Teatud naised

Certain Women (2016)

5 / 10

1 hindajat

Hindamiseks pead olema sisse logitud!

Žanr: Draama
Stuudio: Film Science, Stage 6 Films
Riik: USA
Kestvus: 1 tundi 47 minutit
Lavastaja(d): Kelly Reichardt
Kavas:
PÖFF 2016

Kelly Reichardt, keda Variety on nimetanud "kõige vaiksemaks suurtest ameerika filmitegijatest", on silma paistnud režissöörina, kes suudab sügavaid tundeid ja tähendust anda edasi sisutiheda ja atmosfäärilise jutuvestmisega.

Tema uus film, mis põhineb Maile Meloy novellidel, toob vaatajani kolm omavahel põimuvat lugu sõltumatutest Montana naistest, kes üritavad mõista ja kujundada maailma nende ümber. Advokaat Laurat (Laura Dern) ahistab klient, kes soovib oma kunagist juhtumit taasavada; asjaolud viivad üsna kiirelt pantvangikriisini. Samal ajal leiavad Gina (Michelle Williams) ja tema abikaasa ühe vanema peresõbra krundilt ideaalse liivakivi oma unistuste kodu jaoks, mida nad linnaserva ehitavad. Nad veenavad sõpra kivist loobuma, kuid jääb segaseks, kas vanainimene ikkagi saab aru, mida ta lubab. Kolmandas loos armub noor rantšoabiline (Lily Gladstone) Elizabethi (Kristen Stewart), väikelinnas juurateemalisi töötube korraldavasse juristi.

Reichardt loob maastikust ja selle vaikusest imelise tausta nendele melanhoolsetele ja transtsendentsetele lugudele. Jättes palju ütlemata, maalib ta värvikalt ainulaadse ja hüpnotiseeriva maailma, kuhu on lausa rõõm siseneda. http://2016.poff.ee/

Pildid

Videod

Lingid

Jaga / Prindi

  • Jaga Facebookis
  • Jaga Twitteris
  • Jaga Deliciousis
  • Lisa lemmikutesse
  • Prindi
  • Saada e-mailiga