Avatar

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Defka » 20. Detsember 2009, 02:11

Trash kirjutas:
Defka kirjutas:Küll ta kõik selle tagasi teenib, kui teine osa tuleb :).


Film jääb poolikuks või?
Ei jää, aga Pandora/Navi maailma annaks edasi küll arendada.

Igastahes, ma ei usu, et Avatar flopib.
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

PostitusPostitas LiveForThis » 20. Detsember 2009, 02:39

Ei ta flopi midagi. Nädalavahetus pole möödaski ja nädal veel ees. 27 millionit on ju sellise filmi kohta vist ikkagi hea tulemus.
Arvan, et ma lihtsalt teisiti ei saa ja lähen ka uuesti vaatama. Ma ei tea, kas 2D-s või 3D-s. Võiks ju mõlemat proovida.
Tahan uuesti siseneda Pandora vaimustavasse maailma ;-)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 20. Detsember 2009, 14:01

Trash kirjutas:
Defka kirjutas:Küll ta kõik selle tagasi teenib, kui teine osa tuleb :).


Film jääb poolikuks või?

Cameron rääkis juba ammu, et tal on terve triloogia välja mõeldud.

Ralf kirjutas:"Avatar" oli minu andmetel $500 mln maksma läinud projekt.

Vau! Ma ei teadnudki, et meil siin mõni Hollywoodi insider on! Ma peaksin ka enda allikaid kontrollima, sest minu andmetel maksis filmi tegemine ainult sada krooni ning avapäeval teeniti juba mustmiljon!
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas MNC » 20. Detsember 2009, 14:03

Njah, vaata point mida ma tahtsin priitshida ongi, et see kui sa paned superfilmile 8/10 ei tähenda, et sa seda filmi alahindad või halvustad(viide trashi esimene kommentaar, viimastel päevadel e. see murrangulistele filmidele antud hinnang)
Peale filminägemist tahaks isegi teinekord maksimumi lajatada, aga ma hoian ennast tagasi ja lasen nähtul ajus seedida, alles siis hakkan võrdlema, seda teiste nähtud kinupiltidega. Instincts over intellect ei ole hea hindamismudel.

Hindamine ongi kõige raskem osa filmist kirjutamisel või rääkmisel, kuna ei tohi ära unustada teisi filme mida näinud oled.... muidugi kui sa oled kõikidele viimasel ajal nähtud filmidele 10/10 virutanud, siis oled omadega ummukses. Sel puhul oleks üldse targem kolmepunkti süsteemi kasutada e. "ei meeldin'd", "plass", "meeldis".

DEfka
Õhtulehe ajakirjanikuks ?

Mu tase ümbermõtestatavate lausete kribamisel on tegelikult kõvasti kõrgem, aga filmiveebi foorum ei ole see koht kus ma seda tahaksin rakendada ja ei usu, et ma seda ka kasutama hakkaks. Tsitaatide, kontekstist välja rebimine on kõige madalam aste(Sl Õhtuleht) ja sellega alustas XXX. Igastahes ei ole ma siin selleks, et kedagi sõimata või mõnitada vaid dialoogide perast. Kui kellegile ei meeldi mu offensiivne kirjutamis ja pöördumisstiil, siis ma ei saa sinna midagi parata - blogis ja päriselus olen ma kümme korda hullem, siin ma hoian ennast isegi tagasi. :D

Forza,Forza,Forza

See jalgapalli kohta käiv lause oli minu jaoks kui naerugaas ja andis mulle vajalikku pauerit, et seda reply-d kribada -tänud.
Selle sinu kirjutamisega on aga nii, et ma arvasin kuuduste, kirjapildi ja mõttekäikude poolest, et sa kuskil nii 12-14 oled, aga see jäägu selleks...

Kirjavigadega on nii, et mida vanemaks sa saad ja koolist, kus sulle kirjavigade eest igapäev "joonlauaga pikki näppe virutatakse" eemaldud, seda rohkem hakkad ka unustama kõiki neid reegelid mida sa muidu igapäev jälgima pead...eriti kui su töö ei ole otseselt seotud igapäevase kirjatööga- muuseas unustad ka se'l juhul kui on, aga aeglasemalt..
Sinu puhul on see suht pohh , kuna sa kirjutad naguinii enam-jaolt lihtlausetega.
Muuseas, sellepärast ma selle blogimisega alustasingi, et ..khm...ütleme ausalt, kaks aastat tagasi ma oskasin enam-vähem ainult "et-i" ette koma panna, kuna polnud ca 5-6 aastat peale seletuskirjade mitte midagi kirjutanud.

Shalom!
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas Defka » 20. Detsember 2009, 14:16

MNC kirjutas:DEfka
Õhtulehe ajakirjanikuks ?

Mu tase ümbermõtestatavate lausete kribamisel on tegelikult kõvasti kõrgem, aga filmiveebi foorum ei ole see koht kus ma seda tahaksin rakendada ja ei usu, et ma seda ka kasutama hakkaks. Tsitaatide, kontekstist välja rebimine on kõige madalam aste(Sl Õhtuleht) ja sellega alustas XXX. Igastahes ei ole ma siin selleks, et kedagi sõimata või mõnitada vaid dialoogide perast. Kui kellegile ei meeldi mu offensiivne kirjutamis ja pöördumisstiil, siis ma ei saa sinna midagi parata - blogis ja päriselus olen ma kümme korda hullem, siin ma hoian ennast isegi tagasi. :D

Võid olla rahulik, ma ei solvu ega tunne, et mind on sõimatud :). Aga seda välja rebimist sa tegid mu postiga.

Tunnistan, ma ei väljendanud end maailma lihtsamail viisil, seega, kui korralikult mitte lugeda, jääbki vaid see osa meelde, mida sina tsiteerisid.

Either way, ma lähen täna asja Plazasse vaatama.
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

PostitusPostitas hau » 20. Detsember 2009, 14:38

Teades enne seasnile minekut, et lugu on tavaline ja ettearvatav ning dialoog lonkab, lootsin et see ei häiri mind. Otseselt filmi ajal ei häirinudki, sest kogu see maailm ja selline oli väga vinge ja ehe. AGA, pärast filmi olen ma hakanud rohkem mõtlema sellele, et lugu ja tegelased ei olnud midagi erilist. Samuti ei samastunud ühegi tegelasega. Tehnilises ja visuaalses mõttes on see muidugi groundbreaking saavutus, aga nüüd kui uus filmitegemise viis on leiutatud võiks keegi sellega mõne hea loo ka jutustada. Maailma esimene heli- ja värvifilm pole ka parim heli ja värvi kasutus. Siiski, Cameronile sitaks austust, et mõtles välja sellise maailma ja sellised olendid ning tehnoloogia kuidas sellist maailma edasi anda. See on muidugi ainuõige, et Pandorat peab nägema 3Ds.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 20. Detsember 2009, 15:36

MNC kirjutas:Forza,Forza,Forza
See jalgapalli kohta käiv lause oli minu jaoks kui naerugaas ja andis mulle vajalikku pauerit, et seda reply-d kribada -tänud.
Selle sinu kirjutamisega on aga nii, et ma arvasin kuuduste, kirjapildi ja mõttekäikude poolest, et sa kuskil nii 12-14 oled, aga see jäägu selleks...

Kirjavigadega on nii, et mida vanemaks sa saad ja koolist, kus sulle kirjavigade eest igapäev "joonlauaga pikki näppe virutatakse" eemaldud, seda rohkem hakkad ka unustama kõiki neid reegelid mida sa muidu igapäev jälgima pead...eriti kui su töö ei ole otseselt seotud igapäevase kirjatööga- muuseas unustad ka se'l juhul kui on, aga aeglasemalt..
Sinu puhul on see suht pohh , kuna sa kirjutad naguinii enam-jaolt lihtlausetega.
Muuseas, sellepärast ma selle blogimisega alustasingi, et ..khm...ütleme ausalt, kaks aastat tagasi ma oskasin enam-vähem ainult "et-i" ette koma panna, kuna polnud ca 5-6 aastat peale seletuskirjade mitte midagi kirjutanud.
Shalom!


Kui ma sulle oma kirjastiili ja keelekasutusega parimal juhul neljateist aastase mulje olen jätnud, siis on mul sinust kahju. Mitte, et ennast promoda siin, kuid ei usu, et PÖFFi meediatiim oleks valinud eelmisel aastal mind blogijaks, kui ma neile 14 aastast meenutanud oleksin.
Samuti ei räägi, et kõik grammatika- ja stiilivead peaksid kolmekordselt üle kontrollitud olema, lihtsalt seda, et on vahe, kas inimene eksib komaga, õigekirjaga või meenutab lihtsalt oma kirjutistega hullumeelse heietusi. Minu mõtted lihtsalt.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas MNC » 20. Detsember 2009, 16:34

kuid ei usu, et PÖFFi meediatiim oleks valinud eelmisel aastal mind blogijaks, kui ma neile 14 aastast meenutanud oleksin.

- Lapsesuu ei valeta ;)


Samuti ei räägi, et kõik grammatika- ja stiilivead peaksid kolmekordselt üle kontrollitud olema, lihtsalt seda, et on vahe, kas inimene eksib komaga, õigekirjaga või meenutab lihtsalt oma kirjutistega hullumeelse heietusi. Minu mõtted lihtsalt.

Arthur Rimbaud- "Hooaeg põrgus, Illuminatsioonid"
Loe, siis alles näed mis on hullumeelne jampsimine, ehki see ei kahanda grammijagugi mainitud teose - pigem taiese - väärtust. :D

Muuseas kinufilmis "Total Eclipse" oli ka paar tema rida esitatud, aga see ei saavuta sama efekti mis lugedes ajudesse virutab.


Defka:
Truce?
Jätad musta kuke ellu ja kolmetähelise nimega nuku viskad ka minema, eksjää ?
:D:D:D:
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas eerik » 20. Detsember 2009, 16:39

Avatari kaitseks võin ma nii palju veel öelda, et terve selle 165 minuti jooksul ei hakanud mul kordagi igav ning kaasa võetud pooleliitrisest joogist jäi enamus alles, kuna ma ei leidnud sobivat hetke joomiseks. Olin kogu enda tähelepanu ekraanil toimuvale suunanud. Mõned kergemad tear jerker hetked olid ka filmis olemas, mis tulid ainult kasuks, kuna paar tilka pisaraid niisutasid mu plahvatamise äärel olevaid silmi. Samas peavalu olen ma 3D kõrvalnähtusena kogenud vaid esimesel korral, kui ma aasta alguses Bolti käisin vaatamas ja siis oli see ka vaid kerge, mitte väga painav. Nii et need, kes on varem mõnda 3D filmi vaatamas käinud, omavad teatud privileege saadava kogemuse osas.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Defka » 21. Detsember 2009, 00:38

Eriti tore on kuulda klienditeenindajatelt siukseid uudiseid, et osad saalitäied plaksutavad peale filmi lõppemist :).

Nii et massidele meeldib :).
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

PostitusPostitas LiveForThis » 21. Detsember 2009, 01:19

Reedel terve CCPlaza 1. saal andis kenakese aplausi, mida selline silmipimestav ilu ka väärib. Lugu looks, aga krt ilus on! :)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas 0ll » 21. Detsember 2009, 13:56

Pilt
Või noh... vähemalt rahuldav saavutus.
Avanädalavahetus tõi üle maailma sisse umbes 232 miljonit dollarit. See on läbi ajaloo 9. tulemus ja ühtlasi PARIM "mittejärg". Kusjuures mõned suured ja tähtsad kinomaad ei ole veel filmi mekkida saanud - Hiina, Jaapan, Itaalia, Poola.
Lõppsumma peaks päris kena tulema. Väga kõrge kordusvaatamise väärtus ja hea sõna levib. Näiteks täna hommikul kuulsin "Avatari" plakati kõrval kahe keskealise naise vestlust stiilis "Tütar ütles, et erakordne elamus" - "Lähme natuke hiljem - ei pea nii palju trügima."
Ja ma tõesti loodan, et "Avataril" läheb hästi - mida rohkem raha, seda kiiremini tehnoloogia areneb.... jah, ei õppinud filmist midagi
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kimssky » 21. Detsember 2009, 15:50

Käisin eile filmi hispaania keelsena vaatamas. Dialoogist ei saanud keeleliselt midagi aru aga jutt oli nii aimatav.
Hea oli üle pika aja vaadata filmi, kus ei pea lugema koguaeg neid subtiitreid. Film oli võumas (Y)
kimssky
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 21. Detsember 2009, 15:41

PostitusPostitas Wisegirl » 22. Detsember 2009, 01:14

Eesti Päevalehes oli tore artikkel sellest, mis minu vaatega ühtib: et peategelane on justkui Loll-Ivan, mõistust eriti pole, aga vähemalt on vapper ja hea südamega.
Hea vs halb ja loodus vs tehnoloogia.

Väga ilus (visuaalselt) film, mida vaadata. Plaksutama küll ei ajanud, kuna sisu jäi nõrgaks.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Kickflick » 22. Detsember 2009, 14:11

See, et film 3D-s oli, oli natuke mõttetu mu arust, seda efekti polnud üldse ju, et ekraanist midagi välja tuleks vms. Sisu oli jah natuke nõrk, muidu kõlbas vaadata küll. 6/10.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 33 külalist

cron