Halloween

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Halloween

PostitusPostitas Ralf » 02. September 2007, 17:53

Halloween
Halloween (2007)

Aastal 1963 tappis kuueaastane Michael Myers Haddenfieldi linnas oma ema (Moon) poiss-sõbra, vanema õe ja tolle poisi, mille eest ta lukustati Smith's Grove'i hullumajja.

15 aastat hiljem pääseb ta täiskasvanuna vabadusse ning tema psühhiaatriks olnud Dr. Sam Loomis (McDowell) peab Haddenfieldi elanikke hoiatama võimaliku hädaohu kohta - Michael Myersi näol. Michael on aga sihikuks võtnud oma noorema õe, lapsehoidjana töötava Laurie Strode'i (Compton).
Film on karm uusversioon John Carpenteri klassikalisest õudusfilmist "Halloween".

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 02. September 2007, 17:59

Ma tegelikult kardan, et see ei pruugi tulla nii hea, kui trailer ja pooleldi läbi loetud stsenaarium näidata oskasid. Paljud heidavad filmile ette seda, et Carpenteri originaali psühholoogilisest tahust pole siin enam jälgegi ning film pakub selle asemel robzombielikku veristamist, mis seda tüüpi slasherfilmile nii külmana serveerituna sobilik ei ole. Mis mind aga filmi juures ahvatleb, on noore Michael Myersi kooliskiusamise ning muude probleemide pikem kajastamine - originaalis oli ju vaid üksainus algusstseen, uusversioonis on tema lugu pikem ning IIRC pääseb ta hullumajast vabadusse alles poole filmi pealt. Too Daeg Faerch pidi ka hämmastavalt hea soorituse andma noore Michael Myersina ning mis kõige lahedam, tema ema mängib Sheri Moon.

Jään igatahes ootama. IMDb reiting on praegusel hetkel 6.8.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas siilupart » 03. September 2007, 12:40

Ma ei tea, kust ma seda kuulsin, vblla see on valesti kuuldud või aru saadud, et see Halloween on The Devils Rejectsi järg. Aga niimoodi lugedes küll ei ole ja see mind imestama panebki, et kust on see info pärit oli mida mina teadsin, imestan ma :shokeeritud: Ma ei mäleta, kust ma seda lugesin või kuulsin. :pööritus:
Traileri järgi otsustades, tundub see film küll normaalne olevat. Ise ootan seda filmi suure huviga. Saab näha Sheri Moon Zombie isa Rob Zombie kätetööd. Kui see film nädalatega edetabelitesse sisse pääseb (top 10 või top 20), siis on normaalne :D
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas Milenko » 03. September 2007, 12:49

siilupart kirjutas:Halloween on The Devils Rejectsi järg.

See on küll sul valesti aru saadud...

siilupart kirjutas:Saab näha Sheri Moon Zombie isa Rob Zombie kätetööd.

Sheri Moon on Rob Zombe naine mitte tütar
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas siilupart » 03. September 2007, 13:17

siilupart kirjutas:Saab näha Sheri Moon Zombie isa Rob Zombie kätetööd.

Sheri Moon on Rob Zombe naine mitte tütar


Oh, ma olen neli aastat teadmisega elanud et nad on isa ja tütar ja nüüd siis selgub hoopis et nad on mees ja naine. :$ Häbi mulle ja mu teadmistele.
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas KiiZ » 03. September 2007, 16:12

ma jään ka ootama, sest päris huvitav võib tulla. ma olen nautinud nii 'halloween'i kui ka rob zombie toodangut. imdb's sorades panin tähele, et päris paljud rob zombie filmides osalenud näitlejad astuvad ka seal üles. ning paljud rollidki on sellised, mida originaalis ei kohanud. vägivaldsem tuleb ta kindlasti, mis aga selle filmi puhul minu jaoks midagi ei tähenda. huvitav võib olla kindlasti see, et rob zombie käsitleb rohkem michael myersi lapsepõlve. kokkuvõttes võib päris talutav remake tulla ning ootan küll huviga.

PS: Juustega Sid Haigi pidi ka nägema :D
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas hau » 03. September 2007, 19:20

Ma arvan, et see film imeb lurinal. Ma tean, et see film on täiega sitt. minu jaoks. Rob Zombie oleks võinud selle aja, mis ta kirjutas Carpenteri stsenaariumit ümber kasutada hoopis uue serialkilleri peale mõtlemiseks ja teinud hoopis mingi vinge slasheri või muud sorti õuduka, sest House of 100 Corpses ja Devil's Rejects olid ju omamoodi vinged. Milleks teha vanu filme, kui on võimalus teha midagi uut.
Öelge siis kui teile see meeldis
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Milenko » 03. September 2007, 19:44

Su viimase lause järgi otsustades ei kavatsegi sa seda vaadata? Mulle endale tundus ka imelik, et Zombie valis Halloweeni remake tegemse kuid kui aus olla siis mõned remakeid on täitsa ok ja ma ei kahtle Rob Zombieˇs.
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas hau » 03. September 2007, 19:49

Ei kavatse jah. Tirisin ühe netti leekinud versiooni ja vaatasin mõnda kohta ning näitlemine ja dialoog oli suhteliselt sitt ja ei viitsinud aega raisatagi selle peale. Kui see osutub muidugi järgmiseks õudussenastsiooniks siis ma ikka viskan korraliku pilgu peale jah..
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 05. September 2007, 19:49

Mul on hirmus dilemma, kas vaadata ära enne mitmeid olulisi muutusi (kaasaarvatud täiesti teistsugune lõpp) sisaldav workprint või kõigepealt kinodesse jõudnud lõppversioon - IMDb's inimeste arvamusi lugedes näeb, et pooled inimesed peavad netis ringi liikuvad workprinti palju robzombielikumaks ja teised jälle eelistavad (just lõpu pärast) kinoversiooni. Samas, oletades, et film meie kinodesse ei jõua, ei ole ju vahet, kumba ennem vaadata (ma ütlen seda tegelikult seepärast, et ei jaksa enam DVDrip'i või kaheldavat kinodessejõudmist oodata...).

Mind paelub just see esimene pool filmist, kus noore Michaeli elu palju rohkemalt näidatakse... küll on kõrvu jäänud, et temale inimliku külje andmine muudab jälle teise poole killing-spree's kujutatava "võitmatuse" või "surematuse" ebausutavamaks, sest originaalis Michaelit ümbritsenud salapära andis talle ju hulgaliselt ebainimlikkust, mis ei pannud ka selle "nugakõhtukuulpähekuulkõhtupeamahajaikkaelus" asja võimalikkust ka niivõrd palju küsimärgi alla.

Ma arvan, et kinodesse ei jõua just seepärast, et film juba USAs väljas ja ForumCinemas' lehel ei ole selle kohta tulevaste filmide all ikka lehte... Peaks Kaarele meili saatma, sest peale eitavat vastust kavatsen mina selle WP-variandi ära vaadata.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Goblin » 05. September 2007, 20:11

hau kirjutas:Kui see osutub muidugi järgmiseks õudussenastsiooniks siis ma ikka viskan korraliku pilgu peale jah..


tundub, et osutub küll, sest see teenis avanädalavahetusega USAs 26,5 miljonit dollarit või midagi sellist :D

nagu näha, läheb inimestele peale 8)

http://www.elu24.ee/?id=2308 selle sama uudise link
Kasutaja avatar
Goblin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 310
Liitunud: 31. Juuli 2007, 19:44
Asukoht: Pärnu !

PostitusPostitas hau » 12. September 2007, 23:12

dvd tuleb NC-17 niiet olge õnnelikud.
aga ikkagi naffin special
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas KiiZ » 15. September 2007, 20:09

mul sama dilemma praegu, mis Ralfil :D kui workprint on robzombielikum, siis tahaksin seda kindlasti näha, sest robzombielik 'Halloween' on minu arust päris pull asi. Igatahes praegu tahan seda filmi rohkem näha, kui ühtki teist.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas HEllseeker » 15. September 2007, 23:24

Njaaa, igatahes Rob Zombie üllatas mind, peale kahte (House of 1000 Corpses ja the devil's rejects)perversse huumorimeelega trash õudukat suutis ta teha midagi head:)
igathes michael myers on sügavam ja ta on inimlikum kui originaalis, kus ta pigem tapmisrobotina välja nägi
rob Zombiele 10p selle filmi eest, kindlalt aasta tugevaim õudukas ja välja reklaamitud kui aasta veriseim õudukas hostel 2 jääb ikka pika puuga maha:D
"Why don't things fall up?" Kelly Bundy "Married with Children"
Kasutaja avatar
HEllseeker
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 264
Liitunud: 21. Juuli 2007, 17:06
Asukoht: Roela

PostitusPostitas KiiZ » 25. Detsember 2007, 02:16

MAY CONTAIN SPOILERS !!!!! SOOVITAN LUGEDA VAID NEIL, KES FILMI NÄINUD ON, VÕI KELLEL ON POHUJ !

Yeah, vaatasin ka ära lõpuks. Mõtlesin siin paar päeva tagasi, et võiks miskit vaadata, siis tuli meelde, et mul Rob Zombie versioon Halloweenist vaatamata ja uurisin veits asja, unrated director's cut oli vahepeal välja tulnud ja mõtlesin, et mis seal ikka, vaatab seda siis.
Algul ütlen seda, et ma ei ootand mingit Carpenterlikku Halloweeni siit, nagu paljud tegid. Väheke närvi ajab see Carpenteri fanboy'de vingumine selle filmi kallal. Kui väheke Rob Zombie stiili tunneb, siis peaks ju teadma, et siit tuleb verd, nussi ja ropendamist täis teos.
Nii, esimene pool filmist oli küll tõeliselt pull. Juba selle lollaka, kes Michaeliga jamas, oksaga surnuks peksmine näitas, et sellest filmist võib asja saada (teine pool oli kahjuks väike pettumus siiski). Asi läks edasi üsna toredasti, kahjuks ei saanud seda white trash familyat, nende bitchist tütart ja bitchist ema kaua nautida, kuna Michael rikkus kõik ära ja kukkus tapma. Aga ok, ma ju teadsin, et nii juhtub, seega tuli järgmine hea osa filmist - vaimuhaigla stseenid. Need mulle üsna meeldisid ja ma ka teadsin, et see on viimane puhkus enne lõputut killimist. Siis tuli üllatusena üks vägistamisstseen, mille kohta ma ei teadnud midagi, pärast imdb'st lugesin, et unrated cut'is on valvurite tapmise ja põgenemise asemel vägistamine ja põgenemine. Üks pask tegelikult kõik minu jaoks, ega mingi mõnus asi pole kumbki, aint vägistamise ajal need juhmaka hillbilly lõustad ajasid küll naeru peale :D siis tappis michael ära vägeva vanamehe ismael cruzi, minu arust polnud see küll vajalik, oleks meeldind, kui ta oleks ikka ellu jäänd (workprintis jääbki), aga teisest küljest Zombie tahtis Michaelist teha tõelise koletise, kellel pole üldse tundeid alles jäänud, nii et ikkagi ei halastanud ka sellele tüübile. Peale seda oli veel vaimukas stseen Ken Foreega peaosas ning minu mäletamise järgi hakkas peale seda üks kõva tapmine pihta, ehk siis originaalversiooni põhiosa. Teine pool filmist oli nõrgem pool, samas mõnede tugevate stseenidega. Kahju, et eriti neid kolme tüdrukut tundma õppida ei saanud, sest ühte neist ma oleks täitsa sebida tahtnud (niikaua, kuni ta kenasti ühes tükis oli ja polnd veel eriti kriimustada saanud :D ). Igatahes see loll cheerleaderite mula, mis nad ajasid (eriti Lynda), käis närvidele, tundus, nagu Rob Zombie oleks neile kiiruga mingi pasa kokku keerand. Siis hakati neid kiiruga tapma, esimesest oli küll suva, aga Anniest juba hakkas kahju. Esiteks ta oli kõige ilusam neist, teiseks ta rääkis kõige vähem ja kolmandaks ta karjus nii jõhkralt, et isegi ema tuli mul vaatama, mis värk on ja kui ta veriste rindadega piffi arvutiekraanil nägi, pöördus kähku tagasi :D Ma ei saanudki aru, kas ta suri või ei, tundus et jäi õnneks ikka ellu lõpuks. Ja peale seda tuli veel šokeeriv Laurie vanemate mõrv (või oli enne) ning siis tuli filmi igavaim osa - lõpp, mis kestis oma pool tundi ja tõesti väga igav hakkas. Pean ka workprinti ja rated versiooni ära vaatama.
Niisiis filmis oli käputäis tõeliselt häid stseene, palju head muusikat, osad head näitlejad, paar toredat piffi, Michael Myers, ja 3-4 ehmatuskohta, mis võpatama panid (tegelt mulle ei meeldi eriti võpatada).
Halvasti oli aga see, et oli palju mõttetut tapmist, mina oleks KÕVASTI body counti vähendanud, paar piffi olid liiga lollid, mõned näitlejad ei osand näidelda ning see lõpp - veniv, aeglane, igav. Kuid optimist nagu ma olen, ei lasknud kõigel halval end heidutada ning pöörasin tähelepanu headele külgedele ning jah, ütlen siis konkreetselt ära, et mulle see film meeldis. Mitte nii hea, kui Rob Zombie eelmised üllitised, kuid siiski rahuldav ja Rob Zombie tõusis mu režissööride edetabelis vb paar kohta. Peaasi, et ta jätkaks filmide tegemist, sest mulle läheb tema tehtud roojane üllitis alati peale, samuti ka paljudele teistele.
Baashindeks panen 6/10, kuid asi võib veel üles-alla kõikuda, kuna mul on kaks versiooni veel vaadata ja kindlasti tahan filmi veel korra rahulikult läbi vaadata.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 62 külalist

cron