Pandorum

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Pandorum

PostitusPostitas Zinera » 14. August 2009, 17:05

Pandorum

Pandorum



Kaks astronauti ärkavad kosmoses ja leiavad ennast olevat ainsad inimesed laevas, kuid kuulevad laeva keskkohast siiski hääli. Uurides kosmoselaeva, avastavad nad, et seal on juhtunud midagi hirmsat, mis võib mõjutada terve inimkonna saatust...




Täielikku tutvustust loe siit.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Spellbound » 20. September 2009, 23:50

Mõte on iseenesest huvitav, aga kas ka teostus seda mõtet huvitavalt rakendab, seda näeb juba paari nädala pärast ;-)

P.S Posterid on küll kenad 8)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Zinera » 21. September 2009, 08:24

Spellbound kirjutas:Mõte on iseenesest huvitav, aga kas ka teostus seda mõtet huvitavalt rakendab, seda näeb juba paari nädala pärast ;-)

P.S Posterid on küll kenad 8)


Kenad? hmmm...huvitav arusaam ilust :)) :))
Ma arvan siiski, et sellest ei tasuka väga palju oodata, sest tundub tüüpilise kollifilmina, kus keegi lõpuks tapab kollid ära ja film lõppeb nagu tavaliselt... :pööritus:
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Spellbound » 21. September 2009, 09:56

Zinera kirjutas:
Kenad? hmmm...huvitav arusaam ilust :)) :))
Ma arvan siiski, et sellest ei tasuka väga palju oodata, sest tundub tüüpilise kollifilmina, kus keegi lõpuks tapab kollid ära ja film lõppeb nagu tavaliselt... :pööritus:


Loota tasub, aga jah kõik märgid viitavad sellele, et ega sellest midagi vapustavat ei tule. On ju ilusad tumedad ja värviküllased posterid :) Eriti liikuv versioon: http://www.worstpreviews.com/images/hea ... oster.html
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Zinera » 21. September 2009, 12:14

Spellbound kirjutas:
Zinera kirjutas:
Kenad? hmmm...huvitav arusaam ilust :)) :))
Ma arvan siiski, et sellest ei tasuka väga palju oodata, sest tundub tüüpilise kollifilmina, kus keegi lõpuks tapab kollid ära ja film lõppeb nagu tavaliselt... :pööritus:


Loota tasub, aga jah kõik märgid viitavad sellele, et ega sellest midagi vapustavat ei tule. On ju ilusad tumedad ja värviküllased posterid :) Eriti liikuv versioon: http://www.worstpreviews.com/images/hea ... oster.html


Kui ma öösel magada ei saa, siis ma tean, keda süüdistada! :))
Nii kui nii keeratakse see film hollywoodilikult metsa...aga aega on, ootame ja vaatame... :)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Spellbound » 21. September 2009, 12:53

Mõned klipid on ka juba ringluses, kuigi ma tavaliselt neid ei vaata. Pandorumi puhul püüan endale kuidagi sisendada, et tegu võiks olla äkki millegi heaga, mitte ainult tüüpiliste tegelaste ja sisuga õudusulmekaga. Näitlejaskonnal pole ju viga midagi, kui mõni üksik välja arvatata :) http://www.collider.com/2009/09/17/5-mo ... en-foster/
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 30. September 2009, 13:15

Sõber kutsus esilinastusele, mõtlesin, et sitta kah, vaatab siis ära. Enne detsembrit ei plaaninud muidu kinno minna (kui PÖFF välja arvestada).
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 02. Oktoober 2009, 15:08

Hülss kirjutas:Sõber kutsus esilinastusele, mõtlesin, et sitta kah, vaatab siis ära. Enne detsembrit ei plaaninud muidu kinno minna (kui PÖFF välja arvestada).


Nii, ja kuidas siis meeldis?
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 02. Oktoober 2009, 17:27

Spellbound kirjutas:Nii, ja kuidas siis meeldis?


Käras küll, selline normaalne segu Alien'ist ja The Descent'ist. Filmil õnnestus korra ehmatada, aga see oli ka tingitud ainult ülekeeratud helist. Pandorum on täis cheap scare'e, mis mulle isiklikult ei istu, sest eelistan pinge kruvimist ja pshühholoogilist ajun***i. Film näeb hea välja, nii valgustuse, värvide ja efektide poolest. Võib soovitada, isiklikult nautisin seda rohkem kui Drag Me To Hell'i. Arenguruumi jäi siiski hulgi, parima katse korral oleks sellest tõeline pärl saanud.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 02. Oktoober 2009, 18:12

Hülss kirjutas:
Käras küll, selline normaalne segu Alien'ist ja The Descent'ist. Filmil õnnestus korra ehmatada, aga see oli ka tingitud ainult ülekeeratud helist. Pandorum on täis cheap scare'e, mis mulle isiklikult ei istu, sest eelistan pinge kruvimist ja pshühholoogilist ajun***i. Film näeb hea välja, nii valgustuse, värvide ja efektide poolest. Võib soovitada, isiklikult nautisin seda rohkem kui Drag Me To Hell'i. Arenguruumi jäi siiski hulgi, parima katse korral oleks sellest tõeline pärl saanud.


Miskipärast ootasin sellest rohkemat, kui välja paistis. Võib olla oli see ka tingitud tegelikult kuratlikult heast mõttest, mis lähtudes traileritest ei paistnud just väga tugevat teostust leidvat. Minu hirmud said vastuse, aga vaatama lähen ikkagi, kas või seepärast, et pole ammu ulmet kinos näinud, rääkimata ulmeõudusest. Ei teagi. On ju võimalik, et vaatamata tüüpilisusohtudele meeldib film ikkagi.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Trash » 21. Detsember 2009, 02:01

6/10 : Pandorum
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

PostitusPostitas Ralf » 28. Jaanuar 2010, 22:03

Arvustusi lugedes näeb, kuidas erinevad filmisõbrad eelistavad sarnast ulmefilmi vaadates erinevaid asju: mõni mutante ja teised jälle psühholoogilist horrorit. Pean ütlema, et ainus asi, mis takistas mind filmi ajal magama jäämast olidki needsamused kollid, sest hoolimata filmi fantastilisest visuaalsest küljest - head olid nii kostüümid kui ka set ja valgustus, ehkki film vahepeal natuke liiga pime ja siis jälle ere oli - ei pakkunud film kuigi palju pinget.

5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Cochrane » 07. Juuli 2010, 09:26

Mõjus nagu kokkuvõte teistest, parematest ulmeõudukatest. Huviline võib siiski võimaluse anda filmile.

5/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas LiveForThis » 09. Detsember 2010, 23:45

Loop kirjutas:minu arust oli kll õnnestunud :)


Jah, oligi õnnestunud. Olen seda kaks korda vaadanud ja ikka naudin seda imekena mitmetest samalaadsetest filmidest läbipõimunud atmosfääri ja ka lugu ennast, kuigi lugu on niivõrd omaenese saba tagajavaks muudetud, et üks ideehakatis ajab teist taga ja tulemuseks keerati kõik vastu taevast, millest on mul siiralt kahju.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Loop » 16. Detsember 2010, 16:04

paras parakas :)
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Aixi ja 141 külalist