Body of Lies / Valede rägastik

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Body of Lies / Valede rägastik

PostitusPostitas Hea Aasta » 05. August 2008, 20:17

Body of Lies on Ridley Scotti järgmine teos, mille peaosades Leonardo DiCaprio ja Russell Crowe. Film on meil Eestis plaanitud esilinastuma 28. novembril (Ameerikas 10. oktoobril).

Pilt
Ametlik lehekülg ja trailer
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Ralf » 05. August 2008, 20:52

Ma nägin enne "The Dark Knighti" algust selle filmi trailerit... tundus päris kehv. Ma ei saanud õieti arugi, millest film räägib. Ridley Scott hakkab vist alla käima. Tõtt-öelda polegi ta pärast "Thelma & Louise'i" teinud ühtegi filmi, mis mulle väga peale läinud oleks.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas LiveForThis » 05. August 2008, 21:41

Ridley Scott?

No siis peab kindlasti üle vaatama.
Selle mehe käpast tuleb ainult head
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hea Aasta » 05. August 2008, 22:33

Ralf kirjutas:Ma nägin enne "The Dark Knighti" algust selle filmi trailerit... tundus päris kehv. Ma ei saanud õieti arugi, millest film räägib. Ridley Scott hakkab vist alla käima. Tõtt-öelda polegi ta pärast "Thelma & Louise'i" teinud ühtegi filmi, mis mulle väga peale läinud oleks.
No see mulle meeldib, sisu tundub igati keerukas. Kahtlemata väga ootan. Scott + Crowe + DiCaprio = pole võimalik halvasti minek.

Sul on siis ilmselt halb maitse filmide osas, sest Ridley Scott on mitmeid suurteoseid aastate jooskul välja käinud, näiteks Gladiaator, Black Hawk Down, Ameerika Gangster, kui mainida mõningaid.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 06. August 2008, 02:20

Hea Aasta kirjutas:
Ralf kirjutas:Ma nägin enne "The Dark Knighti" algust selle filmi trailerit... tundus päris kehv. Ma ei saanud õieti arugi, millest film räägib. Ridley Scott hakkab vist alla käima. Tõtt-öelda polegi ta pärast "Thelma & Louise'i" teinud ühtegi filmi, mis mulle väga peale läinud oleks.
No see mulle meeldib, sisu tundub igati keerukas. Kahtlemata väga ootan. Scott + Crowe + DiCaprio = pole võimalik halvasti minek.

Sul on siis ilmselt halb maitse filmide osas, sest Ridley Scott on mitmeid suurteoseid aastate jooskul välja käinud, näiteks Gladiaator, Black Hawk Down, Ameerika Gangster, kui mainida mõningaid.


ära ütle halb!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Ralf » 06. August 2008, 03:52

"Gladiatorit" pole ma suutnud mitte ühelgi korral, kui TV3 seda näidanud on, lõpuni vaadata. "American Gangster" oli meeletult igav ja nii palju, kui vaadata suutsin, küll mitte eriti hea. "Black Hawk Down" oli vägivalda glamoriseeriv tulistamist ülistava väikese poisi märg unenägu - kui tahad korralikku sõjafilmi, võta "Platoon". "G.I. Jane'ist" ei hakka ma parem rääkima.

Ma ei ütleks, et mu maitse halb on, minu arust pole Ridley Scott midagi erilist, kui "Alien" ja "Thelma & Louise" välja jätta. "Blade Runner" ikka vaatamata. :$
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 06. August 2008, 12:28

Kuigi ma ise Crowe ja Scotti austaja teatud määral, siis mulle ei meeldiks ka, kui mulle öeldaks, et mu maitse halb on, kui Scott ei meeldi.
Totaalselt maitse asi, Hea Aasta..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Hea Aasta » 06. August 2008, 22:09

Olgu, see oli pigem minu poolt mitte nii tõsiseltvõetavalt öeldud. ;-) Lihtsalt seda, et vähemalt ülduse silmis on Scott midagi siiski õigesti teinud, on ta ise tituleeritud ja on ka tema filmid rohkelt tituleeritud. Minu arust on tegemist kindlasti praegu ühe parim lavastajaga.

Ja "Body of Lies" tundub mulle igati potentsiaaliga film, seda juba ainuüksi osatäitjate arvelt. Eks ma ikka omalaadi Crowe austaja olen (mängib mees oma rolli alati suurepäraselt IMO), mistõttu see minu jaoks ilmselt ka aasta oodatuim film on.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Hea Aasta » 14. August 2008, 15:53

Uus trailer ka siis väljas. Peaks pakkuma filmist paremat ülevaadet.
http://movies.yahoo.com/feature/bodyofl ... howVideo=1
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Eestlane » 15. August 2008, 22:29

trailerite põhjal on jäänud filmist väga hea mulje. ning russell crowe on taas ülesannete kõrgusel nagu alati ning vaat et paistab rohkem silma kui tegelik peategelane (di caprio).
Eestlane
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 15. August 2008, 11:07

PostitusPostitas hau » 15. August 2008, 22:34

Trailerite põhjal ei ole suutnud köita mind. Kohe mitte üldse noh. Ma ei tea mis värk on. Sisu ei tundu vist piisavalt huvitav.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 15. August 2008, 23:27

hau kirjutas:Trailerite põhjal ei ole suutnud köita mind. Kohe mitte üldse noh. Ma ei tea mis värk on. Sisu ei tundu vist piisavalt huvitav.


mul täpselt samamoodi, et hetkel küll ei tõmba millegipärast üldse see film mingit huvi välja
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Priit » 16. August 2008, 12:10

Kes on Ridley Scott?
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Hea Aasta » 20. September 2008, 12:02

Eestikeelne nimetus "Valede rägastik". No on ikka jube küll! :(

Aga see ei muuda filmi ennast halvemaks, mis kindlasti on suurepärane!
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas eerik » 20. September 2008, 12:07

Hea Aasta kirjutas:Eestikeelne nimetus "Valede rägastik". No on ikka jube küll! :(

Aga see ei muuda filmi ennast halvemaks, mis kindlasti on suurepärane!

Mis siis eestikeelne pealkiri peaks olema? Timo ja Lauri "Filmimöla" podcastis kunagi rääkisid, et nimed mida kaaluti olid "Valede võrgustik", "Valede rägastik" jms.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Järgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 54 külalist