Pimeduse rüütel

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Jolt » 28. Juuli 2008, 13:14

Muidu selle naistegelaste liini kohapealt, et... Catwoman pole ilmtingimata vajalik. Ra's-il on tütal Talia - isa eest oleks vaja kätte maksta, niisiis see oleks väga võimalik lahendus.
Lisaks on ntks väga vabalt olemas ka Batgirl... Nii Nightwing (Robin suht täiskasvanuna ja omapead) kui ka Batgirl, mõlemad töötaks minu jaoks ülihästi sellisel kujul, kui nad algselt oleks kas mingi kodus valmistinutatud tehnikaga meistervargad, kes peaks oma ametit rohkem lõbu pärast ja korjaks endale andekamaid uusi vidinaid. Seeläbi satuksid konflikti Wayne Enterprise'ga ja ka Batmaniga, miski sunniks neid koos tööle, tekiks sünergia...

Lihtsalt muud võimalikud liinid. Villainite ja filmi teema kohepealt pean hetke mõtlema.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas LauraOlen » 29. Juuli 2008, 03:17

rezpekt kirjutas:
LauraOlen kirjutas:Täiesti lõpp kui vinge oleks olnud kui oleks olnud TDK'l ka kolme osaline saaga nagu POTC'il ning siis oleks villain vahetunud.

Ei oleks üldse vinge.


Maitse asi.
Lihtsalt nii meisterlikke kurjategijaid nagu tema on nii haruldaselt vähe, selliseid nüüd-hakkame-kaklema villaneid on aga ülekaalus...

Samas meestele (ehk ülekaalus olevale publikule) läheb see väga hästi peale. ;-)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas KiiZ » 29. Juuli 2008, 15:22

egas jokker ainuke intelligentne ja huvitav gothami badass ei ole. kolme filmi küll tema peale ei raiskaks.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Soprano » 30. Juuli 2008, 01:49

Leidsin, et Heath Ledger oli Eesti Ekspressi Nädala persoon.
Käisin teist korda vaatamas. 10/10
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Hülss » 30. Juuli 2008, 08:31

Käisin samuti teist korda vaatamas ja nüüd venis lõpp juba märgatavalt. Two-Face'i oleksin jätnud järgmisesse filmi, kuid seda haigla stseeni ei vahetaks ma millegi vastu. Jään endiselt 9/10 juurde.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Cagefactor » 30. Juuli 2008, 14:56

tulin just uuesti vaatamast. märkasin väga palju asju mida esimest korda ei märganud. filmi lendas kuidagi kiiremini kui esimest korda. kugi peale teist korda hinne lange 9 peale. 9/10
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas Ralf » 30. Juuli 2008, 17:41

Koht, kus Joker crime lordidega räägib, on üks mu lemmikstseene filmiajaloos. Märkasin, et ta intonatsioon on hästi erinev ta muudest stseenidest.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas LauraOlen » 30. Juuli 2008, 22:01

Ralf kirjutas:Koht, kus Joker crime lordidega räägib, on üks mu lemmikstseene filmiajaloos. Märkasin, et ta intonatsioon on hästi erinev ta muudest stseenidest.


Mulle meeldib ka see stseen. Ma olen seda nüüd nii palju vaadanud, et see on peaaegu pähe kulunud. Kusjuures kuna ma olen kehakeele alal üpris hea, siis see teeb kõikide ta stseenide vaatamise veelgi paremaks.
Ta kehakeel meeldib mulle veel Batmani& tema ''vestluses''.

Kusjuures kuskil youtube'is oli selline kommentaar, et mitte Heath Ledger, vaid Heath Legend.

See oli nii armas. :irw:
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Soprano » 31. Juuli 2008, 13:31

Johnny Depp kehastub Riddleriks :!: Say whaaat. Ning Philip Seymour Hoffman teadagi Penguin. Foorumi Deppi fännid on nüüd hullumas. :P

Gotta love those rumors...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas hau » 31. Juuli 2008, 13:37

Stsenaarium pole valmiski ja juba otsitakse näitlejaid. Ma väga kahtlen, et Depp ja Hoffman on järgmises Batmanis. Lugesin enne ka ruumorit, et Depp mängib Mad Hatterit, aga seda Burtoni Alice in the wonderlandis. Tal liiga hullult projekte praegu. Puhas töömees. Dr Parnassus, Public Enemies, Shantaram, Rum Diary ja siis need ruumor-projektid nagu Sin City, Alice, Batman, Dark Shadows.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 31. Juuli 2008, 13:45

Burtoni ja Deppi koostööd arvestades ma imestaks, kui Depp Alice's kaasa ei teeks.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Jolt » 31. Juuli 2008, 15:14

Burtoni ja Deppi koostöid arvestades ma imestasin, et Depp Alice'na kaasa ei tee :) (ma pole ennast kursis hoidnud selle projektiga, liigaväga, vist on osaliselt mocap või midagi? Hei, samas ei imestaks liiati ka siis, kui Burton Deppile lihtsalt kaks blondi patsi külge paneks).

Batmani kohapealt aga, et vaatasin ka just eile TDK üle ja oi kui palju parem see veel tundus. Ntks, shame on me, mul lendas pool (pun intended) seda Dent'i mündi teemat silmist mööda. Ma teadsin varasemast küll, et tal on kahe heads poolega münt, aga Dark Knight's ma seda "I make my own luck" teemat sellega alguses seostada ei suutnud. AGA infot tuli peale niivõrd tihedalt, et film eeldabki kaht vaatamist, minimaalselt.
Üldiselt, Nolan on küll teinud väga sellise filmi nagu ise tahtis ja ropendamine ning veri on vastavalt esimesed kaks asja millest olen nõus loobuma, kui kogu ülejäänud sisu on piiripealselt grittytäiskasvanulik. Kuigi paljudes kohtades, kus on nurki lõigatud, et tuleks lühem ei häirinud ajahüpped mind üldse, siis ikkagi oleks hullult stiilne, kui tuleks mingi 3h'ne extended ja unrated versioon (Gambol). Ja vaid väike ääremärkus, mulle meeldis üliväga see, et Scarecrow oli tagasi. Kuigi ta roll oli üliväike korvati see faktiga, et tabati jälle niivõrd selle karakteri olemust - ta on sadist, kellele meeldib inimesi piinata/hirmu all hoida - bullseye!

Tuli meelde see, et ma esimest korda vaadates siiralt uskusingi, et nad tapsidki Gordoni ära. Trailerist nähtud stseenid, mis alles ees olid, ei tulnud üleüldse meelde. Hull masendus ja paanika puhkes hetkeks. Aga jah, mainin sama mida paljud ennegi öelnud... need trailerid oli ikka eriti hästi kokkulõigatud - tõmbasid inimesed kinno ja tegid seda nii, et filmi päris sisu ja highlighte maha ei müüdud. Võit!

Uute villainite kohapealt veel, väidetavalt olevat Angelina Jolie ettehuvitatud Catwomani rollist. Aga mulle meeldiks, mingil põhjusel Riddler siiski väga - Depp kehastuses või kuidas iganes.
Ma ei tea, et kas J Nolan üritas niisama vett segada või mida, kui ta rääkis pigem vanemate ja vähemkasutatud kurikaelte kaasamisest. Mille kohapealt olen ma sajaga nõus... Bane ntks on überlahe karakter, aga tema loo rääkimiseks oleks vaja vähemalt kaht osa. Hush oleks ka väga stiilne, eriti peale TDK Mr Reese'i teemat. Zsasz tundub mulle suht mõttetu tegelasena, ta on lihtsalt sarimõrtsukast nihilist... kui nad talle mingi kõva spinni juurde ei pane, siis see eriti huvitav ei tundu. Sekundaarse, Se7eni John Doe tüüpi tegelasena, töötaks küll - või veel parem, kolmanda filmi Scarecrowna pigem. Penguin ei intrigeeri mind ka väga... Burton/DeVito tabasid ta välimuse väga hästi ära (tekkelugu oli aga IDIOOTNE^3), aga ta pole üldse põnev... lihtsalt järjekordne rahaahne tibla. Ükski Nolani senistest kurikaeltest pole nii banaalne olnud.

Ja seda, et Harvey Dent on ju ikka surnud ju? Kõik said ju ikkagi asjast niimoodi aru? Ma spetsiaalselt vaatasin lõpus seda Gordoni kõnet ja kuigi musti linte polnud olid foto raamid mustad ja kukkumine oli kõrge.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas LauraOlen » 31. Juuli 2008, 15:41

JOHNNY DEPP OLEKS PERFECT RIDDLER! :D See oleks küll super, kui ta selles mängiks. Samas iseenesest ma ei tea kuidas tal on Batman'i armastusega, ta valib ju oma rolle väga hoolikalt. Kuigi ma siiski arvan, et pigem ta võtaks selle vastu kui loobuks.

Aga siiski, ta ju ütles, et lõpetab näitlemise 50'ne aastaseks saades, see teeb ju ''väikse'' piirangu nendele rollidele ja filmidele.. :pööritus:
Loodan väga, et ta nii ei tee. Kuigi kes teab..


Ma peaks ka 100% kindlalt uuesti vaatama (mida ma ka teen), sest minusugusel inimesel jääb alati keerulisema filmi puhul midagi segaseks. Isegi Sweeney Todd'i lõpust sain täiesti valesti aru. :pööritus:


Ma loodan, et two face suri ikka ära.. Paljudes filmides tehakse üldiselt selliseid suri-ära, ei-surnud-ära trikke.

edit. Muutsin spoileri väiksemaks, sest sellel taustal oli näha.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Cagefactor » 31. Juuli 2008, 15:43

What hope do fans have that Two-Face will be brought back for the third film?
EditHistoryDelete

1) The coin Two-Face flips in the air (to determine the fate of Gordon's son) lands on the "good" side after his fall.

2) Gordon and Batman never explicitly state that Two-Face is dead.

3) Two-Face falls the same distance Maroni fell when he told Batman that a fall from that distance isn't likely to kill a man.

4) Gordon has already covered up Dent's murders and his escape from the hospital. These cover-ups could foreshadow the even bigger cover-up of Dent's supposed death.

5) At some point, it is believed, to get back into the good graces of the majority of the city, Batman needs to be cleared of his crimes, and the only one who can effectively clear him is Dent.

Imdb FAQst võetud. Ja selle järgi võib oletada etHarvey two face ei olegi surnud, ja tuleb kolmandas filmis tagasi.

Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas LiveForThis » 31. Juuli 2008, 16:30

Cagefactor kirjutas:
What hope do fans have that Two-Face will be brought back for the third film?
EditHistoryDelete

1) The coin Two-Face flips in the air (to determine the fate of Gordon's son) lands on the "good" side after his fall.

2) Gordon and Batman never explicitly state that Two-Face is dead.

3) Two-Face falls the same distance Maroni fell when he told Batman that a fall from that distance isn't likely to kill a man.

4) Gordon has already covered up Dent's murders and his escape from the hospital. These cover-ups could foreshadow the even bigger cover-up of Dent's supposed death.

5) At some point, it is believed, to get back into the good graces of the majority of the city, Batman needs to be cleared of his crimes, and the only one who can effectively clear him is Dent.

Imdb FAQst võetud. Ja selle järgi võib oletada etHarvey two face ei olegi surnud, ja tuleb kolmandas filmis tagasi.



See oleks võibolla isegi päris huvitav.Mulle isiklikult meeldis Denti tegelaskuju väga. Aga kes teab äkki TDK ekraaniajast piisas ja polegi teda rohkem vaja.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist