Gérard Depardieu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Gérard Depardieu

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:25

Gérard Depardieu
Châteauroux, Prantsusmaa (27.12.1948)

Gérard Depardieu on üks kuulsamaid Prantsusmaa näitlejaid. Ta on 14 korda kandideerinud kodumaa parimaks näitlejaks, kuigi on vaid kahekordne laureaat. Korra on ta kandideerinud ka Emmyle, kahel korral Euroopa Filmiauhinnale. Tema auhinnakappi täiendab ka filmi "Roheline kaart" eest võidetud Kuldgloobus.
Enda näitlejakarjääri alustas ta küllaltki noorena rändteatris. Samal ajal tegi ka mõned väikesed kinorollid.

Depardieu läbilöögifilmiks tõusis 1974. aasta linateos "Les Valseuses" ja peale seda kasvas tema populaarsus kodumaal meeletult. Kaheksa- ja üheksakümnendatel sai Depardieu'st üks juhtivaid prantsuse näitlejaid ning sel ajal võitis ta ka kaks korda prantsuse parima näitleja tiitli (filmide "Le Dernier métro" ning "Cyrano de Bergerac" eest).

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 28. Oktoober 2006, 21:35

Suhteliselt hea mulje on mees jätnud siiamaani. Kui ta mängib komöödiates, siis on tal selline mõnus oss nägu, nagu näiteks Asterix ja Obelix.......
Kui ta aga mängib mingit tõsisemat tegelast, siis on ta samuti huvitav. Nagu näiteks Jean Valjean in Les Miserables või siis Vidocq.
Üldiselt kokku võttes selline mõnusalt muhe näitleja, keda vaataks igal ajal...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Pixie » 03. Juuni 2007, 19:25

Ei tea,mulle ei meeldi. :?
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Gatito » 05. Veebruar 2008, 21:11

Seni on ta mulle igas filmis suht meeldinud, mida näinud olen. Kõige paremini on meelde jäänud "Õhtusöök lollidele", mida päris mitu aastat tagasi näidati.. Kahjuks ei ole see eriti populaarne film, nii et teist korda ei ole mul õnnestunud seda näha. Obelixina oli ta ka päris hea..
Soojust, värve, rõõmu, vabadust
Kasutaja avatar
Gatito
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 58
Liitunud: 31. Jaanuar 2008, 20:05
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 06. Veebruar 2008, 14:31

Ta on vaieldamatult hea näitleja kui suudab ona üsna silmatorkavast füüsilisest "tüübist" välja mängida. ta peab rõhuma näoilmetele ja hääletoonile rohkem kui tavalisema välimusega näitleja, ma arvan. eks ta muidugi ole ka tüüpkaraktereid mänginud....aga samas teisalt , prantslased kipuvad teda absoluutselt igasse oma filmi toppima.
mul meenub kunagine artikkel postimehes et ta sõitis Pariisis mootorrattaga niimoodi et lendas kiiver ees bussipeatuse klaasi sisser.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Weirdo » 06. Veebruar 2008, 16:48

Alati sümpaatse mulje jätnud näitleja. Siiski olen suhteliselt väheseid tema filme näinud otsast lõpuni.
Aga üks film, kus ta mulle eriti meeldib, on komöödia "The closet". (ei mäleta, kuidas nad selle eesti keelde tõlkisid). Esimesel korral sattusin juhuslikult vaatama ja vaatasin lõpuni. Kui jälle näidatakse, vaatan tõenäoliselt uuesti. Prantslaste komöödiatele on omane selline totralt naljakas "õhustik", keeratakse asju üle vindi jne. Depardieu oli antud filmis lihtsalt suurepärane! See karakter oli minu jaoks kõige naljakam kogu filmis. Need armunud pilgud (mees)kolleegi suunas..ja roosa kampsun.. :D
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28


Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron