Kartus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kartus

PostitusPostitas Ralf » 30. Jaanuar 2010, 23:42

Kartus
Dread



Kolm ülikooliõpilast - Stephen (Rathbone), Quaid (Evans) ja Cheryl (Steen) - otsustavad teha dokumentaalfilmi, milles käsitlevad inimeste suurimaid hirme, olgu selleks siis ämblikud, pimedus või klounid. Alguses seisneb see vaid inimeste intervjueerimises, kuid siis otsustab Quaid, et paneb inimesed ja nende hirmud otseselt proovile.

Filmi produtsendiks on ikooniline Clive Barker ning see on üks After Dark õudusfilmifestivalil esitletavatest filmidest.



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Kickflick » 02. Veebruar 2010, 13:58

Selle filmi kohta võib öelda juba, et tegu on õudusfilmiga. Ikka tõeliselt psühhi asjaga on tegemist. Ka sisu on huvitav ja originaalne, erinevalt teistest õudukatest. Soundtrack oli muidu hea, aga sinna filmi see kuidagi ei sobinud, sellise briti rocki asemel oleks paremini kõlanud seal ehk death metal või muu karmim muusikastiil. Kindlasti vaatan ära ka 7 ülejäänud filmi, mis Dark Horrorfest 4 raames linastuvad.
8/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 02. Veebruar 2010, 20:47

Film oli kuidagi all over the place ehk siis kummaliselt ebaühtlane, tegelased olid veidi vähearendatud, kuid see-eest algmaterjal (ehk siis, nagu ma aru saan, Clive Barkeri jutt) oli meeldivalt originaalne ja siin-seal jagus üllatusi kah päris meeldivalt. Lõpus üks koht pani koguni kõhus keerama, mis on minu puhul küllaltki ebatavaline, pidades silmas, et ma vaatasin "Cannibal Holocausti" ilma silmagi pilgutamata läbi (seda peaks muide uuesti tegema).

5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 143 külalist

cron