Papillon

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Papillon

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 13. Oktoober 2007, 19:32

Papillon
Papillon (1973)

Film põhineb kaudselt tõestisündinud lool. Pisikurjategija Papillon (McQueen) satub Prantsuse Guajaanas vanglasse alusetu mõrvasüüdistuse eest. Vanglas saab ta kokku teise vangi Dega`ga (Hoffman) ja koos proovivad nad mitmeid kordi vanglast põgeneda. Hoolimata karmidest karistustest, mida nad pärast iga luhta läinud põgenemiskatset kandma peavad, ei anna nad alla. Lõpuks õnnestub põgenemine vaid ühel neist...

Loe täielikku tutvustust siit
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 14. Oktoober 2007, 09:39

ma olen seda raamatut lugenud oma 20 korda, see on kõva sõna ( eriti pidalitõbiste saar, öhh!) aga ikka pole saanud seda filmi täies pikkuses näha.
mingit väikest juppi, kuskil avamerel olemise osas kun selleni kuidas üks mees sohu vajus.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas hau » 14. Oktoober 2007, 20:56

Vau, see film oli tõsine üllatus. Ootamatult sügav, huvitav ja isegi kurb film. Ma ootasin sellest midagi The Great Escape või muu vanglast põgenemise filmi, vaid sain hoopis üllatuseks 2 väga head rolli Dustin Hoffmanilt ja Steve McQueenilt. Mõlemad näitlejad andsid omapärase rolli väljas pool oma tavalist elementi ja nende päikesest põlenud ning murelik nägu andis nii palju juurde. Franklin J. Schaffner näitas Papilloni allakäiku ja sõprust Louis Degaga üllatavalt hästi. Soovitan soojalt!
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 118 külalist