Uus tüdruk

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Uus tüdruk

PostitusPostitas Soprano » 05. Oktoober 2011, 15:22

Uus tüdruk
New Girl (2011)

Uus komöödiasari keskendub noore naise, Jess (Zooey Deschanel), püüdlustele tänapäeva New Yorgis. Oma olekult on Jess ehk veidi lihtsameelne, kuid väidetavalt püütakse tema kaudu luua uutmoodi komöödiasaja. Sarjas on kolm mees-kõrvaltegelast, kes esindavad peategelase korterikaaslasi.

Ülevaate lisas: Kermit

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Uus Tüdruk

PostitusPostitas CM-Girl » 05. Oktoober 2011, 16:24

Kaks osa vaadatud. Noo..kõige hullem pole aga midagi väga (super)head ka pole. (Nt "2 Broke girls" meeldib rohkem). Zooey Deschanel on nunnu/armas aga see ka kõik. Selle sarja lemmik on Nick ja meeldis ka treener (kahju, et teda enam mängus pole). Damon Wayans Jr oli tunduvalt parem kui Lamorne Morris. Schmidt meeldib kõige vähem.
Esimeses osas meeldis enim restorani stseen (kutid laulmas) ja teises osas meeldis koht kus telekas katki läks. :irw:
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Uus Tüdruk

PostitusPostitas CM-Girl » 24. Oktoober 2011, 23:17

Peale kolmanda osa vaatamast otsustasin, et ei suuda enam. Aitab sellest jamast. See episood tekitas tahtmise karjuda. Ei talunud selles osas enam Zooey karakterit ja samuti Nicki töinamine käis pinda.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Uus Tüdruk

PostitusPostitas Zinera » 25. Oktoober 2011, 10:50

Ega ta väga hea ei ole, pigem filmimaterjal, kui seriaali. Sellist asja kaua ei vaata.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Uus Tüdruk

PostitusPostitas Ralf » 25. Oktoober 2011, 11:09

Kolm osa oli ka minu jaoks piisav. Tekib veel vägisi tahtmine Zooey'le tropp kurku lüüa. See tema "veidra tüdruku mängimine" hakkab pikapeale väga närvidele käima.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Uus tüdruk

PostitusPostitas 0ll » 17. Mai 2012, 01:21

Pilt
Jätsin pooleli, kui märkasin, et ahvid näitavad sarja vales järjekorras. Nüüd, kui hooaeg läbi, vaatasin kogu asja otsast peale õiges järjekorras ära.

Nagu näha oli Jess osade vaatajate jaoks "liiga palju". Minu arust oli ta algusest peale üsna talutav. Ja mida osa edasi, seda paremaks muutus. Sarja autorid otsisid õiget tasakaalu. Ka teised tegelased joonistusid selgemalt välja ja leidsid oma rolli, aga Jessi puhul oli muutus kõige märgatavam. Kui hooaja algul võis mängida mõttega, et äkki annaks Zooeyle kinga ja teeks temata parema sarja, siis hooaja lõppedes on see võimatu. Ja kui keegi väidab, et Jess on liiga imelik ja täiesti ebareaalne tegelane, siis mina väidan, et te lihtsalt ei tunne piisavalt inimesi. Jesse on maailmas palju. Suure südemega ja tujukas, komptentne ja julge pealehakkamisega pisut lapsemeelne noor naine või nagu ta 12. osas ise Juliale seletab:
I got something to say to you, man. I brake for birds. I rock a lot of polka dots. I have touched glitter in the last 24 hours. I spend my entire day talking to children. And I find it fundamentally strange that you're not a dessert person. That's just weird, and it freaks me out.(*) And I'm sorry I don't talk like Murphy Brown. And I hate your pantsuit. I wish it had ribbons on it or something to make it just slightly cuter. And that doesn't mean I'm not smart and tough and strong.
-Are you done?
-I am almost done. I'm about to go and pay this $800 fine, and my checks have baby farm animals on them, bitch!


Ka sarja looja Elizabeth Meriwether tundub täpselt sellist tüüpi inimene. Lõbus eesmärgiga tuulepea, kes oma unistuse sarja eetrisse pressis ja nüüd muretult tallede ja põrsasetega tšekke välja kirjutab. Kuulake näiteks seda lahedat arutelu Meriwetheri ja veel kolme maineka nais-stsenaristiga. Nerdist Writers Panel: Liz Meriwether, Liz Craft and Sarah Fain & Angela Kang

Ok, Jess, Lis ja Zooey kaitstud. Teisi vast nii palju kaitsma ei pea. Max Greenfieldi Schmidt on lõppeva sügis-kevad telehooaja üks säravamaid leide. Esmapilgul nilbe snoob, aga kuskil sees on peidus kõikuva enesehinnanguga õrnahingeline mees, kelle soorim soov on et keegi temast hooliks (<-diip)
Ja Nick. Tundub, et Jake Johnson saab ennast võtteplatsil täiesti vabalt välja elada. Suurepärane miimika ja geniaalsed improvisatsioonilõigud. Lisaks on Nick tegelane, kellega ennast hetkel (kahjuks :() kõige paremini samastada saan, suhtedraamad ja üldse... tunnen, et olen umbes samas kohas.
Pilt

Tegelased klapivad ülihästi, suhted ja sõprussidemed tunduvad tõelised, naljad ei ole nii täpselt välja arvutatud kui mõnes teises sarjas, loodetakse näitlejate peale ja võetakse vabalt.
Mulle tuli meelde "Happy Endings" - keskkond ja mitmed tegelased on väga sarnased, aga õhkkond ja huumori stiil erinevad märkimisväärselt. Mõnes mõttes täielikud vastandid. Ühes sarjas naeravad tegelased, kui teine tegelane teeb või ütleb midagi naljakat, teises sarjas visatakse heal juhul imelik pilk ja tulistatakse julmalt järgmine terav (või vähemalt paberil terav) repliik. Tabasin ennast sellelt mõttelt ja võrdluselt ühes konkreetses stseenis, kui Jess kasutab oma jutus rida Spice Girlsi laulust -> jõudsin mõelda, et see meenutab Spice Girlsi lugu -> ja Jess jätkab "and that's a Spice Girls song..." -> ta kaaslane naeratab/naerab.
"Happy Endingsis" (ja peaaegu kõikides teistes sitkommides) oleks sama stseen lahendatud nii: rida Spice Girlsi laulust -> kaaslane kallutab pea kõrvale, kissitab silmi, ajab näpu püsti ja küsib "isn't that a Spice Girls song?" -> vastus: "Noo..." -> mõlemad kallutavad pea teisele poole, kortsutavad kulmu, teevad suuga imelikke liigutusi ja jätkavad vestlust. Kui näitlejad on piisavalt head, võivad mõlemad lähenemised võrdselt hästi toimida, aga hetkel olen ma sellest nö "happy endings" stiilist lihtsalt väsinud.

1. hooaeg - 8+/10
Võiks ka kõrgem olla, aga 1) Winstonile ei ole siiani päris õiget kohta leitud ja 2) lõpuosa oli liiga tihe ning sellest tulenevalt ebaloomulik. Samas viimased kaadrid võtsid sarja olemuse suurepäraselt kokku - "Uuel tüdrukul" on suur süda.
_ _ _
* - jagan Jessi arvamust, ka mina olen iga kord segaduses, kui keegi ütleb, et ta ei ole "magusainimene". Mida see tähendab? Kas su aju on kuidagi teisti ühendatud kui ülejäänud primaatidel - mõnukeskus on rikkis või signaalid ei liigu mööda närve õigesse kohta? Olen 43% kindel, et enamik neist olendidest on tegelikult tulnukad.
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Uus tüdruk

PostitusPostitas Soprano » 17. Mai 2012, 01:54

Pilt
Sain lõpuks seda gif'i kasutada! Gif siis 0ll'i postitusele^^

New Girl 1. hooaeg oli tõusude ja mõõnadega, kuid läks üldiselt kogu aeg paremaks ehk tegelased said armsamaks jne. Piloot oli mõnus, siis tulid mõned episoodid, mis tõmbasid näo krimpsu ja tekkis quit'mise tunne, aga õnneks ei jätnud pooleli. Mu jaoks oli tegelikult Schmidt üheks põhjuseks (+ nunnu Zooey jne.), miks ei tahtnud pooleli jätta, kusjuures Level'le oli Schmidt just vastukarva...

+1 Nick'i jutule, 0ll. Kohati ehk liigagi tuttav karakter... Üks hea näide tema karakteriga seotud huumorist: "I don't wash the towel, the towel washes me! Who washes a towel?"
Winston on mu jaoks täielik null. Kahju, et piloodis mänginud Wayans Jr. jäi Happy Endings'sse (hea muidugi HE'le). Üks New Girl'i suurim pluss on kindlasti guest star'd. Alates üleval gif's joobnud Martin Starr'st kuni Justin Long'ni. Also, Lizzy Caplan oli päris mitmes episoodis, kuid kahjuks kadus ootamatult.

Hooaja finaal oli minu jaoks natukene... juustune :$ , mis tõmbas hooaja keskmist veidi alla. Ei tekkinud nagu tunnet, et tahaks otsemaid edasi vaadata, kuigi jätkan vaatamist. Nüüd saab aasta aega seedida või nii. 6,5/10

----------------------------------------------
<@Level> see Viimase seriaali teema väljasuretamine ja sarja enda teema kasutamine on hea lüke
<@Level> nagu kollektiivne hivemind
(Y)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist

cron