Raamatud

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas kbong » 19. Juuli 2010, 21:23

Ralf kirjutas:Hakkasin ka Faulkneri "Hälinat ja raevu" lugema, seni on muljed aga kehvapoolsed. :(


Eks ta ole. Hakkasin ise ka seda mingi 5 aastat tagasi lugema, peale ~25lk lõpetasin ja pole siiamaani enam kätte võtnud...
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 19. Juuli 2010, 22:20

kbong kirjutas:
Ralf kirjutas:Hakkasin ka Faulkneri "Hälinat ja raevu" lugema, seni on muljed aga kehvapoolsed. :(


Eks ta ole. Hakkasin ise ka seda mingi 5 aastat tagasi lugema, peale ~25lk lõpetasin ja pole siiamaani enam kätte võtnud...

Samas minategelane vist muutub raamatu kulgedes, seega tuleb lihtsalt ära kannatada, kuniks Benjy perspektiiv läbi saab...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas lostinthemist » 19. Juuli 2010, 23:12

Lõpetasin mõni päev tagasi Koji Suzuki "Ring"iga, mis on mul detsembrist saadik käsil olnud, kuid jäi sinnapaika kohutusliku kirjanduse pärast. Tõeliselt hea. Kui peategelane vaatas videot, siis mul käisid külmavärinad üle keha läbi.
Novelli lõpus oli järje "Spiral"i proloog, mis lõppes väga hea cliffhanger'iga ja tekitas küllaltki suurt huvi järje vastu.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Wisegirl » 20. Juuli 2010, 02:12

Avastan ema vana raamaturiiulit. James Fenimore Cooperi "Hirvekütt" ja "Viimane mohikaanlane" on loetud, ülejäänud kolme Nahksuka juttude raamatut kahjuks kodus pole, pean raamatukokku minema.

Vaatasin, et raamatukogudes on nad lasteraamatute all, ometigi julgen arvata, et osad stseenid on lastele vägagi võikad, ja filmina oleks kohe K-12.

Siiamaani on olnud hea lugemine. Indiaanlased on toredad, ja väga põnev on lugeda seiklusjutte. Tekib küll suur soov autoriga vaidlema kippuda, sest paljud inimkarakterite seletused (eriti "Hirvekütis") on kohati vastuolulised ja ebaloogilised.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 04. August 2010, 02:22

.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Kickflick » 04. August 2010, 15:28

Kuna raamatukogust ei osanud antud hetkel midagi eriti valida, võtsin samuti ema vanalt raamaturiiulilt ajaviiteks Markku Koski "Beatles: Ühe ansambli anatoomia". Suhteliselt vana raamat, kuid räägib päris huvitavalt neist ja muidu 60ndate kultuurist.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 04. August 2010, 15:43

Kickflick kirjutas:Kuna raamatukogust ei osanud antud hetkel midagi eriti valida, võtsin samuti ema vanalt raamaturiiulilt ajaviiteks Markku Koski "Beatles: Ühe ansambli anatoomia". Suhteliselt vana raamat, kuid räägib päris huvitavalt neist ja muidu 60ndate kultuurist.

Lugesin ka seda mitu aastat tagasi. Ei istunud kohe üldse nii palju kui mäletan, et kindlasti on paremaid raamatuid neist.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas CM-Girl » 04. August 2010, 16:57

Hetkel käsil raamat "1001 ööd" (esimene kahest).Enne lugesin läbi nostalgia mõttes "Naksitrallid",mõnus-lihtne lugemine. :P
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas IlseV » 06. August 2010, 23:32

Pilt

Natuke igav ja natuke huvitav. Kuna igasuguseid jutte on väga palju, siis suurt süvenemist vaja pole.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas CM-Girl » 11. August 2010, 15:13

CM-Girl kirjutas:Hetkel käsil raamat "1001 ööd" (esimene kahest)


+

"Hollywoodi pahupool:Filmistuudiote kokkumäng gangsteritega"
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Kickflick » 11. August 2010, 18:59

Peale biitlite raamatut lugesin läbi Hemingway romaani "Ja päike tõuseb.Fiesta." Muhedalt kirjutatud raamat, samas väga aktuaalsel teemal noorema põlvkonna peo, heaolu ja naudingute ihast.

Hetkel olen lõpetamas aga Daniel Quinni raamatut "Ishmael. Mõtte ja meele rännak" Mind blown.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 12. August 2010, 02:10

Hakkasin teist korda lugema Koushun Takami "Battle Royale"i ja olin jõudnud ära lugeda umbes 100 lehekülge, kui üks sõbranna pani selle pihta minu käest ja hakkas ise lugema seda.
Nüüd aga võtsin käsile Haruki Murakami novelli "Norwegian Wood."
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Ralf » 18. August 2010, 19:36

Dean Koontzi "Intensity"-st sai esimene pool läbi loetud. See on siis minu jaoks kolmas Koontzi raamat ja mul on raske mõista, miks teda kiputakse vaese mehe Stephen Kingiks nimetama, oskab teine kirjutada küll ja erinevalt Kingist ei ole tema raamatud tuhat lehekülge. :D Nauditav rämpskirjandus. Tekkis tahtmine ka "High Tension"-it uuesti vaadata. Kui ma nüüd mööda ei pane, siis Koontz kaevas tolle filmi teinud inimesed kohtussegi, kuna lugu on lihtsalt naeruväärselt sarnane tema raamatule. Nii ta on, jah...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Kickflick » 22. August 2010, 14:41

Stephen Kingi "Misery" sain mõni päev tagasi loetud. Väga põnev, kõhedust tekitav ja ootamatu sündmustikuga romaan oli. Lähiajal vaatan filmi ka kindlasti.

Eile alustasin aga D.H. Lawrence'i raamatut "Lady Chatterley Armuke".
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 23. August 2010, 20:00

Lugesin Arvo Valtoni valitud teoste I osa ning sh ka novelli "Rohelise seljakotiga mees".
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

cron