Johnny Depp

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee näitlejate kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Brynety » 25. Juuni 2006, 22:20

ma teaan et see küsimus on nõme, aga lihtsalt ma ei tea keegi enam eriti ei räägi siin foorumis võrreldes sellega mis oli mõni nädal tagasi !;D
mina olen. olen olen. olen mina
Brynety
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 83
Liitunud: 20. Mai 2006, 18:08
Asukoht: Eesti.

PostitusPostitas filmipoiss » 25. Juuni 2006, 22:25

liiga pull vana jou____??? :twisted: :twisted:
filmipoiss
Bännitud
Bännitud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 25. Juuni 2006, 21:54

PostitusPostitas Weirdo » 26. Juuni 2006, 12:28

ma teaan et see küsimus on nõme, aga lihtsalt ma ei tea keegi enam eriti ei räägi siin foorumis võrreldes sellega mis oli mõni nädal tagasi !;D


Eh, vaevalt kõik hakkavad uuesti seda teksti panema, mis siin oli :P Tema naise kohta jne. jne.
Aga teoreetiliselt võib ju filmid küll uuesti panna. Mis Johnny filme keegi näinud on ja mida arvatakse :)
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LadyBug » 26. Juuni 2006, 18:40

Ma mõltesin sama, aga nagu näha kui juba mainida natukenegi seda millest enne juttu oli siis karatakse kõrri :?
aga jah üldiselt kui rahvas viitsib siis miks ka mitte.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Edvard » 28. Juuni 2006, 02:45

Inimestel peab vist ikka väga igav olema, kui vöetakse üks isik,keda absoluutselt ei tunta endale mingiks ebajumalaks. Jumal küll, elage oma elu, mis kurat te nokite seda deppi kogu aeg, ta on inimene nagu iga teine. Ma saan aru,et fännama peab kedagi öudsalt, sest ta on nii sex ja mida iganes, aga see ületab juba kõik piirid. Get a life god dammit
Edvard
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19. Mai 2005, 20:21
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitas Weirdo » 28. Juuni 2006, 12:51

Irv :D Ei ole väga igav, aga mul on kaks isikut, kellest väga lugu pean (sh. Depp) ja kahjuks neid ise ei tunne. Aga pole mingit seost välimusega või mingi sex-olemisega, vaid olemusega/isiksusega. Ei suudaks kedagi pikalt ja andunult välimuse pärast fännata.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LadyBug » 28. Juuni 2006, 14:24

Edvard kirjutas:Inimestel peab vist ikka väga igav olema, kui vöetakse üks isik,keda absoluutselt ei tunta endale mingiks ebajumalaks. Jumal küll, elage oma elu, mis kurat te nokite seda deppi kogu aeg, ta on inimene nagu iga teine. Ma saan aru,et fännama peab kedagi öudsalt, sest ta on nii sex ja mida iganes, aga see ületab juba kõik piirid. Get a life god dammit



ohhoooo...tutvusta mulle ka seda/neid Isikut/Isikuid, kellele on võhivõõras inimene ebajumal!....see on küll jah väga huvitav ja kummaline asi..
Depp on tõepoolest kah inimene nagu iga teine, ainus vahe on see et ta on kuulus.
Noh ja vb ta ei ole kah nagu iga teine, sest öeldakse ju et iga inimene on omamoodi ja ainulaadne...aga ma ei tunne Mr. Deppi isiklikult, seega ei saa ma midagi enamat ta kohta öelda.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas meinteil » 29. Juuni 2006, 21:48

ojaaaa... see depp on kohe nii popp ma vaatan.
aga noh...minu jaoks on ta ebasümpaatne, ei meeldi absoluutselt. fuck you depp and sparrow.
"No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore I am no beast."
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

PostitusPostitas Ralf » 29. Juuni 2006, 23:07

Tore, et tal ühegi žanriga probleeme ei ole. Ta meeldis mulle väga "Secret Window's" ja paljudes teisteski filmides, kuigi "Pirates of..." roll oli tal küll veidi naeruväärne ja ta poleks minu arvates Jack Sparrow'i osaga nõustumagi. Üldiselt on väga andeka mehega tegu.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas V » 30. Juuni 2006, 01:33

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Priit » 30. Juuni 2006, 01:35

Esimest korda ütled ju seda. :shock:
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas V » 30. Juuni 2006, 01:38

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Ralf » 30. Juuni 2006, 01:53

V kirjutas:
Fletchu kirjutas:Tore, et tal ühegi žanriga probleeme ei ole. Ta meeldis mulle väga "Secret Window's" ja paljudes teisteski filmides, kuigi "Pirates of..." roll oli tal küll veidi naeruväärne ja ta poleks minu arvates Jack Sparrow'i osaga nõustumagi. Üldiselt on väga andeka mehega tegu.
MITU KORDA MA PEAN ÜTLEMA,ET MEES MÕTLES SPARROW KARAKTERI ISE VÄLJA NING PEAB SEDA KA OMA PARIMAKS SAAVUTUSEKS,SELLE KÕRVAL,ET TA JUMALDAB JA NOSTALGITEB SELLE KARAKTERI JÄRGI.

See näitab vaid,kui suured deppi nautijad te olete.Ei tea mitte kui midagi tema filmimaailmaga seotud asjadestki.(loomulikult öeldes TE,ei mõtle ma kõiki)

Kodanik V(aimuhaige)...
Kas siis ei võigi karakter minu silmis naeruväärne olla, kui Depp selle ise välja mõtles?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Robert » 30. Juuni 2006, 09:25

Sa V oled segane või? Kui sa lugeda ei oska, siis ära parem kommenteeri. Ta ütles minu arvates, ta ei öelnud Deppi arvates.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas V » 30. Juuni 2006, 10:48

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

EelmineJärgmine

Mine Näitlejad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist