Ment

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ment

PostitusPostitas Rasmus » 11. September 2012, 13:49

Ment
Ment (2012)

Komöödiasari "Ment" on humoorikas võtmes lugu ühe tavalise politseiniku – Mendi – argielust. Sari käivitub hetkest, mil ametikõrgendust lootnud ja selles kindel olnud Ment (Ago Anderson) saab teada, et tema asemel läheb paremale ametikohale hoopis Mendi kauaaegne patrullipartner, keda peategelane kunagi kõrgelt hinnanud pole. Asi muutub eriti kriitiliseks siis, kui kohale jõuab ka Mendi uus partner, kelleks osutub vigast eesti keelt rääkiv vene naine ("Tantsi tagumik trimmi" saatest tuttav Anna Jankelevitš). Lisaks pingetele ametipostil pole Mendi elu ka kodus lillepidu - naine näägutab, poeg on mõttetu teismeline ning korter viletsavõitu. Kogu selle muserdava olukorra pöörab aga põnevalt helgemaks üks uskumatult keerukas kriminaalasi, mida asub salaja uurima ka Ment.

Sarjas "Ment" mängivad Ago Andersoni ja Anna Jankelevitši kõrval veel Egon Nuter, Külli Reinumägi, Meelis Rämmeld, Marika Barabantšikova, Martin Algus, Vallo Kirs, Jaanus Mehikas, Leida Rammo, mustkunstnik Charlekas ja mitmed teised näitlejad ning avaliku elu tegelased. Vaatamata sellele, et tegu on komöödiasarjaga, näidatakse kõike politseisse puutuvat usutavalt ja suhtutakse politseinike töösse suure lugupidamisega. Huumor koorub tihti välja just vastandlikest olukordadest, millesse sarja peategelased satuvad – siiras soov abistada võib vahel põrgata inimeste eelarvamuste ja mõistmatuse vastu.

"Ment" on supersari kõigile neile, kes jumaldavad situatsioonikoomikat ja head nalja ning on valmis argisekeldusi läbi huumoriprisma vaatama.

http://www.tv3.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Ment

PostitusPostitas damon » 11. September 2012, 14:00

Esimene osa oli küll lahja.
Loodan, et tegemist oli lihtsalt sissejuhatusega ja läheb paremaks aga praegu oli liiga vähe nalja.
Igav, veniv ja huumorivaene.
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Ment

PostitusPostitas brixxx » 12. September 2012, 14:10

Esimest osa ma paraku ei näinud, olin siis teatris, aga reklaami vaadates ei tundu eriti huvitav ja tundub lausa labane, eriti Ago Andresoni tegelaskuju paariline tundub väga ebsümpaatne ja labane tegelaskuju. Ja tundub, et seriaalis väga häid näitlejaid ka ei mängi.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Ment

PostitusPostitas Spellbound » 12. September 2012, 15:40

Muidugi kui niivõrd palju "tundub" midagi, siis kuulutaks kohe pankroti välja. Äkki vaataks enne ära ja siis ei "tundu" enam nii palju.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Ment

PostitusPostitas damon » 13. September 2012, 11:41

Spellbound kirjutas:Muidugi kui niivõrd palju "tundub" midagi, siis kuulutaks kohe pankroti välja. Äkki vaataks enne ära ja siis ei "tundu" enam nii palju.


Tundub, et ma jagan sinu arvamust. Filmifriikidena peaksime ammu juba teadma, et traileri/reklaami järgi ei saa millegi üle otsustada. Kuld võib osutuda sitaks ja ka vastupidi.
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Ment

PostitusPostitas brixxx » 29. Oktoober 2012, 13:58

Olen poolikult neid osi vahel vaadanud, aga paraku ei kutsu need üldse vaatama, et peaks ka esmaspäeval ka midagi telekast vaatama. Minu teleka vaatamise nädal hakkab teisipäevast ''Süvahavvaga''.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Ment

PostitusPostitas Kermit » 01. November 2012, 11:37

Sel hooajal olen võtnud ülesandeks veidi koduseid sarju vaadata. Nagu eelpool öeldi, siis treileri põhjal ei saa midagi väita. Ma usun selle väite paikapidavust ka poolikult vaadatud filmide/sarjade arvustuse kohta.

Tegelikult on suur haruldus, kui sari suudab jätta juba esimesest hetkest kõva mulje. Nii, et tahad edasi vaadata ja jääd põnevil uut nädalat ootama. Paraku selliseid sarju on vähe. Ma hetkel ei oska tuua paremat analoogset näidet kui The Office ja Perks & Recs. Kes on vaadanud, siis teab, et neil polnud just väga kergesti jooksma hakkav lugu. Ma ise pidin ära vaatama poolteist hooaega, et asi nö tööle hakkaks. Edasi läks vaatamine juba täispunktide eest.
Ma usun, et Ment on võimeline millekski taoliseks. Just tänu valitud näitlejatele. Eesti sarjade ja filmide puhul on enamasti mulle kõige häirivamaks asjaks nõme esinemisoskus. Ideaalse näitena ebameeldivusest võib tuua Kättemaksukontori. Teh fuck, kui nõmedad nad seal on :shokeeritud:

Viimaste Mendi osade diivanimutt on mu meelest üks geniaalsemaid leidusid :D Mina aru ei saa, on ta päris või näitleb.
Anna Jankelevitš on ka hämmastavalt naljakas kuju. Aga hästi hea ja reaalne. Isegi tihti parem kui Anderson.

--e--
Võtsin end kokku ja vaatasin viimased allesjäänud 4 osa ära. Võib öelda, et nende viimaste osadega muutus kogu sarja üldine mulje. Ja üldsegi mitte halvas mõttes. Vastupidi. Olen sel hooajal jälginud eesti n-ö krimisarju, Kättemaksukontorit, Kelgukoeri ja siis Menti. Kuigi Ment tegi oma esimese hooaja, siis ikkagi võrreldes teistega on sisuline pool oluliselt parem. Kogu see jant, mis alguse sai, võetakse lõpuks kenasti kokku. Lünkasid jääb aina vähemaks ja võidavad need, kes...

Hinne 9/10
Kasutaja avatar
Kermit
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 80
Liitunud: 17. Märts 2010, 23:28


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 38 külalist