Totaalne sissetung

The Aggression Scale (2012)

7 / 10

1 hindajat

Hindamiseks pead olema sisse logitud!

Žanr: Märul, Põnevik
Stuudio: Snowfort Pictures, Site B, Epic Pictures Group, Film Harvest
Riik: USA
Kestvus: 1 tundi 27 minutit
Lavastaja(d): Steven C. Miller

Gangster Reg tahab pakku minna. Ta on selleks lausa sunnitud. Politsei on tal jälil ning kui Reg kohe vehkat ei tee, leiab ta end varsti trellide tagant. On vaid üks probleem – keegi on pannud pihta raha, mille Reg oli näguripäevade jaoks kõrvale pannud. Näppajaks oli tema endine alluv, kes lasi koos rahaga jalga ja varjab end nüüd koos perega uues maamajas.

Õnneks on Regil selliste juhtumite tarbeks paslik töötaja, Lloyd, kes teeb kõik, mida Reg tahab, ning ei jäta ühtki tunnistajat ellu. Kui Lloyd on oma töö teinud, jäävad temast maha vaid laibad ning kohalikes uudistes räägitakse mõttetu röövkallaletungi süütutest ohvritest. Aga Lloyd ja Reg ei oska arvestada sellega, et üks nende sihtmärke – noor ja pealtnäha abitu poisike – ei taha sugugi ohvri osa täita.

Režissöör Steven C. Miller, kes tekitas oma üliodavalt tehtud debüütfilmiga "Automaton Transfusion" (2006) kultusliku maiguga sensatsiooni, naaseb ekraanile filmiga "Totaalne sissetung". Selles lustakalt verises paroodias koduse sissetungi teemal saavad taas kokku "Twin Peaksi" veteranid Ray Wise (Leland Palmer) ja Dana Ashbrook (Bobby Briggs). HÕFFile jõuab film vahetult pärast maailmaesilinastust festivalil SXSW (South by Southwest) Austinis.

http://www.hoff.ee

Videod

Lingid

Jaga / Prindi

  • Jaga Facebookis
  • Jaga Twitteris
  • Jaga Deliciousis
  • Lisa lemmikutesse
  • Prindi
  • Saada e-mailiga