Minu nädal Marilyniga

My Week with Marilyn (2011)

5.75 / 10

3 hindajat

Hindamiseks pead olema sisse logitud!

Žanr: Draama
Stuudio: Entertainment Film
Riik: USA, Inglismaa
Kestvus: 1 tundi 39 minutit
Kinodes alates: 03.02.2012
Lavastaja(d): Simon Curtis

1956. aasta suvel astus värskelt Oxfordi ülikooli lõpetanud 23-aastane Colin Clark (Eddie Redmayne) esimesed sammud filmimaailmas, küll kõigest tühise assistendina. Esimeseks projektiks sai "The Prince and the Showgirl", film, mis viis kokku Briti superstaari sir Laurence Olivier (Kenneth Branagh) ja maailma seksikaimaks naiseks peetud Marilyn Monroe (Michelle Williams), kes oli võtete ajal Inglismaal ühtlasi pulmareisil koos oma värske abikaasa, näitekirjanik Arthur Milleriga (Dougray Scott).

Ligemale 40 aastat hiljem ilmus Clarki päevik "The Prince, the Showgirl and Me", aga sealt puudus üks nädal. Selle nädala sündmused avaldati mõned aastad hiljem raamatus "My Week with Marilyn" ning käesolev film jutustabki selle nädala loo. Pärast seda, kui Arthur Miller Inglismaalt lahkub, jääb Colini ülesandeks tutvustada Marilynile Briti elu võlusid. See on idülliline nädal, mille jooksul ta oli saatjaks staarile, kes püüdis meeleheitlikult pääseda eemale teda kõikjal satvast kärast ning tööga kaasnevatest pingetest. Sellistes tingimustes võib juhtuda mõndagi...

"Minu nädal Marilyniga" on tõsielul põhinev armastuslugu, kolme kuldgloobuse nominent, nimiosas Michelle Williams ("Brokebacki mägi", "Kurb valentinipäev").

www.forumcinemas.ee