Arütmia

Aritmiya

Arrhythmia (2017)

0 / 10

0 hindajat

Hindamiseks pead olema sisse logitud!

Žanr: Draama
Stuudio: CTB Film Company
Riik: Venemaa, Soome, Saksamaa
Kestvus: 1 tundi 56 minutit
Kinodes alates: 18.01.2018
Lavastaja(d): Boris Khlebnikov

Boris Hlebnikovi auhindadega pärjatud psühholoogiline draama "Arütmia" on lugu ühest suhtest ja selle päästmisest. Ühiskondlikult akuutse mõõtme lisab siia see, et tegevus toimub kiirabihaiglas.

Filmi peategelane, kiirabiarst Oleg (Aleksander Jatsenko), on südamega tööd tegev lihtne inimene, kellele on oluline eelkõige see, et ta patsiendid saaksid vajalikku abi. Kurnav töö sööb aga eraelu ning Oleg ja Katja (Irina Gorbatšova) kapselduvad üha enam oma isiklikku mulli, kusjuures ühisosa aiva kahaneb. Kui Katja otsustab, et nii enam edasi ei saa ja tuleb lahku minna, leiab Oleg end tupikus, sest Katjata ei kujuta ta oma elu ette.

"Arütmia" ongi eelkõige tänapäeva inimese armastusfilm, peegeldades ühe kooselu ees seisvaid valikuid. Taustsüsteem, millesse Olegi ja Katja lugu paigutub, saab suhtedraamaga tihedalt haakuvaks teemaks: arstide kutseeetika versus ülemuste bürokraatia, arstiabi alarahastatus, materiaalne kindlusetus. Need on kummitused, mis mürgitavad argipäeva ja toituvad inimsuhetest. Hlebnikov tõestab end taas psühholoogilise draamažanri valdajana ning Jatsenko/Gorbatšova andekate karakternäitlejatena.

Venemaa filmifestivalil KINOTAVR pälvis Aleksander Jatsenko oma rolli eest selles filmis parima meesosa auhinna ning ekraaniligu ise tunnistati parimaks filmiks.

Videod

Lingid

Jaga / Prindi

  • Jaga Facebookis
  • Jaga Twitteris
  • Jaga Deliciousis
  • Lisa lemmikutesse
  • Prindi
  • Saada e-mailiga