Killerid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Killerid

PostitusPostitas Ralf » 04. Mai 2010, 07:59

Killerid
Killers

Spencer Aimes (Ashton Kutcher) on täiesti tavaline valitsuse superpalgamõrvar, kelle elu keerleb Euroopa eksootiliste klubide, maitselagedate sportautode ja veelgi maitsetumate naiste ümber.

Kohates Jen Kornfeldti (Katherine Heigl), kaunist ja valusast lahkuminekust toibuvat arvutispetsi, on Spencer leidnud tõelise armastuse ning vahetab rahvusvahelise karjääri suurima heameelega koduse õndsuse vastu.

Kolm aastat hiljem naudivad Spencer ja Jen endiselt oma täiuslikku abielu, seda kuni Spenceri 30. sünnipäeva hommikuni, mil noored saavad teada, et Spenceri eest on välja pandud tõeliselt kopsakas pearaha. Mis veelgi hullem, palgamõrvarid on õnnelikku paarikest jälitanud aastaid ning võivad olla kes tahes: sõbrad, naabrid, müüja toidupoes, isegi üle tänava liipav vanamees.

Spencerit ja Jeni ootab pöörane põgenemine. Nende paradiisisarnane äärelinnaelu muutub tõeliseks paranoiaks. Kes on mõrtsukas ja miks Spencer sihikule võeti, see tuleb alles välja selgitada, lisaks päästa abielu, sehkendada tüütute sugulaste ja naabritega ning... lihtsalt ellu jääda.

- http://www.forumcinemas.ee

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Dzeiku » 19. August 2010, 19:03

Mulle see film meeldis, aktsionit oli parasjagu ning nalja oli ka piisavalt. Kinos igatahes lahkusin rahulolekuga, et rahast kahju polnd.

Hindeks siiski
7/10
Dzeiku
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 32
Liitunud: 23. Aprill 2010, 00:54

PostitusPostitas Ralf » 19. August 2010, 19:15

Minu meelest polnud ka täielik ajaraiskamine, alla keskmise popkornikas.

4/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Rain » 18. September 2010, 23:56

Film oli parem, kui lootsin. Nalja sai päris palju.
8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas d4ncestyle » 29. Oktoober 2010, 03:10

2. selle aasta hea suhetefilm ja näitlejapaari parim osatäitmine minu silmis, kutcher+ heigl on nagu fantastik.
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas Zinera » 23. Detsember 2010, 21:46

3/10-st

Mida filmi, alguses oli selline päris mõnus komöödiamaik juures ja siis mida lõpupoole, seda magedamaks asi kiskus. Heigl hakkab järjest jamamaid rolle võtma, kahju tegelikult, sest muidu päris hea näitlejanna. Pean tunnistama, et naljakohti jagus, aga filmi sisu üldiselt - igav seiklus/action.

Spoiler :
Mismõttes see naine nii rahulikuks jäi, kui teada sai, et ta mees on palgamõrvar...Nagu... Auk stsenaariumis... ja mida killereid oma tänaval...
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Killerid

PostitusPostitas CM-Girl » 20. November 2011, 14:46

Hea film, meelelahutust jagus. Lõpp oli aint veits imelik.
Like: Ashton Kutcher ja Tom Selleck
Dislike: Katherine Heigl

7/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Killerid

PostitusPostitas Pixie » 03. Aprill 2013, 00:42

Mulle jällegi meeldis, üks parimaid kerge vaatamise filme, mida viimasel ajal näinud olen. Huumor töötas algusest peale - väga lootsin, et tase püsib filmi lõpuni ja nii oligi; action-stseene jagus ja need olid vinged; Spencer/Jen suhe oli enamasti päris armas liigselt imalaks muutumata. Osalt kartsin, et naine hakkab tegema hulle stseene ja muutub vinguvaks ning hädaldavaks bitch'iks, kuid temapoolsed reaktsioonid mõjusid loomulikuna (komöödia kohta) ja Heigl mängis need hästi välja. Paar huvitavat paljastust lõpus ning kokku sai hea filmielamuse. :P 9/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 63 külalist

cron