Kui tähtis on olla tõsine

The Importance of Being Earnest (2002)

0 / 10

0 hindajat

Hindamiseks pead olema sisse logitud!

Žanr: Komöödia, Draama, Romantika
Stuudio: Miramax Films
Riik: USA, Suurbritannia
Kestvus: 1 tundi 37 minutit
Lavastaja(d): Oliver Parker

Algernon (Rupert Everett) on rikkast perekonnast pärit võluv härrasmees, kellel on halb komme liigselt raha pilduda. Tema lähedane sõber Jack Worthing (Colin Firth) on edukas ja mõistlik mees ning ta on oma kauni noore nõo Cecily (Reese Witherspoon) eeskostja. Algernonon loonud endale alter ego, mille abil pääseda fintantsprobleemidest. Ja kui

ta kuuleb,et ka Jack on loonud endale teise identiteedi – Ernesti, kes on nurjatu Londonis elav vend – saabub Algernon talle maale külla, jättes mulje, et tema ongi Ernest.

Cecily on juba aastaid kuulnud Ernesti seiklustest ning see armastusväärne võrukael on tal kindalt südames. Ning Algernon suudab Ernesti nii hästi kehastada, et tütarlaps kaotab pea. Samas saabub neile külla ka Algernoni nõbu Gwendolyn (Frances O’Connor), kes oma üllatuseks avastab sealt ka Jacki, keda tema peab pahaks poisiks Earnestiks. Kes siis keda armastab? Kuidas kõrk leedi Bracknell (Judi Dench) oma tütre Gwendolyni kosijatega hakkama saab? Ja kust on pärit Jacki salapärane pärandus? Särav näitlejaansambel aitab sel Oscar Wilde'i teosel põhineval filmil tõeliselt õitsele lüüa.

The Importance of Being Earnest (2002) on IMDb

Videod

Jaga / Prindi

  • Jaga Facebookis
  • Jaga Twitteris
  • Jaga Deliciousis
  • Lisa lemmikutesse
  • Prindi
  • Saada e-mailiga