13. rajoon: telliskivihäärberid

Brick Mansions (2014)

5.67 / 10

3 hindajat

Hindamiseks pead olema sisse logitud!

Žanr: Märul, Krimi
Stuudio: Relativity Media
Riik: Prantsusmaa, Kanada
Kestvus: 1 tundi 30 minutit
Kinodes alates: 23.05.2014
Lavastaja(d): Camille Delamarre

Detroidi mahajäetud majades elavad linna kõige ohtlikumad kurjategijad. Nende süngete hoonete hüüdnimeks on Telliskivihäärberid ning kuritegevuse ohjeldamiseks on nende ümber püstitatud müür, et ülejäänud linnaelanikke kaitsta.

Telliskivihäärberites jäävad ellu ainult kõige tugevamad. Selles jõhkras kogukonnas on toiduahela tipus halastamatu narkoparun Tremaine (RZA), kelle võtab sihikule salavõmm Damien Collier (Paul Walker). Tremaine ja Damien on varemgi kokku puutunud ning õigluse ja kättemaksu vahel on õhkõrn piir. Damien võitleb korruptsiooni vastu ja ta liitlaseks on Lino (David Belle), kes näeb kõvasti vaeva, et Telliskivihäärberites ausat elu elada ja parema kogukonna nimel võidelda. Damien ja Lino ei saa alguses läbi, aga avastavad siis, et neil on ühine vaenlane: Tremaine.

Kui Tremaine röövib Lino pruudi, vallandub adrenaliinisüstidena mõjuvate sündmuste jada, mille tõttu peavad kaks sootuks erineva taustaga meest koostööd tegema. Nad püüavad ära hoida terve linna hävingut ja avastavad, et neil on rohkem ühist, kui nad alguses arvasid. Vastumeelsest austusest teineteise vastu kasvab välja sõprus.

www.solariskino.ee

Brick Mansions (2014) on IMDb

Videod

Lingid

Jaga / Prindi

  • Jaga Facebookis
  • Jaga Twitteris
  • Jaga Deliciousis
  • Lisa lemmikutesse
  • Prindi
  • Saada e-mailiga