Kariibi mere piraadid: Surnud mehe aardekirst

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas kbong » 07. Veebruar 2007, 20:48

Hullus, täna avastasin, et keegi on DVD ostnud ja loomalikult vaatasin ka üle, milles siis kogu see haip. Sellesmõttes väga mõnus seiklusfilm on ta tõesti, nö hea ajaviide, kuid ei pea teda nüüd mingiks parimaks filmiks, millele tuhat fännilehte tarvis on. Eks nüüd peab ju kolmanda ka ära vaatama, see lõpp ju midagi muud ei luba teha...

Pilt

Hm, paistab, et järgmises episoodis ka Aasia meresõitjaid näha on, mis mulle väga mokkamööda on. Toob vähe teistsugust temaatikat ka sisse...

Btw, kui keegi on mänginud sellist klassikalist point-n-click seiklusmängu nagu 'Monkey Island 2: Lechuck's Revenge', siis kas teile ei tundunud, et sealt oli nagu päris palju stseene ja mõningaid ideid võetud? Eriti meenutas seda mängu mulle stseen, kus nad selle nõia juurde sõitsid läbi soo... ja kirstuga aerutamine seal alguses.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 07. Veebruar 2007, 21:08

kbong kirjutas:Btw, kui keegi on mänginud sellist klassikalist point-n-click seiklusmängu nagu 'Monkey Island 2: Lechuck's Revenge', siis kas teile ei tundunud, et sealt oli nagu päris palju stseene ja mõningaid ideid võetud? Eriti meenutas seda mängu mulle stseen, kus nad selle nõia juurde sõitsid läbi soo... ja kirstuga aerutamine seal alguses.


Lõpuni pole mänginud, kuid seda soos aerutamist mäletan küll. Arvan, et pigem on viide sellele, kui niisama. Aga kes teab..
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas kbong » 07. Veebruar 2007, 21:48

Einoh, ma ei pakugi, et keegi mingeid ideid varastanud oleks. Kokkusattumus lihtsalt, mäng tuli meelde kohe.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kathyy » 21. Veebruar 2007, 21:43

oojaaa väga hea film :)) ja johnny depp... super... sobib jacki rolli nagu valatult :)) sõnu polegi... ma nüüd küll ei ülista, aga tõdegem, et tõesti oli hea film, lihtsalt vaatamiseks, kui muud targemat teha pole :))
Kasutaja avatar
kathyy
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 69
Liitunud: 13. Veebruar 2007, 10:18
Asukoht: tartu :D

PostitusPostitas -movieman- » 20. Märts 2007, 19:13

ikke mega hea film olen seda palju kordi vaatand aga ra pole tüdinend.
-movieman-
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 13
Liitunud: 20. Märts 2007, 10:46

PostitusPostitas eerik » 24. Juuni 2007, 00:26

No mina pole ikka aru saanud, mis sellest piraadi saagas nii erilist on?
Esimese filmi suutsin pika igavuse peale kuidagi lõpuni vaadata (seda alles teisel korral).
Nüüd hetk tagasi vaatasin teist osa aga üle tunni ei jaksanud vaadata - lihtsalt igav hakkas.
Kolmandat ma vist igaks juhuks ei üritagi vaadata.

;-)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas jenskaidar » 24. Juuni 2007, 11:59

siis sul on küll midagi seal üleval pool korrast ära kui nii igav oli!!!!
see ju üks parimaid filme üldse!

(aga noh igalühel oma maitse) :))
jenskaidar
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 177
Liitunud: 07. Mai 2007, 15:08

PostitusPostitas Priit » 24. Juuni 2007, 13:08

jenskaidar kirjutas:siis sul on küll midagi seal üleval pool korrast ära kui nii igav oli!!!!
see ju üks parimaid filme üldse!

(aga noh igalühel oma maitse) :))


Minu arvates on asi küll "parimast" väääga kaugel.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Storm » 24. Juuni 2007, 18:46

Priit kirjutas:Minu arvates on asi küll "parimast" väääga kaugel.




Wooord. V6ibolla t6esti hea meelelahutus, kuid mingite v22rtfilmidega ei anna seda kyll v6rrelda-.-
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Will Turner » 25. Juuni 2007, 08:29

kõik osad on lihtsalt parimad.
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

PostitusPostitas Forzelius » 25. Juuni 2007, 10:37

Paistab, et hakkavad jälle tekkima leerid Deppi/Bloomi/Knightley ja piraatide üleüldse ning väärtfilmide pooldajate vahel. Esimene leer on tavaliselt selgelt ülekaalus.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas -kathyy- » 25. Juuni 2007, 12:18

parimast võib see ju kaugel olla, aga kui poolele maailma rahvast see triloogia peale läheb, siis see lihtsalt on hea film, mina isiklikult olen erapooletu... film on hea, ajaviide missugune, aga ülistama ma ei hakka midagi ega kedagi. Ei kuulu ma ka kuskile leeri, Depp meeldib mulle lihtsalt selle poolest, et ta lihtsalt oskab nii hästi näidelda ning see on ka ainuke põhjus, mix mulle meldivad kõik piraatide 3 osa. ;-)
Kasutaja avatar
-kathyy-
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 120
Liitunud: 19. Aprill 2007, 19:03

PostitusPostitas eerik » 25. Juuni 2007, 13:31

-kathyy- kirjutas:parimast võib see ju kaugel olla, aga kui poolele maailma rahvast see triloogia peale läheb, siis see lihtsalt on hea film

3,3 miljardit inimest on seda siis näinud ja kiidavad? Tõesta! Pakun, et enamus "fännidest" on alaealised tüdrukud ja poisid.

Vaatame veidi tõsisemalt võetavaid hinnanguid ka (rottentomatoes):
1. Osa - 79% - Fresh
2. Osa - 54% - Rotten
3. Osa - 46% - Rotten

Kogu see triloogia on minu arvates lihsalt raha, aja ning näitlejate raiskamine.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Weirdo » 25. Juuni 2007, 14:59

Oh...tsiisas..
Storm kirjutas:Wooord. V6ibolla t6esti hea meelelahutus, kuid mingite v22rtfilmidega ei anna seda kyll v6rrelda-.-

Ja milleks nendega siis võrrelda? Sama hästi võiks võrrelda komöödiaid ja draamasid.
Ma ei viitsi siin mingit uurimist korraldada, et vaadata kõiki kasutajate postitusi läbi. Kuid kahtlen sügavalt, et need, kes siin, nagu näha, end väärtfilmide austajateks peavad nii väga seda ka on. Tõenäoliselt võib nende seast leida inimesi, kellele meeldivad õudukad, actionfilmid, "Borat" jms. Nii et...
Ja ma pole kunagi kuulnud, et keegi arvaks, et POTC on väärtfilm. Tegemist on meelelahutusega.
rezpekt kirjutas:3,3 miljardit inimest on seda siis näinud ja kiidavad? Tõesta! Pakun, et enamus "fännidest" on alaealised tüdrukud ja poisid.

Tõesta! Minu meelest kaldub see film perefilmi kategooriasse. See on mõeldud filmina, mis meeldiks igas vanuses inimestele. Seega, kui see meeldib enamjaolt alaealistele, mis sellest siis on?
Mina kahjuks ei ole alaealine. Ilmselt ma lihtsalt nii lapsemeelne, kuna tõenäoliselt meeldiks see film mulle ka siis, kui ma oleks 35.

rezpekt kirjutas:Kogu see triloogia on minu arvates lihsalt raha, aja ning näitlejate raiskamine.

Tore, et sa nii arvad, aga..Mida siin raisatakse, kui kogu filmile kuluv raha teenitakse suure kasumiga tagasi. Peale selle saavad näitlejad ehk suuremat palka, kui mõne muu filmiga ning koguvad ka rohkem tuntust.
Minu meelest on palju filme, mis on tunduvalt väiksema väärtusega kui POTC ja seda isegi tänapäeva filmide seas.

Jätkuvalt arvan, et selle (praegu seisuga veel) triloogia kriitikute suhtumine oleks tunduvalt leebem, kui filmil poleks nii suurt edu ega palju fänne.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Priit » 25. Juuni 2007, 15:32

Oeh jah, kohe näha kuidas Deppi kaardivägi teisitimõtlejaid ründab.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 54 külalist