Vabastatud Django

Django Unchained (2012)

8.38 / 10

36 hindajat

Hindamiseks pead olema sisse logitud!

Žanr: Draama, Vestern
Stuudio: Double Feature Films, The Weinstein Company, Columbia Pictures
Riik: USA
Kestvus: 2 tundi 45 minutit
Kinodes alates: 18.01.2013
Lavastaja(d): Quentin Tarantino

Filmi tegevustik toimub Ameerika lõunaosariikides, kaks aastat enne kodusõja algust. Oscari-võitja Jamie Foxx kehastab orja Djangot, kelle karm minevik eelmise omaniku omanduses viib ta kokku sakslasest pearahaküti dr King Schultziga (Oscari-võitja Christoph Waltz). Schultz ajab mõrtsukatest Brittle'i-vennaste jälgi ja vaevatasu kättesaamiseks vajab ta just nimelt Django abi. Tavatute meetoditega Schultz saab Django endale tingimusel, et vabastab viimase Brittle'i-vendade tabamisel - olgu siis elusalt või surnult.

Mõrtsukate edukas kinnivõtmine tagabki Djangole vabaduse, kuid mehed otsustavad jätkata ühist teed. Schultz leiab Django abiga üles mitmed lõunaosariikide kõige tagaotsituimad kurjategijad ja kaabakad. Djangol on aga üksainus eesmärk: leida ja päästa oma naine Broomhilda (Kerry Washington), kelle ta ammu orjakaubanduse tõttu kaotas.

Django ja Schultzi otsingud viivad nad Calvin Candie (Leonardo DiCaprio), kurikuulsa "Candylandi" istanduse omanikuni, kelle valdustes teeb orjavõitluse väljaõpet karmi käega Ace Woody. Valdustes ringi nuhkivad Django ja Schultz äratavad kahtlusi Stephenis (Samuel L. Jackson), Candie usaldusväärses majaorjas. Kui Django ja Schultz peavad plaani Broomhildaga põgeneda, tuleb neil valida sõltumatuse ja solidaarsuse, ohverduse ja ellujäämise vahel...

www.forumcinemas.ee

Videod

Lingid

Jaga / Prindi

  • Jaga Facebookis
  • Jaga Twitteris
  • Jaga Deliciousis
  • Lisa lemmikutesse
  • Prindi
  • Saada e-mailiga