Pangaautomaat

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Pangaautomaat

PostitusPostitas Rain » 12. Jaanuar 2012, 00:30

Pangaautomaat
ATM (2012)

Pärast lahkumist firma jõulupeolt, otsustavad David, Emily ja Corey edasi suunduda söögikohta. Kuid ühtäkki muutub õhtu nende jaoks kui õudusunenäoks, kui Corey soovib teha ühe kiire otsa pangaautomaadi juurest läbi ning just tol hetkel ilmub pangaautomaadi kabiini läheduses välja üks salapärane ja hirmuäratav mees, kes mitte mingil juhul ei soovi seltsilisi putkast välja lasta. Kuna talvised temperatuurid osutuvad nullilähedasteks ja päevavalgus on alles mitme tunni kaugusel, ei jää seltsilistel muud üle, kui minna selle surmava mänguga kaasa.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Pangaautomaat

PostitusPostitas LiveForThis » 12. Jaanuar 2012, 12:53

Näeb suhteliselt huvitav välja. Mulle on alati meeldinud õudusfilmid, kus peategelaskonna vastaseks on totaalne tundmatu, kelle nägu varjab miski ja kellest me ei saagi midagi teada või noh, natuke ikka saab. Ütleme nii et badass killer on the loose. Aga arvata on seegi film lõpeb reveal`iga, mis ajab haigutama. Kui siin üldse midagi oodata, siis põnevaid lahendusi, kuigi needki suudeti liiga pika traileriga ära näidata.

Mis selle filmi kestvusaeg ikka on? Mingi poolteist tundi ehk, ja ikka suudeti arvatavasti enamaik actionist ära näidata (Y)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Pangaautomaat

PostitusPostitas JazZ- » 12. Jaanuar 2012, 13:40

Heh, sattusin ka eile juhuslikult selle treileri peale...

Esiteks tegi mulle pisut nalja, et üks kolmest põhitegelasest on see poiss Nickelodeonilt jooksnud lasteseebist "Drake & Josh", mille paari episoodi ma aastaid tagasi vaatama olin sunnitud.
Pilt

Teiseks tundub tegu olevat ühe hämmastavalt halva ja plotholy triller/õudukaga, mille kõigi ebaloogiliste aspektide välja toomine oleks ilmselt juba alateadlik varastamine sellest üsna üksikasjalikust treileri analüüsist. Ehk kokkuvõtteks võib öelda, et minu jaoks on tegu ühe oodatuima 2012. aasta filmiga! (Y)

+ Üks YouTube'i kommentaar, mis muigama pani:
I have a feeling this shitty film is going to have some kind of heavy handed message, and the killer is probably some guy who lost everything during the economic collapse, and the three goons in the ATM are bankers - and its all one smug allegory for wall st. corruption.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Pangaautomaat

PostitusPostitas Ralf » 14. Juuli 2012, 17:07

üksikud spoilerid

Alustada võib kas või sellest, et oht oli tegelikult üpris minimaalne. OKEI, õues varitseb küll kapuutsiga alla peituv noaga relvastatud salapärane maniakk, kes on iga kabiinist väljujat või vahelesegajat nõus koheselt torkama, aga kui end vähegi kokku võtta, siis ei ole eriline probleem ruttu korralik edumaa saavutada, veel enam, et suure osa ajast on varitseja üpris kaugel ega paista neid isegi jälgivat. Juba esimene põgenemiskatse annab mõista, et tapjal pole erilist viitsimist jooksikule järele sprintida - kui see ülbikust vello oleks autosse pagemise asemel näiteks püüdnud, ma ei tea, lihtsalt MINEMA TORMATA, oleks selle tegelase pidu suht kähku läbi saanud. :irw: Asjaolu, et nii laisk, kuid hea õnnega mõrtsukas suudab kolme hakkajat (ja SAAMATUT) noort oma vähemotiveeritud tegevusega NII hirmul hoida, oli juba piisavalt jabur.

Siis tuli veel silm kinni pigistada selles osas, et tänapäeva tehnoloogiaajastul ei ole ühelgi neist taskus mõnd sidevahendit. Hüva, ma sellega võin leppida, suspension of disbelief, film lihtsalt töötab alternatiivses universumis kus puuduvad nutitelefonid ja muu säärane (jah, ma tean, et üks oli autos käekotis). Kuidas on pangaautomaadi endaga? Kas sellel pole siis mingit häiresüsteemi, kui püüda seda näiteks vandaliseerida? Kas noaga hull ei jätnud mitte kohale saabunud võmmiautosse võtit selle käivitamiseks? Paratamatult tekkis iga paari minuti tagant tunne, et kui natukenegi jalalihaseid ja/või ajusid rakendada, siis saaks päästa nii end kui kaaslasi ilma ühegi kriimustuse ja torketa. (Absurdsevõitu) lõpp oli muidugi iroonia tipp. :irw:

Pilt
- "Mis sa teed?"
"Löön PIN-i tagurpidi sisse. Kuulsin, et see annab politseile alarmi, juhul kui sind näiteks röövida üritatakse."
- "See on lihtsalt müüt. Mis siis, kui su PIN on 4224, siis on ju persses lugu?"
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 122 külalist