Sweeney Todd: Fleet Streeti deemonlik habemeajaja

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Sweeney Todd: Fleet Streeti deemonlik habemeajaja

PostitusPostitas Ralf » 11. August 2006, 14:30

Sweeney Todd: Fleet Streeti deemonlik habemeajaja
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007)

Kuulsal Broadway muusikalil ja 19. sajandi legendil põhinev lugu Benjamin Barkerist ehk Sweeney Toddist (Depp), kes naaseb Londonisse ning asub kuuldavasti linna halvimaid pirukaid müüva Mrs. Lovetti (Carter) pagariäri ülemisele korrusel tööle juuksurina, haududes ühtlasi kättemaksu inimestele, kes tema õnneliku elu hävitasid - eesotsas kohtunik Turpinile (Rickman), kes ta kord pagendusse saatis.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 04. Oktoober 2007, 23:22

http://movies.yahoo.com/movie/1809834155/trailer

Ma ei tea suurt midagi sellest loost, ainult et ta on Steven Sondheimi või kellekuradi kirjutatud Broadway muusikalil põhinev linateos ja Tim Burtoni on öelnud et ta pole muusikalide fänn aga see talle meeldib.
aga eks tundus juba Charlie... ja Laibast pruudi juures, et sinna muusikali suunas ta tasapidi liigub. Tim, ma mõtlen.
see laulmine....isver, ma ei oska sõnastada mis ma arvan sellest treilerist.
imelik, aga....samas mingil põhjusel paneb õhku ahmima. võibolla ainult kuna ma jumaldan Burtoni stiili....aga mine tea.


Mul on kohati võõras tunne, et ehk Burton oleks pidanud võtma ette ja tegema koos Dannyga päris OMA muusikali. Sest lihtsalt, see et film põhineb olemasoleval muusikalil, see justkui piirab seda....burtonlikkust. Tema originaalset lähenemist.
aga samas kui ta oleks jälle kord "Sellesama Vana" Dannyga teinud midagi, see oleks ehk olnud liiga ootuspärane.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas LauraOlen » 05. Oktoober 2007, 15:24

Sa tead Burtonist rohkem kui mina, ning rohkem ta stiilist, ning ma ei oska selle koha pealt midagi õelda.
Tean vaid seda, et Johnny+Tim = Midagi väga, väga head - meeldejäävat .
Ülekõige meeldib see story, see kurbus seal igalpool. Mulle meeldivad sellised väga kurva storyga Burtoni filmid, umbes nagu Edward käärkäsi. Tegelt ma nagu tõsiselt ootan seda filmi, sest kõik seal lihtsalt tundub nii hea. Kusjuures mulle meeldis Johnny laulmine, kujutasin ette seda veidi halvemana isegi. :D
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Soprano » 05. Oktoober 2007, 15:45

Johnny ju vana muusik ise, mängib kitarri. Laulmise kohta nii täpselt ei tea. Treileri põhjal võib öelda, et ta oskab sedagi hästi. Laulis ta ka ju Corpse Bride's (kindlasti veel kuskil).
Ise ootan ka filmi pikemat aega juba.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 05. Oktoober 2007, 19:48

Corpse Bride´is ta nagu eriti vist ei laulnud. see tähendab, ei.



Ma hakkasin praegu mõtlema et kui Tim juba muusikalilainel on, võiks ta Kabaree uusversiooni kah teha. Ohh see oleks alles midagi.

kuid see on tema jaoks vist liiga seksikas.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas -kathyy- » 05. Oktoober 2007, 21:12

heh :D laulmise kohapealt oli Tim n.ö ahastuses, et Johnny Depp ei oska nagu üldse laulda või noh viisi pidada (ma kuskilt lugesin, ammu, aga enam ei mäleta). aga selleks on hääleseaded ja proovid jms asjad olemas:)
aga treileri järgi tundub olevat üpriski huvitav film.. loodame siis parimat ja kiiret siia jõudmist :))
Kasutaja avatar
-kathyy-
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 120
Liitunud: 19. Aprill 2007, 19:03

PostitusPostitas Soprano » 06. Oktoober 2007, 00:02

Reinuvader Rebane kirjutas:Corpse Bride´is ta nagu eriti vist ei laulnud. see tähendab, ei.

Õigus jah, ta mitte ei laulnud, vaid pigem rääkis muusika saatel.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas LauraOlen » 07. Oktoober 2007, 13:04

Ma olen küll muusika inimene, aga ma jumaldan seda kuidas ta seal laulis.
Ma arvan et ükski asi mida ta ka ei teeks ei oleks mulle pettumus, ta selleks on mulle juba liiga südamesse koha teinud. :)

-kathyy-, kust sa seda kuulsid? :D
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 08. Oktoober 2007, 08:16

ma ei tea miks, aga mulle tundub Benjamin Barker /Sweeney kuidagi vampiirilik. Hääle, pilgu poolest.
ja see ultravärviline maailm on justkui paks meigikord koledal näol. Tim´il on varemgi seda värvilise- hallsünge kontrasti olnud, pea iga kord, aga siin on see hoopis midagi muud. Tekitab selle efekti, et see mida ma näen, ei ole see, mis ta on; et sinna alla on midagi peidetud. Nagu nt see pilt: http://www.deppimpact.com/sweeneytodd/s ... _pub2.html

on tunne et kraabid natuke küünega ja alt tulevad teised värvid välja. et see on millegi peale maalitud.
küllap see iseloomustab ka Sweeney maailmapilti ja hingeseisundit.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas LauraOlen » 09. Oktoober 2007, 17:19

Reinuvader Rebane kirjutas:ma ei tea miks, aga mulle tundub Benjamin Barker /Sweeney kuidagi vampiirilik. Hääle, pilgu poolest.
ja see ultravärviline maailm on justkui paks meigikord koledal näol. Tim´il on varemgi seda värvilise- hallsünge kontrasti olnud, pea iga kord, aga siin on see hoopis midagi muud. Tekitab selle efekti, et see mida ma näen, ei ole see, mis ta on; et sinna alla on midagi peidetud. Nagu nt see pilt: http://www.deppimpact.com/sweeneytodd/s ... _pub2.html

on tunne et kraabid natuke küünega ja alt tulevad teised värvid välja. et see on millegi peale maalitud.
küllap see iseloomustab ka Sweeney maailmapilti ja hingeseisundit.


VAMPIIRILIK ? :))
Mulle tundub ta pigem kibestunud & kurblik.
Aga nagu ma olen enamvähem aru saanud - sulle ei meeldi väga Sweeney ega see trailer...? :pööritus:
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 09. Oktoober 2007, 20:32

ei, vastupidi.
niimoodi, me burtonite´id, lihtsalt arutleme. Burtoni fännidele meeldib pureda ennast igast küsimusest risti ja põiki läbi ja hirmsasti filosofeerida kuni higipull otsaees.
meile meeldibki vampiirilikus, grotesk, must huumor, süngus, võllanaljad, hullumeelsus. kas sina näed vampiirilikkust millegi negatiivsena?
Sweeney on ju verejanuline. Fakt. Mitte puudus.
see....sina oled Johnny Deppi fänn, sul ei ole Burtonlikkus ilmselt nii kontides nagu mul, seepärast ma ei oska nii hästi seletada mida mina ja teised burtoni fännid ühe või teise väljendi all mõtleme. me oleme pisut *krutib sõrmega meelekohta* niimoodi.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas LadyBug » 10. Oktoober 2007, 15:23

Hmm..midagi huvitavat. Krt kohti oli ikka Sparrowi aksenti juures:D Mõnus:) OOtan huviga.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas LauraOlen » 17. Oktoober 2007, 19:35

Reinuvader Rebane kirjutas:ei, vastupidi.
niimoodi, me burtonite´id, lihtsalt arutleme. Burtoni fännidele meeldib pureda ennast igast küsimusest risti ja põiki läbi ja hirmsasti filosofeerida kuni higipull otsaees.
meile meeldibki vampiirilikus, grotesk, must huumor, süngus, võllanaljad, hullumeelsus. kas sina näed vampiirilikkust millegi negatiivsena?
Sweeney on ju verejanuline. Fakt. Mitte puudus.
see....sina oled Johnny Deppi fänn, sul ei ole Burtonlikkus ilmselt nii kontides nagu mul, seepärast ma ei oska nii hästi seletada mida mina ja teised burtoni fännid ühe või teise väljendi all mõtleme. me oleme pisut *krutib sõrmega meelekohta* niimoodi.


Ma ei näe seda tegelt negatiivsena, sõltub filmist ja kõigest. Ausaltõeldes ma ei tea üldse sellest Sweeney Todd'ist ega muusikalist mitte midagi, nii et keegi võiks mind valgustada mis seal filmis toimuma hakkab. Nii palju tean kui treilerist nägin, ning kibestunud & kurblik tundubki ta mulle seepärast, et mulle tundub/s et see on selline kurvem film, või ma lihtsalt kujutasin ette seda kurbust, ei tea.
Jah, Johnny fänn küll, aga mulle meeldib Tim Burton ka, kuigi mitte nii palju. Aga Johnny fänn oled ise ka ju..eks ? :)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 17. Oktoober 2007, 23:50

ei ma ei ole fänn ehk fanaatik.
ma räägin mõnes muus kohas Vincent Van Goghist või Diego Velazquesist täpselt sama palju ja Millefieur tappisserie´dest umbes tuhat korda nädalas. nois asjus võib mind küll fänniks nimetada.

ma ei tea ka muusikali kui sellist, Eestis ei ole vist keegi sellest eriti kuulnud, võibolla ainult Anne Veesaar :-)) Inglismaal-USAs on see ilmselt ka tegelikult...mitte selline masside muusikal, rohkem nagu nišivärk.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Ralf » 18. Oktoober 2007, 00:09

Ma hakkan ka vaikselt oma filmiblogis seda filmi reklaamima ja Sweeney-sõna levitama. Alguses olin skeptiline, kuid paistab siiski päris tore tükk tulevat. 8)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 159 külalist

cron