Kool

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas CM-Girl » 01. September 2010, 19:58

Aktus nagu aktus ikka,alustasime hümni laulmisega.Pärast siis läksime mõisahoonesse.Umbes tund aega jutustas õps ja siis viis ekskursioonile.Ilus looduskaunis koht vähemalt. : )
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 01. September 2010, 20:15

CM, kus õpid? Vbl sa oled rääkinud ka, aga mul ei tule ette lihtsalt praegu... :$
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Ralf » 01. September 2010, 20:21

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:CM, kus õpid? Vbl sa oled rääkinud ka, aga mul ei tule ette lihtsalt praegu... :$


CM-Girl kirjutas:Lääne- Viru Rakenduskõrgkool mind ees ootamas.


;-)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas CM-Girl » 01. September 2010, 20:22

Ralf juba vastas . Kaubandusökonoomika siis erialaks . ;-)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas LiveForThis » 01. September 2010, 20:37

Forza kirjutas:Kaksikud, miks te õigel ajal kohale ei tule? Jube piinlik oli.
Aktus oli üle prahi, tho. Nalja sai


Piinlik?
No buss jäi hiljaks või siis meie jäime bussi jaoks hiljaks.
Aktus oli tõesti kena. Veidi huumorit, laulu, kõnet ja muud asjalikku - mida veel tahta ;-)
Sillarti suhtumine on üsna hirmutav, aga samas otsekohene. Eks see tuleb pigem kasuks kui kahjuks. :P
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas raiz » 02. September 2010, 19:51

9. klass läheb nüüd siis. :pööritus:

EDIT: E-kooliga seoses - on teil ka imeliku kujundusega, mis raiskab kohutavalt aega ning ei saa mitte midagi aru sellest?! :?
raiz
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 214
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 18:32

PostitusPostitas ZeMonsta » 02. September 2010, 22:30

Tark mees taskus (ehk siis ÕIS) ütleb, et homme tuleb lõpuks sammud kooli poole seada - tervelt 1 loeng toimub. Ja mul on selline karvane tunne, et ka selles pole väga vaja kohal käia, vahest siis, kui reedeti midagi paremat teha pole.
Järgmisest nädalast läheb suurem trall lahti ning alles oktoobris loksub kõik lõplikult paika, senimaani paistab tunniplaan inimlik. (Y)

Aga eks varsti saab täpsemalt teada.
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

PostitusPostitas Rain » 02. September 2010, 23:45

raiz kirjutas:E-kooliga seoses - on teil ka imeliku kujundusega, mis raiskab kohutavalt aega ning ei saa mitte midagi aru sellest?! :?

Jep, kõigil on see. Meil juba esimesel koolipäeval enamus õpetajaid halasid, et ei oska sellega midagi teha ja esmaspäeval tuleb neil e-kooli koolitus. Praegu oleks suht hea puududa, mõned õpetajad ei oska mitte tuhkagi selle e-kooliga teha. :))
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas CM-Girl » 03. September 2010, 17:21

E-kooli meil ei eksisteeri kui nii öelda.IVA siis põhiline koht kus töid üles riputada ja vaadata õppematerjale.
Tänased viimased tunnid ( 4 tundi ubes suhtlemisõpetust) olid üpris huvitavad,viskasime lõngakera ja rääkisime oma headest oamdustest,mingi hull pundar tuli. : D Pikkuse(eelviimane)) ja vanuse(kolmas) järjekorda tuli võtta.Et jah,päris huvitav.=D

Reeded hakkavad vabad olemas.Jess.Ainus päev kui kaua saan magada.Laup. ja pühap. tööpäevad.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas lostinthemist » 03. September 2010, 21:03

Nüüdsest olen Tartu Maaülikooli rebane, hakkan õppima majandusarvestust ja finantsjuhtimist. Seni on olnud ainult üks kahetunnine loeng, täie tuuriga hakkavad õpingud järgmisest nädalast pihta. Asjaolu lihtsustab natuke see, et Tamme gümnaasiumis olid majanduse kursused, mida läbisin.
Reedeti on samuti vabad päevad.
Lisaks sellele hakkan Tartu Ülikoolis jaapani keelt õppima nn külalisüliõpilasena. Esimeses tunnis sai käidud ja kuna ma olen hiragana tähti varem iseseisvalt õppinud, julgen tunnistada, et mõni hetk hakkas tunni ajal isegi igav. 8)
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas IlseV » 03. September 2010, 21:23

AvP_75 kirjutas:Lisaks sellele hakkan Tartu Ülikoolis jaapani keelt õppima nn külalisüliõpilasena. Esimeses tunnis sai käidud ja kuna ma olen hiragana tähti varem iseseisvalt õppinud, julgen tunnistada, et mõni hetk hakkas tunni ajal isegi igav. 8)


Umbes kuna sa ennast sellele kursusele registreerisid? Sest kui ma jõudsin arusaamisele, et Tartus on ka võimalik jaapani keelt õppida, oli 50 kohta juba täis ning 40ga midagi järjekorras ootamas.. :S

Igapäevaselt on endal samuti reeded vabad, nädala algus peaks see-eest aga üsna vastupidiseks kujunema.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Rain » 03. September 2010, 22:38

Mul vend käib ka Tartu Maaülikoolis. ^^

Aga jaapani keel... raskeks ei lähe?
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas ZeMonsta » 04. September 2010, 11:52

IlseV kirjutas:
AvP_75 kirjutas:Lisaks sellele hakkan Tartu Ülikoolis jaapani keelt õppima nn külalisüliõpilasena. Esimeses tunnis sai käidud ja kuna ma olen hiragana tähti varem iseseisvalt õppinud, julgen tunnistada, et mõni hetk hakkas tunni ajal isegi igav. 8)


Umbes kuna sa ennast sellele kursusele registreerisid? Sest kui ma jõudsin arusaamisele, et Tartus on ka võimalik jaapani keelt õppida, oli 50 kohta juba täis ning 40ga midagi järjekorras ootamas.. :S

Igapäevaselt on endal samuti reeded vabad, nädala algus peaks see-eest aga üsna vastupidiseks kujunema.

Reeglina on nii, et kui ained registreerumisele avatakse, läheb kohe võidujooks lahti ning keelerühmad saavad alati kiiresti-kiiresti täis. Tuleb osata hoolikalt ajastada.

AvP_75 kirjutas:Nüüdsest olen Tartu Maaülikooli rebane, hakkan õppima majandusarvestust ja finantsjuhtimist.

Rain kirjutas:Mul vend käib ka Tartu Maaülikoolis.

Ahsoo, ma ka seal. Kuid, nagu meile ikka ja jälle korratakse, on see Eesti Maaülikool (EMÜ), mitte Tartu. Samas tunnevad paljud seda siiamaani EPA nime all, nii et ega erilist vahet ole.
AvP_75 kirjutas:Asjaolu lihtsustab natuke see, et Tamme gümnaasiumis olid majanduse kursused, mida läbisin.

Hah, ma käisin ka Tammes. Olid ajad, olid ajad. :))
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

PostitusPostitas kbong » 04. September 2010, 13:53

Ma olen tänaseks kolme erineva kõrgkooli maitse suhu saanud ja võib öelda, et see Maaülikool on neist kõige madalama tasemega. Minu jaoks oli ikka täielik müstika, mis seal toimus. Aga... palju õnne?
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 04. September 2010, 14:07

kbong kirjutas:Aga... palju õnne?


:D:D
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist