Suured lootused

Great Expectations (2012)

6 / 10

1 hindajat

Hindamiseks pead olema sisse logitud!

Žanr: Draama
Stuudio: BBC Films
Riik: USA, Suurbritannia
Kestvus: 2 tundi 8 minutit
Kinodes alates: 01.03.2013
Lavastaja(d): Mike Newell

"Suured lootused (2012)" on Charles Dickensi samanimelise romaani ainetel valminud armastuslugu, mille lavastajaks on Briti režissöör Mike Newell. Film kujutab vaese orvu tõusu sepa õpipoisist peeneks härrasmeheks 19. sajandi Londonis, sekka süngeid saladusi, põnevust ja keelatud armastust.

Heasüdamlik Pip on orb, kelle elu jäävad mõjutama kaks olulist apsepõlvekogemust. Ühel päeval leiab aset saatuslik kohtumine vanglast põgenenud kurjategijaga, kellele ta surma ähvardusel söögipoolist hangib. Mõni aeg hiljem kutsutakse Pip ekstsentrilise preili Havishami süngesse häärberisse, mängukaaslaseks tema kasvandikule Estellale. Aastakümneid tagasi oma pulmapäeval altari ees hüljatud vanamoor on võtnud tüdruku enda kasvatada vaid ühel eesmärgil - murdmaks meeste südameid. Tüdruk on imekaunis ja poiss armub temasse jäägitult, kuid neiu jääb tema vastu külmaks.

Ühel päeval külastab Pipi keegi härra Jaggers, kes teeb poisile teatavaks, et anonüümseks jääda sooviv heategija on määranud talle suure summa raha. Sülle kukkunud varandusega sõidab Pip Londonisse haridust ja peeneid kombeid omandama ning tema suured lootused näivad täituvat... kuni tema ellu ilmub uuesti endine vang Magwitch, keda ta poisipõlves aitas.

Videod

Lingid

Jaga / Prindi

  • Jaga Facebookis
  • Jaga Twitteris
  • Jaga Deliciousis
  • Lisa lemmikutesse
  • Prindi
  • Saada e-mailiga