Vangla valitseja

Shot Caller (2017)

8.2 / 10

5 hindajat

Hindamiseks pead olema sisse logitud!

Žanr: Draama, Krimi, Põnevik
Stuudio: Bold Films
Riik: USA
Kestvus: 2 tundi 1 minutit
Kinodes alates: 14.07.2017
Lavastaja(d): Ric Roman Waugh

Lavastaja/stsenaristi Ric Roman Waugh' ("Koputaja") karmis krimipõnevikus "Vangla valitseja" mängib Nikolaj Coster-Waldau ("Troonide mäng") Jacob Harlonit, edukat Pasadena rahandustöötajat, kes on abielus Kate'iga ja kellel on täiuslik elu ja perekond.

Ühel õhtul see kõik kaob, kui purjus peaga sõitmisest põhjustatud avarii lõpeb Jacobi parima sõbra Tomi (Max Greenfield) õnnetu surmaga. Jacob mõistetakse süüdi autoroolis tapmise eest ja ta saadetakse vanglasse, kus teda ümbritsevad jõhkrad kurjategijad. Nagu kala kuival maal, on ta vanglahierarhias sunnitud ellujäämise nimel tegema mõeldamatuid asju, sest iga vale liigutus võib jääda tema viimaseks. Ta võtab endale uue identiteedi, hakates end Moneyks kutsuma, ja tõuseb Aaria vennaskonna vanglajõugu hulgas kõrgele kohale, mille käigus saavad kannatada ka tema senised väärtushinnangud.

Pärast vanglast vabanemist läheb Money Los Angelese reeturlikele tänavatele muutunud mehena ning satub eluohtlikku kassi-hiire mängu tõsise kriminaalhooldaja Kutcheri (Omari Hardwick) ja LA maakonna jõuguüksuse šerifi Sanchezega (Benjamin Bratt), kui tema jõuk sunnib teda korraldama ebaseaduslikku relvatehingut, kui ta tahab oma peret gangsteri kättemaksu eest kaitsta.

Videod

Lingid

Jaga / Prindi

  • Jaga Facebookis
  • Jaga Twitteris
  • Jaga Deliciousis
  • Lisa lemmikutesse
  • Prindi
  • Saada e-mailiga