Pimeduse rüütel

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Shotgun » 24. Juuli 2008, 23:30

Oejah. Väga kõva 2,5h igatahes. No Jokker! Fenomenaalne. Jokkeri dialoogid olid meeletud, tõsiselt nauditavad. Filmile 9,5/10. 2 asja häirisid ka: Batmanil oli "hääl ära" ning ei olnud eriti meeldiv kuulata. Teiseks, nagu keegi kuskil siin mainis, superheli asemel oleks võinud paar pulti tiivikuid juurde kruvida..
Kasutaja avatar
Shotgun
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 376
Liitunud: 03. Detsember 2007, 02:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 24. Juuli 2008, 23:39

Pettusin. Mõne aja pärast filmiblogis täpsemalt.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas De Sanr » 24. Juuli 2008, 23:58

10/10

Perfektne ja super lõpuga.
13-street

Viimane filmielamus:
Kasutaja avatar
De Sanr
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 28. Aprill 2008, 10:59

PostitusPostitas hau » 25. Juuli 2008, 00:10

Ralf kirjutas:Pettusin. Mõne aja pärast filmiblogis täpsemalt.

Say Whaaaaa?
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 25. Juuli 2008, 10:48

Nuuks, mina näen Dark Knighti alles augusti lõpus. Aga kui aus olla, siis mina päris "OMFG TAHAN NÄHA!!?" lainega kaasa ei ole läinud ja suur Batmani sõber ei ole (Spider-man meeldib rohkem, kuigi filmid ei huvita). Siiski on kavas väike Nahkhiiremehe filmimaraton enne teoks teha, kui TDK vaatama lähen.

Ja....gulp...vaadata ära esimest korda Batman Begins. :$
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas hau » 25. Juuli 2008, 10:52

Priit kirjutas:Aga kui aus olla, siis mina päris "OMFG TAHAN NÄHA!!?" lainega kaasa ei ole läinud ja suur Batmani sõber ei ole.

Ja....gulp...vaadata ära esimest korda Batman Begins. :$


No wonder..
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hau » 25. Juuli 2008, 13:16

hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jack » 25. Juuli 2008, 15:28

Film oli meeldejääv ja võimas. Ma kahjuks ei saa aru - kas ma jalutasin saalist liiga vara välja ja pärast lõputiitreid toimus veel mingi tegevus? Küsin, sest selgusetuks jäi, et kas Jokker siis jäigi lihtsalt rippuma sinna?

Filmi juures oli üks väga häiriv nüanss - Jokkeri dialoog ja Ledgeri sooritus olid nii veenvad ja kütkestavad, et nendel hetkedel, kui näidati teisi tegelaskujusid, hakkasin ma kergelt igavust tundma. Mitte, et need võimsad heli- ja visuaalsed efektid oleksid mind külmaks jätnud... Ei... Lihtsalt sellest filmist tegid Filmi (suure algustähega) Ledger ja tema tegelaskuju.

Kuid veelkord, nii piinlik kui see ka pole, ma ei saanudki aru, mis Jokkerist lõpuks sai. Ma vist magasin? Või olin millegi lummuses? Või jalutasin liiga vara minema? Seega keegi võiks mind valgustada selles asjas.
Väike väänik, anna asu!
Kasutaja avatar
Jack
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 20
Liitunud: 22. Juuni 2007, 21:41
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LauraOlen » 25. Juuli 2008, 15:42

Shotgun kirjutas:Batmanil oli "hääl ära" ning ei olnud eriti meeldiv kuulata.


Mind häiris ka see. Tegelikult see oligi ainuke asi mis filmis häiris, kõik muu oli väga hea.

Joker, Joker, Joker... See oli perfect. Täiesti perfect, ma jumaldasin ja nautusin kõiki ta steene ja dialooge. Heath Ledger tegi täiesti suurepärase töö, nüüd kahjuks langeb hannibal troonilt ja mu parim kurjategija ON lihtsalt Joker. Pliiatsi kadumine oli hea ja see kus ta palatis oli naisena. Tegelt kõik olid head, lihtsalt need 2 tulid kohe pähe. Ja see kuidas ta oma lugu erinevalt jutustas. Milline variant üldse tõsi oli?
Mul pole lihtsalt sõnu, kui hea ta ikkagi oli.

Kas ta on koomiksis sama lahe? :D
Mitte et ta mulle ainult ''laheduse'' pärast meeldiks, ta isikupära ja ta jutt - täiuslik.

Ei aga ülejäänud film oli ka tegelt hea. Mulle meeldis, 9/10.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Forzelius » 25. Juuli 2008, 15:50

Jack kirjutas:Film oli meeldejääv ja võimas. Ma kahjuks ei saa aru - kas ma jalutasin saalist liiga vara välja ja pärast lõputiitreid toimus veel mingi tegevus? Küsin, sest selgusetuks jäi, et kas Jokker siis jäigi lihtsalt rippuma sinna?

Filmi juures oli üks väga häiriv nüanss - Jokkeri dialoog ja Ledgeri sooritus olid nii veenvad ja kütkestavad, et nendel hetkedel, kui näidati teisi tegelaskujusid, hakkasin ma kergelt igavust tundma. Mitte, et need võimsad heli- ja visuaalsed efektid oleksid mind külmaks jätnud... Ei... Lihtsalt sellest filmist tegid Filmi (suure algustähega) Ledger ja tema tegelaskuju.

Kuid veelkord, nii piinlik kui see ka pole, ma ei saanudki aru, mis Jokkerist lõpuks sai. Ma vist magasin? Või olin millegi lummuses? Või jalutasin liiga vara minema? Seega keegi võiks mind valgustada selles asjas.


Kuna sa oled uuem, siis ma seletan ära ühe nüansi: kui on küsimused, mis on seotud võimalike spoileritega, siis võõpa see osa teksti valgeks ja pane tsitaati,
näiteks niimoodi, nii saab küsida küsimusi, mis vb kellegile midagi spoilib ja samas saab nii palju vabamalt rääkida ka kõigest muust, mis filmis oli, aga ei taha ette rääkida.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Jack » 25. Juuli 2008, 16:01

Sain vist selle asja käppa.

Aga Forza, mis siis Jokerist sai?
Väike väänik, anna asu!
Kasutaja avatar
Jack
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 20
Liitunud: 22. Juuni 2007, 21:41
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Cagefactor » 25. Juuli 2008, 16:13

Tegelikult keegi ei tea kuidas Jokker omale armid sai. Kõige levinum variant oli et ta kukkus kusagile kemikaalidesse, ja selle tagajärjel muutus ta nahk valgeks, juuksed roheliseks ja huuleb erkpunaseks.

Aga tegelikult ka, mis sai jokkerist? Ja Harvey ärapõlenud nägu oli ikka ülekõige!
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas hau » 25. Juuli 2008, 16:19

Cagefactor kirjutas:Tegelikult keegi ei tea kuidas Jokker omale armid sai. Kõige levinum variant oli et ta kukkus kusagile kemikaalidesse, ja selle tagajärjel muutus ta nahk valgeks, juuksed roheliseks ja huuleb erkpunaseks.

Aga tegelikult ka, mis sai jokkerist? Ja Harvey ärapõlenud nägu oli ikka ülekõige!

No see kemikaalide värk on koomiksist ja TIm Burtoni filmist. Siin oli ilmselge, et ta ise värvis enda näo valgeks, sest vahepeal oli ta ilma meigita. Armide üle võib lõputult arutleda. Keegi ei tea, ja ei peagi teadma. Üks põhilisi nüansse tema juures ongi, et tema päritolu pole oluline, ta lihtsalt on ja ta on hull. Aga nagu ta ise ütles "im not".
Ja lõpus võeti ta ilmselt vahialla ja pandi kas vanglasse või hullumajja.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Cagefactor » 25. Juuli 2008, 16:22

See oligi minu meelest väga lahe et slle kemikaali teema asemel , olid tal päris armid.
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas Forzelius » 25. Juuli 2008, 16:28

See, et keegi ei tea, kuidas Jokker armid sai, tegigi asja põnevamaks, müstilisemaks, salapärasemaks...
Ja muuseas, asi mida mina ja vb keegi teine siit ei teadnud - filmimine oli enne täielikult lõpetatud, kui Ledger ära suri, niiet tema surm ei mõjutanud absouutselt filmi lõppu.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 72 külalist