Valede rägastik

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Valede rägastik

PostitusPostitas Soprano » 11. Oktoober 2008, 16:11

Valede rägastik
Body of Lies

Ta on üks USA salaluure parimaid agente, tegutsedes kuumades kriisikolletes, kust keegi reeglina eluga ei pääse. Roger Ferris (Leonardo DiCaprio) on mees, kel puudub omaenda identiteet ning kes usaldab vaid kiretut häält kaitstud telefoniliini teises otsas. CIA veteran Ed Hoffman (Russell Crowe) sõdib sülearvuti vahendusel oma elutoast, dikteerides Ferrise manöövreid, samal ajal kui teine kuulide eest põikleb.

Ühe terrorirühmituse uus liider on organiseerinud ülemaailmse pommirünnakute laine, jäädes samal ajal märkamatuks maailma kõige arenenumale luurevõrgustikule. Selleks, et teda päevavalgele meelitada, peab Ferris tungima hämarate kokkulepete ja meeleheitel märtrite maailma, sõlmides selleks ebakindla liidu Jordaania salateenistuse juhiga. Otsingud viivad ta läbi Iraagi, Jordaania, Washingtoni ja Dubai. Mida lähemale Ferris jõuab oma sihtmärgile, seda ebakindlamaks muutub olukord. Liitlased on nii head, kui nende viimane reetmine ning usaldus on kõige ohtlikum taktika üleüldse.

http://www.forumcinemas.ee

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 30. Oktoober 2008, 20:09

Huvitav, et seda oli siin juba hinnatud 2x10
Minu hinne on 7/10
http://filmsmusic.blogspot.com/2008/10/ ... -lies.html
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas eerik » 30. Oktoober 2008, 20:26

Soprano kirjutas:Huvitav, et seda oli siin juba hinnatud 2x10

Ma juba aiman, kes üks neist oli. :pööritus:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Forzelius » 30. Oktoober 2008, 23:37

eerik kirjutas:Ma juba aiman, kes üks neist oli. :pööritus:

Irw ma ka :P
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 31. Oktoober 2008, 00:31

Forza kirjutas:
eerik kirjutas:Ma juba aiman, kes üks neist oli. :pööritus:

Irw ma ka :P

Öelge mulle ka :(
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Jolt » 31. Oktoober 2008, 00:54

Hei Soprano, kui palju on siin Russell Crowe ja Ridley Scotti apologiste, kelle kasutajanimi on laenatud nende ühisprojektilt?

Minu pakkumine igatahes on see. Piu, pau.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Soprano » 31. Oktoober 2008, 01:17

Nüüd ma tean ;-)
klikk
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Hea Aasta » 26. November 2008, 20:51

Film nähtud ning pean ütlema, et olen pigem positiivselt üllatunud. Tõesti, väga hea film on. Noh, mitte küll Scotti parim (miski ei ületa Gladiaatorit!), kuid ometi suurepärane. Eks see ole poliitiline triller nagu poliitiline triller ikka. Küllaltki sügavamõtteline film, nii et nagu Crowe kord ütles, pole ime, et see ameeriklastele eriti peale ei lähe. Kuigi film ei püüa absoluutselt mingit poliitilist avaldust teha, nii et kõik on okei. Mulle meeldis.
Osatäitmiste kohta on ka vaid head öelda. Kuigi DiCaprio elab ikka teatud mõttes oma varasemate rollide varjus ning originaalsusest jääb mingil määral puudu. Crowe kohta on samuti tulnud kahepoolseid arvamusi. Mina olen arvamusel, et Crowe, vaatamata on piiratud ekraaniajale, andis filmile oma esitusega vajalikku vürtsi (ning mitmeidki meeldejäävaid tsitaate). Tubli! Ära tasub märkida ka Mark Strongi hea esitus!
Järgmisel nädalal püüan ka Eestis kinos "Valede rägastikku" vaatamas käia.:)
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Eestlane » 04. Detsember 2008, 18:14

nonii, sain ka täna lõpuks aega vaatamas käia. ja võin kohe öelda et ma olen 100% rahul. sain selle, mida ma ootasin.
mul ükskõik, kui palju mingid paksud ameerika kriitikud filmi kallal näägutavad, aga "body of lies" on hästi tehtud! filmil on selline huvitav, tõsi küll, vaidlust tekitav, sisu ning see mulle meeldis.
näitlemise kohta pole samuti midagi halba öelda. crowe on seekord küll veidi tagaplaanil, kuid ometi nii äärmiselt vajalik osa!
mark strongilt üllatavalt hea esinemine nagu paljud juba ka maininud on. :)

praeguse seisuga aasta lemmik film! soovitan!
Eestlane
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 15. August 2008, 11:07

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 05. Detsember 2008, 10:27

Sai ka eile vaatamas käidud. No ei ole üldse halb film. Mulle väga meeldis. Kinnomineku tung oli väga tugev: DiCaprio, Crowe, Scott - no mida veel tahta!
Ei pettunud mitte milleski ega mitte kelleski. Tugevad osatäitmised ja tugevad tekstid.
Samas mõistan ka ameeriklasi...Filme selle sõja teemal on tehtud juba väga palju, meedia aina räägib sellest, loomulikult ei jõua enam ühel hetkel.
Kuid vähene kassatulu ja see "läbikukkumine" USA's ei kahanda filmi tegelikku väärtust mitte üks raas.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hau » 06. Detsember 2008, 18:44

Võrreldes teiste viimaste aegade Iraagi ja Lähis-Ida filmidega siis on see kindlasti üle keskmise, aga filmina iseenesest on ta suht keskmine. Sisu oli kerge ja mõistetav, lõpus oli kõik klaar, moraalne dilemma oli isegi olemas. Action oli jõhker ja Caprio piinamise ajal oli isegi valu tunda. Osatäitmised olid nagu nad olid. Crowe'l polnud küll vaja neid üleliigseid kilosid, et seda tegelast mängida, aga iseenesest oli ta iseloom ja käitumine huvitav. Di Caprio oli jälle mingi asjapulk ja jooksis ringi ajas oma asju. Mark Strong oli hea. Tema tegelane oli väga tugev. Sellelt näitlejalt ootan uusi rolle. Kui seda ja Scotti eelmisi filme käisin lihtsat vaatamas, siis järgmist filmi ma juba ootan. Nottingham on teoorias väga huvitav projekt.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Eestlane » 17. Detsember 2008, 18:28

ega tõesti ei võta kuskilt otsast välja sõna "halb". lihtsalt ei ole halb film. hea, isegi väga hea on.
osatäitmised on viimase peal, nagu ka kogu filmi olemus ja sisu. no mida ikka veel tahta?!
Eestlane
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 15. August 2008, 11:07

PostitusPostitas Forzelius » 19. Detsember 2008, 20:18

PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Immagination » 22. Detsember 2008, 19:26

novott ei teagi, kas vaadata või mitte. sisu pole huvipakkuv, aga jh..

enamvähem samal teemal film "rendition" mulle meeldis :)
Immagination
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 202
Liitunud: 15. Veebruar 2008, 20:49

PostitusPostitas Hea Aasta » 22. Detsember 2008, 20:55

Immagination kirjutas:novott ei teagi, kas vaadata või mitte. sisu pole huvipakkuv, aga jh..

enamvähem samal teemal film "rendition" mulle meeldis :)
Kui sa hindad tasemel näitlemist, siis peaksid sa kindlasti seda vaatama.
Pealegi oli minu arust filmil väga hea sisu.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist