Videviku saaga: Noorkuu

The Twilight Saga: New Moon (2009)

6.46 / 10

26 hindajat

Hindamiseks pead olema sisse logitud!

Žanr: Draama, Fantaasia, Romantika
Stuudio: Summit Entertainment
Riik: USA
Kestvus: 2 tundi 10 minutit
Kinodes alates: 27.11.2009
Lavastaja(d): Chris Weitz

Stephenie Meyeri fenomenaalselt eduka romaanisarja "Videviku" saaga teises osas võtab sureliku ja vampiiri armastus sootuks uusi mõõtmeid. Bella Swan (Kristen Stewart) satub ihaldatud üleloomuliku maailma saladuste keerisesse, mässides end ülepeakaela veelgi suuremasse hädaohtu.

Pärast Bella kaunikesti kehvalt lõppenud 18. sünnipäevapidu lahkub Edward Cullen (Robert Pattinson) koos perega Forksist, et hoida Bellat eemal vampiiride maailmas varitsevaist ohtudest. Murtud ja ükskõikne Bella veab end tuimalt läbi abituuriumiaasta. Ühtäkki avastab ta, et hädaohtudesse sattudes on Edward alati temaga. Soov iga hinna eest armastatuga koos olla paneb Bella aga üha enam ja enam riskeerima.

Lapsepõlvesõbra Jacob Black (Taylor Lautner) abil vuntsib Bella oma seiklusteks üles vana mootorratta. Sõprus üleloomulikku saladust varjava kiljuutide hõimu liikme Jacobiga sulatab viimaks Bella jäise südame üles.

Kui juhus viib Bella taas kokku vana vaenlasega, päästab ta õudsest saatusest iseäralik ja üleloomulikult suurte huntide kari. On selgemast selgem, et Bella on ikka veel suures ohus. Peagi selgub kiljuutide saladus ning tõeline põhjus, miks Edward ta maha jättis. Bellat ootab tõenäoliselt surmav taaskohtumine armsamaga, kes aga pole aga enam kaugeltki selline, kui Bella oli lootnud.

Maailmakuulsust kogunud romantilise fantaasiapõneviku "Videvik" järg "Videviku saaga: Noorkuu" haarab kaasa, kruvib pinget ja kütab kirgi veelgi enam.

http://www.forumcinemas.ee