Teismelised ninjakilpkonnad: Varjust välja

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Teismelised ninjakilpkonnad: Varjust välja

PostitusPostitas Ronet » 22. Mai 2016, 08:22

Teismelised ninjakilpkonnad: Varjust välja
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (2016)

Eelmisest osast tuntud superlurjus Shredder (Brian Tee) liitus pärast vangistusest põgenemist hullu teadlase Baxter Stockmaniga (Tyler Perry), seekord on närukaeltel ambitsioonikas plaan allutada kogu maailm oma võimu alla. Nendega ühte kampa pressisid endid ka kaks üpris tagasihoidliku ajumahuga naljavennast sabarakku Bebop (Gary Anthony Williamns) ja Rocksteady (wrestlingu-staar Stephen "Sheamus" Farrelly), kes muteeruvad suurejoonelisteks elukateks (kuigi ega see kupli alla neile mingit apgreidi ei too).

Kui ninjakilpkonnad Shredderi ja tema uued käsilased ette võtavad, selgub üllatuslikult, et kuttidel on vaja arved klattida veelgi kolossaalsema vastasega - mängu astub kurikuulus Krang.

Loe täielikku tutvustust siit
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Teismelised ninjakilpkonnad: Varjust välja

PostitusPostitas Ronet » 03. Juuni 2016, 16:29

Essentially ikka lastefilm. Aga täitsa talutav, sest tunnetus oli omane 80ndate multikale. Kui ainult seda Michael Bay suurejoonelist katastrofaalsust vähemaks saaks keerata, oleks tegu peaaegu et sarmika filmiga.

5/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Teismelised ninjakilpkonnad: Varjust välja

PostitusPostitas lostinthemist » 05. Juuni 2016, 22:47

Kolm sõna selle kirjeldamiseks: vastik, nõme, lapsik ja loll.
Traileri põhjal tundus, et esimese filmi vigadest võeti õppust. Shredder on päriselt ninja, mitte hiiglaslik ninjatransformer. Sellega seoses ka Foot Clani tüübid on ninjad, mitte ei vehi relvadega ringi. Bebop ja Rocksteady. Casey Jones. Lisaks veel võeti kampa teine pahalane. AGA!

Esimene kolmandik filmist oli isegi väga tore ja olin kinosaalis vaatajana pigem positiivselt meelestatud. KUNI selle kohani,
Spoiler :
mil Bebop ja Rocksteady transformeerusid, läks kõik allamäge minu silmis. Just sellest momendist alates, kui loomadeks transformeerunud Bebop ja Rocksteady vaatasid esimese asjana oma pükste sisse, et noh kui suur till meil nüüd on siis, vaatasid üksteisele otsa ja hõiskasid üheskoos: "MY MAN!" Nagu Level ütles enne mind, tegemist on essentsiliselt lastefilmiga ja selline moment sellises filmis oli väga vastik. Terve selle kahe-kolme sekundiga võetigi terve film kokku.

Üks asi, mis aga mind häirima jäi, oli ninjakilpkkonnade "oleme-hea-tiim-siis-jälle-ei-ole" tülitsemine.
Nad tegid täpselt sama asja terve esimese filmi ja järjes ka, mille tõttu ninjakilpkonnade tülid muutuvad järjest tüütumaks. Otsustage ära juba, kes või mis ninjakilpkonnad te olete...

Lisaks häiris, kuivõrd närvilise filmiga on tegemist. Kõik on kiirem ning tormakam kui Lõuna-Korea ühiskond ja sealne igapäevaelu. Polnud momentigi maha rahunemiseks ning tekkis tunne, nagu mängiks Bayonettat seitse päeva järjest - mis mõjub väga väsitavalt. Õnneks peategelasteks on seekord Megan Foxi asemel siiski ninjakilpkonnad. Mõningad meelelahutuslikud elemendid on ikkagi alles ja Mikey oli põhimõtteliselt ainus põhjus, miks ma kinosaalist ei lahkunud.
3/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

4/10

PostitusPostitas Ralf » 05. Juuni 2016, 23:48

Täiesti nõus Raunoga jah.

ARVUSTUS

Krang oli kohe eriliselt rõve. :?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: 4/10

PostitusPostitas lostinthemist » 06. Juuni 2016, 04:44

Ralf kirjutas:Krang oli kohe eriliselt rõve. :?

Spoiler :
Krangi rõvedust illustreerib ideaalselt Shredderi ja Krangi esimene kohtumine, kus Krangi ila/ollus/misiganes tilgub Shredderile, mille peale Krang ütles midagi säärast: "Oi ma väga vabandan, kas mu kombitsaila tilkus su peale?" :pööritus:
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Teismelised ninjakilpkonnad: Varjust välja

PostitusPostitas CM-Girl » 13. Detsember 2016, 18:37

Why Tyler Perry? Nagu tõsiselt. Absoluutselt kõik uued tegelased (ehk siis need keda eelmises filmis ei olnud) ei meeldinud mulle - tulnukas, politseiülem, Casey, doktor, Bebop ja Rocksteady (need 2 olid ikka kohutavad). Tunduvalt halvem kui esimene osa. 3/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Teismelised ninjakilpkonnad: Varjust välja

PostitusPostitas ruut » 25. September 2017, 15:34

Igati ajakohane legit-arvustus!
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist

cron