Supernatural

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Spellbound » 30. Detsember 2009, 17:49

Terminator Salvationiga seoses avastasin, et Supernaturali üks produtsentidest on lavastaja McG ise. Siis hakkasin märkama et TS-i kinematograafia on küllaltki sarnane sarja omaga. Sarja atmosfääriga sobib see aga ideaalselt kokku. Ei tea kas 6. hooaeg näeb ka ilmavalgust? Loodab. Mida rohkem, seda uhkem.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas JazZ- » 31. Detsember 2009, 15:40

Spellbound kirjutas:Ei tea kas 6. hooaeg näeb ka ilmavalgust?

That's The Ultimate Concern!

Anywho, sai just tsipa esimest hooaega meelde tuletatud ja see on ikka palju-palju hardcore'im, kui viies. Täitsa igatsen neid 'uus linn -uus koletis' stiilis episoode. :(

Pilt
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 31. Detsember 2009, 16:47

Tahan ka tagasi neid aegu. Viimasel ajal täiega mõelnud, et see sari on ikka alla käinud ja päris korralikult. Muidugi sari meeldib endiselt, vaatan edasi igal juhul ja julgen ennast seriaali fänniks ka pidada (esimesed hooajad jäävad meile siiski alles ju, hehe), kuid see viienda hooaja koomiline suund tekitab vahepeal ikka nõmeda tunde küll, et kuidas saab üks sari nii hullult transformeeruda (tho, Supernatural'i huumor on väga top-notch). Neljas hooaeg mulle meeldis - väga. Üleminek monster of the week teemalt muudele süžeeliinidele, mida jätkus mitmeks osaks oli tegelikult väga sujuv ning jälgida oli tohutult põnev. Tegelikult oli korralikku süžeearendamist näha juba kolmanda hooaja lõpus, kui õigesti mäletan.

Loodan lihtsalt, et edaspidi pannakse pigem rõhku põnevusele ning tehakse rohkem osasi nagu "Abandon All Hope". Hooaja algus tõsisemate osadega oli ju ülikõva? JazZ-, nõustud raudselt. Me nägime ju lausa ühes osas tulevikku ning seda, kui hulluks see kõik seal minna võib. Kui neil on pooleli selline jõhker maailmapäästmise lugu, siis ei tohiks teha niimoodi, et teevad 4 episoodi naljategemist ning siis ühe episoodi põnevust, millega arendatakse lugu edasi.

Ja kuuendat hooaega mina ei taha, kui Kripke't puldis pole. Kui ta on öelnud, et ta on algusest peale plaaninud seda seriaali viie hooaja pikkust (aga ma olen kindel, et neljandat-viiendat hooaega ta küll alguses sellisena ei plaaninud), siis pole kuues absoluutselt vajalik. Muidugi ma tahaksin ikka selle sarja uusi osasi vaadata, aga lihtsalt ei tahaks, et see sari totaalsesse auku kukuks ning äkki üleüldse poole hooaja pealt canceli saaks. Selline asi on kõige nõmedam lõpp misiganes seriaalile.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Ralf » 31. Detsember 2009, 16:55

"The X Files"-i fännibaas nimetab neid iseseisvaid kolliosi "monster of the week" episoodideks ja igas mõttes ei suutnud ma seda sarja pärast viiendat-kuuendat hooaega nende kadumise pärast üldse seedidagi. Viimastes hooaegades oli võib-olla 2-3 väga head monster of the weeki. Tegelikult ma arvan, et "Supernaturali" puhul meeldiksid mulle korralikud storyline'id jälle rohkem, sest vähemalt kirjutustasemelt pole need esimese hooaja kollikad kõige paremad. Näiteks see putukate oma? Putukad tulevad, nad peavad öö läbi majas vastu pidama, hommik tuleb. Vsjo.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas JazZ- » 31. Detsember 2009, 20:40

Ralf kirjutas:Näiteks see putukate oma? Putukad tulevad, nad peavad öö läbi majas vastu pidama, hommik tuleb. Vsjo.


Mnja, "Bugs" oli vist üldse "Supernatural'i" esimese hooaja kõige nõrgem osa (ja nii palju, kui ma IMDb'st kommentaare olen lugenud, siis pole see ainult minu arvamus). Ja tuleb tunnistada, et "Charmed'i" wendigo omas "Supernatural'i" oma ära. Samuti mingeid väga suuri twiste sellistel kolliosadel üldiselt ei olnud. Sest tõesti, on väga raske ette aimata, kas Sam ja Dean jäävad ellu või mitte. Siiski, sellest kõigest hoolimata, on esimestel hooaegadel juures selline seletamatu "Supernatural'i" feeling.

Garli kirjutas:JazZ-, nõustud raudselt.

Kusjuures olen üldse enam-vähem terve Garli postitusega nõus, nii, et väga pikalt ise juurde jaurama ei hakkagi.
Ainult nende 'naljategemise' osade kohta veel nii palju, et Kripke ise ütles, et nende eesmärgiks on hoida kogu värki väga masendavaks minemast. Ja let's face it, "Changing Channels" ei olnud viga, (kuigi ma ei usugi, et see naljategemise kohta käiv jutt otseselt sellele osale suunatud oli.)

Sellega, et "Supernatural" veel tipus olles ära tuleks lõpetada, olen ka nõus. Samas huvitaks mind siiralt, millest kuues hooaeg üldse rääkima hakkaks. Kui viies on põhimõtteliselt stiilis "What's happening, Sam?" "Nothing, just the end of the world," siis olen ma kindel, et selle 'end of the world'iga' saab viiendas hooajas ühele poole, lisaks on Sam'i ja Dean'i omavahelised suhted juba nagunii täielikku pinge haripunkti viidud. Tähendab, kui nad juba apokalüpsiseni on jõudnud (mis on, well, kinda HUGE), siis millega nad suuruselt selle üle trumpaks? Eeldusel muidugi, et kõik läheb hästi ja maailm täielikust hävimisest päästa õnnestuks. Vastupidisel juhul pole eriti muud võimalust, kui Sam'i ja Dean'i liitumine Firefly meeskonnaga, et siis teised planeedid deemonite ja wendigode käest päästa.
Pilt
"We were waiting for you, pals."
Pilt
"Awesome."
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas heyly25 » 01. Jaanuar 2010, 17:40

Lemmik osa 4.1, kus Dean hauast välja ronib.

Nähtud kõik hooajad, kuni siis 5.10ni. Sain ikka pahaseks küll, kui 5.11 jaanuarisse lükati. Natuke veel oodata.
Olen juba vanake ka, et sry kui kõike õieti ei mäleta :)), et ärge siis närige :))
Dean ja Sam on minu lemmikud nagu vast kõigil lemmik näitlejad Supernaturalis, meeldib nende omavaheline tasakaal, üks täiustab teist. Dean oma kohatute ütlemistega, suu purksi täis ja Sam tagasihoidliku mõistuseinimesena. :)
Miski ei tule elus lihtsalt.
Kasutaja avatar
heyly25
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 24. Detsember 2009, 22:29
Asukoht: Arvuti taga

PostitusPostitas JazZ- » 01. Jaanuar 2010, 18:37

Sam ja Dean on vinged vennad küll ja "Supernatural'i" vaatamine oleks ikka päris raske ju, kui Sam ja Dean tegelastena ei meeldiks. Siiski, näiteks neljandas hooajas, hakkas Sam mulle juba üsna närvidele käima. Anyways, võttis ta õnneks ennast viiendaks hooajaks ilusti kokku ja on jälle Sammy the Sam.

Pilt
Pilt
"Sorry, pal, I only give high twos."

Anyways, Castiel on ka päris muhe tüüp. Misha Collins aka The Enlightened One on päris elus väga hea huumoriga. (Y)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 02. Jaanuar 2010, 06:43

Castiel on parim.

http://11.media.tumblr.com/tumblr_kvj8n ... o1_500.png <- võib sisaldada kellegi jaoks spoilereid.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas LiveForThis » 02. Jaanuar 2010, 15:10

3. hooaja 11. osas "Mystery Spot`is" ilmus taas vana hea Trickster. Ma juba enne aimasin, et ta tuleb veel tagasi. Time loop on igal pool oodatud nähtus või nagu Dean`ile meeldis korrutada:"Like a Groundhog Day" :P
Aga samas ükski ei osa ei ole lihtsalt niisama, vaid arendatakse vendade pingestatud suhet. Elu ilma Dean`ta ja missugune see Sami jaoks on. Huvitav stsenaarium selleks puhuk. Trickster poelgi nii halb kui välja paistab.

12. osa "Just in Bello" arendas hullult Sami saatust edasi. Uue liidri tulekuga tähendab see siis kolme osapoolt? Erapooletud, Sami ja uue liidri pooldajad. Ju siis. Ei oota, 4. pool on ju ka. Selleks on Ruby ;-) Aina mitmekülgsemaks kisub. Uus liider ja süütu nahas? Noh, nii peabki.

13. osa "Ghostfacers" oli päris andekas vaheldus. See osa on ka võib olla omamoodi Special Episode. Kari nohiklikke tondipüüdjaid ning Sam ja Dean nõutute nägudega pealt vaatamas. Ehtne kuld! Eriti hea oli lõpp, kus vennad Ghostfacerite salvestust vaatasid ja neil naha üle kõrvade
tõmbasid.

Aina paremaks läheb. Tahaks juba edasi vaadata. Aga nüüd lähen hoopis suusatama. Viimane aeg meelde tuletada.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 04. Jaanuar 2010, 18:29

See on lihtsalt nii haige, kui hirmutav Dean mustade silmade ja grimassitava näoga välja näeb. You are going to die. This is what you gonna become!
Vanemate hooaegadega uuematele järele jõudes tuksub alateadvuses alati mõte, et ükskõik, mis ka juhtuks vennad ei saa kuidagimoodi surma, sest muidu poleks ka järgnevaid hooaegu :), aga Supernatural suudab süžeekäike nii osavalt varjata, et vaevalt suudab keegi aimata, kuidas vennad ühest või teisest situatsioonist pääsevad. Lõpptulemus on küll teada aga see, mis jääb vahepeale paneb olukorda, kus on võimatu arvata, kuidas SPOILER
Dean põrgust pääseb

Ootan kannatamatult, et 4. hooaeg juba saabuks. 3. lõppes sellise pauguga, et hakkas kohe kahju, et polnud varem 4. hooaega muretsenud. Muidu oleks kohe edasi vaadanud.
Let`s kill some evil sons of bitches and raise a little hell. Hell jeah 8)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 04. Jaanuar 2010, 19:52

Hehe, jõudsitegi seriaali kliimaksini. Vähemalt minu jaoks on kolmanda hooaja finaal ning ootusärevus seoses neljanda hooaja premiere'iga parimad asjad, mida ma seoses selle seriaaliga kogenud olen.

Pilt
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas LiveForThis » 04. Jaanuar 2010, 19:58

Tore kui on olemas sari, mida saab innukalt oodata ja vaadata. Keeps me going 8)
3. hooaja lõpp oli igas mõttes üllatav. Nii Sami kui ka Deani seisukohalt. Deani saatuse suhtes ei olnud mul enne eriti kahtlusi, sest teadsin, et midagi selle võla suhtes ikkagi tehakse. Midagi üllatavat. Ja nii juhtuski. Lilithi nõrkusehetk oli mõnus... ;-)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas JazZ- » 04. Jaanuar 2010, 21:33

Level kirjutas:Castiel on parim.
http://11.media.tumblr.com/tumblr_kvj8n ... o1_500.png <- võib sisaldada kellegi jaoks spoilereid.


Hahahaa :irw: !


LiveForThis kirjutas:Lilithi nõrkusehetk oli mõnus...

Imo, oli see rohkem Sam'i tugevushetk, kui Lilithi nõrkushetk. ;-)

Anyways, kuna ma tegelikult väga pikaajaline "Supernatural'i" vaataja ei ole, siis mingit pikka neljanda hooaja ootust kui sellist ei olnudki (või vähemalt mitte kolme kuu pikkust ootamist). Ja kuna, ee, poolkogemata sai "Supernatural'i" kohta YouTube'i videosid vaadates ikka aeg-ajalt peale juhtutud sellistele video pealkirjadele nagu
Dean's death
(mida ma siiski õnneks ette vaatama ei hakanud), siis ei saa öelda, et kolmanda hooaja lõpp või neljanda algus väga üllatuslikud oleks olnud. Siiski, hoolimata sellest, et põhiline nende kohta teada oli, olid nii kolmanda hooaja finale kui ka neljanda avalöök minu arvates ikkagi üsna vägevad. Nii, et "Supernatural'ile" kiitos, et sisutwistid ainuke asi pole, mis sarja vaadatavaks teeb. (Y)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 05. Jaanuar 2010, 18:42

Castieli saabumine pani maa värisema ja aju pingest lõhkema. Nii eepiline lihtsalt 8)
Ruby: See on kosmilise jõuga deemonitest võimsam olend. Sel hetkel mõtlesin wtf see siis on ja miks Deaniga nii juhtus. Sami oskused panevad aluse arvatavasti sellele, mis laadi missiooni nimel Dean pääses. Castielist saab siis pidev vendade kamraad? Lisaks kahele üha sarnasemaks muutuvale vennale kõigevõimsama poolt saadetud sõdalane, kelle tutvustus oli sama värske ja tugev kui seda oli yellow eyes demoni esmakontakt vendadega.
Pealkirja moonutamine iga järgneva hooajaga (Y)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 05. Jaanuar 2010, 18:50

Kas ma olen ainuke siit, kes fännab Supernaturali kõrvaltegelasi rohkem kui Sam'i ja Dean'i? Castiel, Bobby etc? Nagu Buffy'ga oli.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist