Psühhiaater

Shrink (2009)

7.38 / 10

8 hindajat

Hindamiseks pead olema sisse logitud!

Žanr: Draama
Stuudio: Ignite Entertainment
Riik: USA
Kestvus: 1 tundi 44 minutit
Kinodes alates: 16.10.2009
Lavastaja(d): Jonas Pate

Mis juhtub siis, kui need, kes meid aitama peaksid, saavad vaevu iseendagagi hakkama? Jonase Pate'i "Psühhiaater" on põrutav ja tempokas paljastus "teise" Hollywoodi telgitagustest, portreteerides mugavustsoonist välja kistud inimesi ja neid, kes sellega tegelevad.

Henry Carter (Kevin Spacey) on hingetohtriks kuulsustele, kelle hulka kuuluvad muuhulgas endisaegne diiva (Saffron Burrows), ebakindel noor stsenarist (Mark Webber) ja koomilisest sundhäirest haaratud talendiagent (Dallas Roberts). Henry põli pole sugugi kerge. Tal paluti vastu võtta esmakordne pro bono juhtum - häiritud käitumisega teismeline tüdruk. Psühholoogi enese hingeseisundit arvestades tekib küsimus, kas ta on ikka suuteline tegelema filmimaailma kinnisideerägastikku takerdunud noore naise tõsiste probleemidega?

"Psühhiaater" harutab meie ees lahti loo lõpmatust kontrollimisest ja kontrollivajadusest, ehkki neid on võimatu saavutada. Stsenarist Thomas Moffett on toonud kaasaegsesse Hollywoodi muinasjuttu klassikalised karakterid, kelle usutavuses ei tule kordagi kahelda. Suurepärase näitlejaskonnaga linalugu täidab ühtaegu ootusi ja tõstab tuju. "Psühholoog" annab võimaluse piiluda ihult kaunite, hingelt katkiste ja käitumiselt võimatute inimeste ellu.

http://www.cinamon.ee

Jaga / Prindi

  • Jaga Facebookis
  • Jaga Twitteris
  • Jaga Deliciousis
  • Lisa lemmikutesse
  • Prindi
  • Saada e-mailiga