjutaja olen ja kuidas mul eesti keele eksamid olid 5. ja pmt max punktid. ma juba sp ei kirjuta õieti , et teile kallid semud rõõmu teha :D

Vau, sa oled vist enda klassi kõige tublim õpilane. Kindlasti on sul tütarlaste seas väga suur menu!
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Pixie » 25. Märts 2011, 02:06

Päris kõvad mehed koos, ma vaatan. :P
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas lostinthemist » 25. Märts 2011, 05:15

d4ncestyle kirjutas:kui sa arvad , et ma olen venku ,siis eksid.


Absoluutselt mitte keegi ei ole väitnud ega vähimalgi määral vihjanud, et oleksid venelane. Ära aja pada nüüd..
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas d4ncestyle » 25. Märts 2011, 12:19

adile ütlen ma niipalju , et mitte 1 mees ei saanud õllesaalis passida. kord ja disipliin oli olemas. nüüd on kõik kohad puha lojuseid täis. no ajad olid teised lihtsalt , sa vaata kuidas tehnika on viimasel a'la 50 a lihtsalt hyppeliselt arenenud. ja eerikule ütlen, et hmm... kas siis kui olid hea õpilane ja tark, kas siis sel ajal olid tüdrukute seas popp ???? kuidas sa neid kahte asja üldse seod??
ja UC ütlen, et ma sain teada palju uusi huvitavaid fakte ja yhega panin tõesti puusse. selle kütusevärgiga.

okei sina elad tallinnas ja seal on ju 1/3 eesti rahva populatsioonist, aga mis toimub väikestes kohtades ?? kas sa oled sellega kursis LINNAISA
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas d4ncestyle » 25. Märts 2011, 12:24

Näed Eerik isegi siin olen ma väga popp poiss. Kohe kui ma midagi kirjutan tuleb selline tagasiside, et vähe pole. Kahju, et te tütarlapsed pole :( niu-niu.
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas Ralf » 25. Märts 2011, 12:26

d4ncestyle kirjutas:okei sina elad tallinnas ja seal on ju 1/3 eesti rahva populatsioonist, aga mis toimub väikestes kohtades ?? kas sa oled sellega kursis LINNAISA

adi elab väikelinnas ja Tallinnast väga kaugel.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas d4ncestyle » 25. Märts 2011, 12:28

aga vihjasin ma kellegile kindlale seda lauset öeldes ?

seal oli, näed,selline vahe sees.

ma juba nägin, et PAIDES :D rääkisid oma fronne esimese tõmbega sisse :D
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas d4ncestyle » 25. Märts 2011, 12:36

olen ma teile rääkinud , et iroonia on vaimukuse madalam vorm.
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas Ralf » 25. Märts 2011, 12:39

Väga tubli, et märkasid... mõtlesin, et äkki talle ei meeldi, kui niiviisi avalikult ütled, aga sa tõid juba suure saladuse ilmale. ;-)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas d4ncestyle » 25. Märts 2011, 12:41

no ma sõidan nagunii täna paidest läbi, äkki trehvan teda :D
ja miks sa siis mulle ei kirjutanud ,et ei tohi öelda, see on saladus vms ;)
kui vaja kustutan ära
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas eerik » 25. Märts 2011, 12:49

d4ncestyle kirjutas:olen ma teile rääkinud , et iroonia on vaimukuse madalam vorm.

Ei ole rääkinud.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas d4ncestyle » 25. Märts 2011, 12:50

rääkisin just ju paar kommentaari tagasi, nüüd teate.
tarkusetera siia vaenulikku ühiskonda :)
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas adi » 25. Märts 2011, 13:07

d4ncestyle kirjutas:adile ütlen ma niipalju , et mitte 1 mees ei saanud õllesaalis passida. kord ja disipliin oli olemas. nüüd on kõik kohad puha lojuseid täis.



Et ennem Ansipi valitsust olid kõik korralikud tööinimesed, aga nüüd on kõik kohad töötuid lojuseid täis? Räägi mõne vene aega näinud inimesega näiteks kolhooside töökorraldusest. See oli tihti nii absurdne, et kõlab uskumatult. Ma ise mäletan kuidas viljakoristushooajal käisid purjus kombainijuhid poes viina järgi. Kombainiga. 3 meest kabiinis. Mitu korda päevas.
Ning see ei ole lihtsalt üksik näide, selline käitumine iseloomustas väga suurt osa tolleaegsest elukorraldusest (näiteks ei küsinud isegi 90'ndate keskel veel ükski poemüüja noore alaealise adi käest dokumente kui oli vaja poest paar pudelit õlut või pakk suitsu osta).

Kui sa oled kunagi näinud seda eestit ja võrdled meie praeguse eestiga siis tahaks igasugusele "muru oli vanasti rohelisem" ütlejale lihtsalt laksu vastu kukalt anda. Me oleme 20 aastaga teinud meeletu arengu. Peab olema loll ja pime, et seda mitte märgata.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 34 külalist