Ma olen ikka veel siin

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ma olen ikka veel siin

PostitusPostitas Soprano » 05. November 2010, 03:28

Ma olen ikka veel siin
I'm Still Here (2010)

Hollywoodi pailapse Casey Afflecki mänguline dokumentaalfilm paljastab salapärase staarnäitleja Joaquin Phoenixi viimase aasta valguskartlikud tegemised.

Seni näitlejana loorbereid noppinud Afflecki režiidebüüt on jalustrabav portreelugu mässumeelsest kaunishingest Phoenixist, kes kuulsuse tipul taandus pealiskaudsest filmitööstusest, loobus näitlemisest ning otsustades pühenduda hip-hop muusiku karjäärile.

Kurb-naljakas ja šokeeriv film toob vaatajani superstaari staatusega kaasaskäivad paljastused, karva kasvanud Phoenixi ning järjest jaburamad situatsioonid, mis lausa sunnivad põgenema hullumeelsuse piirimaile.

Film on ajanud kihevile kogu Hollywoodi, kus käib elav arutelu selle üle, kas tegemist on dokumentaal- või mängufilmiga ja mida täpselt Phoenix ja Affleck selle julge ja omapärase teosega öelda tahavad. Kas see kõik on nali? Mis see üldse on?

Film linastus ka 2010. aastal Veneetsia Filmivestivalil ning pole soovitatav alla 16. aastastele.

kinosoprus.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Loop » 05. November 2010, 11:42

ma ei saa aru mida see phiiniks siis elus nii suurt korda on saatnud et tast vaja dokumentaal teha ...minu meelest tavaline hollywoodi käli .
ei huvita ega vaaata -1/10
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 05. November 2010, 13:29

Loop kirjutas:ma ei saa aru mida see phiiniks siis elus nii suurt korda on saatnud et tast vaja dokumentaal teha ...minu meelest tavaline hollywoodi käli .
ei huvita ega vaaata -1/10


mind üldiselt väga teiste arvamus ei huvita aga lauslollust ka ei kannata - sa paned "1" filmile, mida ei ole näinudki? kmoooon!

PS! "phiiniks" on niimõndagi oma karjääri jooksul korda saatnud imho.

kthnxbye
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas eerik » 05. November 2010, 16:32

Esmaspäeval Sõpruses käies kuulsin asjapulkade juttu, et sarnast pealkirja ("Mina olen ikka siin") nad sellele filmile kindlasti ei pane. :D


Loop kirjutas:ma ei saa aru mida see phiiniks siis elus nii suurt korda on saatnud et tast vaja dokumentaal teha ...minu meelest tavaline hollywoodi käli .
ei huvita ega vaaata -1/10

Madalalaubalise ignorantsi musternäide. :pööritus:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Loop » 06. November 2010, 02:04

eerik kirjutas:Esmaspäeval Sõpruses käies kuulsin asjapulkade juttu, et sarnast pealkirja ("Mina olen ikka siin") nad sellele filmile kindlasti ei pane. :D


Loop kirjutas:ma ei saa aru mida see phiiniks siis elus nii suurt korda on saatnud et tast vaja dokumentaal teha ...minu meelest tavaline hollywoodi käli .
ei huvita ega vaaata -1/10

Madalalaubalise ignorantsi musternäide. :pööritus:


olks vabandust, kui keegi võtab seda solvanguga ...pole nii mõeldud , aga vast siin klubis võib ikka avameelselt rääkida ? ses suhtes, et noh...ei ole ta millegiga erilisega mulle silma paistnud ja ma arvan , et ma ei vaata seda filmi . järelikult ma võin sellele 100/100 ka praegu anda aga ma arvan et sa get it mu pointi ikka . mind lihtsalt ei huvita seee..tegelane ja julgen arvata et pole tema elust mulle midagi huvitavat pakkuda...AGA KES TEAB..äkki arvamus muutub kui seda kogemata kunagi näen...aga praegu jään oma versi juurde .
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas eerik » 06. November 2010, 02:11

Avameeldelt rääkides... mine otsi kuskilt mõni laetud tulirelv, pista selle toru endale suhu ja vajuta päästikut. Kui sul pole õrna aimugi, kes on Joaqin Phoenix või mida ta viimase paari aasta jooksul tegi, võid enda hülgemöla endale jätta. Ära räägi asjadest, millest sa mitte midagi ei tea.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Loop » 06. November 2010, 02:17

eerik kirjutas:Avameeldelt rääkides... mine otsi kuskilt mõni laetud tulirelv, pista selle toru endale suhu ja vajuta päästikut. Kui sul pole õrna aimugi, kes on Joaqin Phoenix või mida ta viimase paari aasta jooksul tegi, võid enda hülgemöla endale jätta. Ära räägi asjadest, millest sa mitte midagi ei tea.


kle ära seleta seal , mingi solvukas oled vä ? mingi fantasy lover sul v et sa nii pöördesse tiksud . ma räägingi et mind ei huvita käli kellest ma midagi ei tea ? fakkkkkkkk kui sa nii räigelt oma iidolit pooldad ? siis parem tulista mulle midagi millega ta siis hakkama saand on selle asemel et mind maha teha .
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 06. November 2010, 02:21

Ei oleks iial uskunud, et ma milleski eerikuga ühel nõul suudan olla, aga seekord...
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Loop » 06. November 2010, 02:28

einoh kui teema oleks bin ladenist siis ma peaks ka suu kinni hoidma kui ma tast midagi ei tea aga *arvan* et ta mulle ei meeldi ?
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas LiveForThis » 06. November 2010, 02:36

Loop kirjutas:ma ei saa aru mida see phiiniks siis elus nii suurt korda on saatnud et tast vaja dokumentaal teha ...minu meelest tavaline hollywoodi käli


Korda saatnud? Ega selles pole asi. Sisu ikka lugesid?

Karjäär + viimase aasta jooksul korda saadetu= I`m Still Here

Aga toredamatel teemadel:
Tore, et Sõprus selle kavva võttis. Esmakordselt seda sissekannet nähes olin isegi parajalt hämmeldunud.
Saabki siis näha, milleni Phoenixi total makeover jõudis.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Loop » 06. November 2010, 02:49

huhhh , no võibolla tõesti.. olin rutakas ja rumal . pole mul muidugi midagi ette heita kui ikka täpseid fakte ei tea ...kusjuures seda lettermani teeemat ma paar päeva tagasi kogemata ühe silmaga isegi vaatasin ..no olks eks ma uurin mingi päev , loen tema viimastest aastatest ja nq praegugi sain teada et hip-hop teemast ...nii et jah sorri kõigi ees kes tunnevad ennast puudutatuna
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas Loop » 06. November 2010, 03:15

ok lettermanile pani küll...:D letterman sucks
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas Forzelius » 06. November 2010, 12:24

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Ei oleks iial uskunud, et ma milleski eerikuga ühel nõul suudan olla, aga seekord...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kickflick » 06. November 2010, 18:04

Forza kirjutas:
uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Ei oleks iial uskunud, et ma milleski eerikuga ühel nõul suudan olla, aga seekord...
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 06. November 2010, 18:14

Kickflick kirjutas:
Forza kirjutas:
uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Ei oleks iial uskunud, et ma milleski eerikuga ühel nõul suudan olla, aga seekord...
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 158 külalist

cron